نیویورک مقامات ضربت بزمین کوبیدن قطار و مترو بسته شدن شایعات

شهر نیویورک (AP) — New York, مقامات شهر نقل مکان کرد و به سرعت پنج شنبه به آدرس نادرست پیام متنی, تبلیغ در رسانه های اجتماعی ادعا کرد که اداره پلیس در حال برنامه ریزی برای قرار دادن مهار اقدامات در محل این آخر هفته برای رسیدگی به گسترش coronavirus از جمله خاموش شدن Metro-North خطوط راه آهن و محدود خدمات مترو.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام ادعا “اشتباه” و “خاموش” پایه در طول یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری بحث در مورد تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری در این شهر است. او این باورند که این اطلاعات درز کرده از برنامه ریزی سناریو و گفت: در آن بود که از طرح بودن در محل قرار داده.

د Blasio گفت: در مجموع خاموش کردن غیر واقعی خواهد بود به دلایل مختلف از جمله این که آن را غیر ممکن است برای افرادی مانند مراقبت های بهداشتی کارگران به اطراف.

بعد از او پرسیدم نه وجود دارد و نه حقیقت به شایعات در مورد منهتن بودن قرنطینه. هر کس در حال گسترش است این اطلاعات غلط لطفا توقف در حال حاضر!”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیز به ضرب گلوله پیام در یک مصاحبه در 1010-برنده رادیو: “این همه دیوانه شایعات در حال حاضر. اضطراب بالا است من آن را درک کنند…. اما نه مترو نه بسته شدن جاده ها در حال بسته شدن شهر نیویورک است نه بسته.”

این پیام که به سرعت ویروسی رفت و ادعا کرد که اطلاعات از یک دوست از یک دوست که با این نسخهها کار در اورژانس و تیم مدیریت در اداره پلیس شهر نیویورک. با توجه به پیام این گروه در حال برنامه ریزی برای مهار اقدامات است. “آن را مانند مترو شمالی تعطیل محدود خدمات مترو و تنها اضطراری وسایل نقلیه در جاده ها است.” آن رفت و به توصیه کردن در آب و غذا و پول نقد به دلیل مواد غذایی و ماشین آلات دستگاه های خودپرداز را محدود توانایی پر شود.

اداره پلیس نیویورک در پاسخ به پیام tweeting از NYPD اخبار: “بسیاری از اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی: یک صدای جیر جیر به طور خاص نادرست است. بر خلاف آنچه می گوید وجود دارد و نه قصد دارد NYPD به تعطیل کردن جاده ها و یا مترو.”

حمل و نقل متروپولیتن سخنگوی هارون داناون تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که وجود دارد هیچ برنامه ای برای تعلیق راه آهن خدمات.

د Blasio, اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه در این شهرستان گفت: پیش بینی شده که این شهرستان می تواند به عنوان بسیاری از 1,000 موارد در هفته آینده. او گفت که اورژانس به منظور اجازه می دهد تا برای شهرستان به برخی اقدامات, اما هیچ کدام از آنها فعال شده است از جمله بسته شدن حمل و نقل عمومی.

ایالت نیویورک گزارش کرده است بیش از 320 مورد از این ویروس 95 از آنها در شهر نیویورک است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس یک بیماری همه گیر در چهار شنبه به امید تشویق کشورها به اقدامات فوری و اقدام تهاجمی.

بسیاری از افراد آلوده به ویروس جدید باید تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه هر چند علائم می تواند شدید از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی برای موارد خفیف حدود دو هفته طول میکشد در حالی که بیشتر بیماری شدید ممکن است سه تا شش هفته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار آماندا Seitz کمک به این گزارش از شیکاگو است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>