تعداد coronavirus موارد در کشور بزرگترین بومی آمریکا رزرو شروع به پریدن کرد توسط 17 درصد افزایش یافت شنبه به عنوان ملت ناواهو آماده برای دریافت جدید rapid-کیت های آزمایش.

ملت ناواهو در بیانیه ای گفت که تعداد موارد در 27,000-مایل مربع (70,000-کیلومتر مربعی) رزرو که sprawls در سراسر آریزونا و نیومکزیکو و یوتا افزایش به 698 شنبه تا 101 از روز قبل. تا کنون در مجموع 24 نفر فوت کرده اند از عوارض COVID-19.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez و معاون رئیس جمهور مایرون Lizer گفت: آنها گفته شده است که راهب بزرگ, ID, rapid test, کیت تبدیل خواهد شد در دسترس نوجو منطقه IHS امکانات و قبیله ای مراکز بهداشتی درمانی در چند روز آینده. آزمون بیرون آمده با نتایج در عرض چند دقیقه آنها گفت.

“سریعتر نتایج آزمون به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه حتی بالاتر تعداد موارد مثبت, اما آن کمک خواهد کرد که برای شناسایی کسانی که به ویروس و شروع به کاهش موارد بسیار سریعتر. ما باید بهتر” نيز گفت.

Nez و Lizer پنج شنبه اعلام کرد در طول یک تاون هال که آنها quarantining خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از اینکه در مجاورت نزدیک با پاسخ اول که بعد از تست مثبت است. آنها می گویند که آنها ملبس به ماسک و دستکش در حالی که بازدید از جوامع و پروتکل های زیر برای منزوی کردن.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de