نیویورک (AP) — New York City نمی خواهد اجازه می دهد رویدادهای عمومی در ماه ژوئن از جمله سه شهر عمده سالانه جشن ملی پورتوریکو رژه روز را جشن می گیرند اسرائیل رژه و غرور رژه در سالگرد 50 آن است.

شهردار بیل د Blasio روز دوشنبه اعلام کرد که حوادث خواهد بود لغو و یا حداقل به تعویق افتاد و گفت که این یک درد است اما لازم است مرحله به عنوان شهر همچنان به مبارزه با کروناویروس.

“آنها خواهد بود و ما را در پیدا کردن راه درست برای انجام آن است.”

غرور رژه آغاز شد و در سال 1970 به عنوان یک راه برای بزرگداشت شورش استون وال در سال قبل از زمانی که حمله پلیس در Stonewall مسافرخانه نوار موجب مقاومت گی مردان دو جنسی, لزبین ها و ترنسجندرهای مردم و منجر به توسعه گسترده تر و مبارز جامعه فعال گروه از ایالات متحده قبل از دیده بود.

پورتو ریکو و اسرائیل رژه نیز touchstones در یک شهرستان که دارای بزرگترین جمعیت یهودیان خارج از اسرائیل و بزرگترین پورتوریکو جامعه این جزیره.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

تلاش برای آزمایش

صدها نفر از هزاران نفر از نیروهای جدید که نیاز به تست برای coronavirus روزانه قبل از مقامات شهرستان می تواند شروع به شل محدودیت های است که باید توقیف ترین محل و ساکنان مجبور به پوشش چهره خود را در de Blasio روز دوشنبه گفت:.

“قادر به بازگشت شما نیاز به آزمایش می شود — در شهر ما احتمالا صدها نفر از هزاران نفر از آزمون یک روز” از حزب دموکرات گفت: در MSNBC را “صبح جو.” “شما نیاز به درجه حرارت چک رفتن به محل کار. شما نیاز به همه نوع از همه چیز مطمئن شوید که هر کسی که بیمار است بلافاصله جدا شده و پشتیبانی در قرنطینه.”

اما او گفت: نیویورک نمی تواند شروع به بازگشایی آن اقتصاد بدون گسترده تست “و تا کنون دولت فدرال هنوز هم نمی تونم تحمل کنم.”

نیاز به تست بیشتر می آید که روزانه COVID-19 مرگ و میر در ایالت نیویورک به نظر می رسد به فلات رسیده اند با روز شنبه 507 گزارش مرگ و میر پایین 271 از دوشنبه گذشته. د Blasio اعتبار “روزمره آمریکایی و روزمره نیویورکی که در حال انجام این کار سخت بدانند یک راه جدید زندگی با هیچ هشدار دهنده است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات اساسی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت