اشاره کرد, روسی, روزنامه نگار تحقیقی, حقوق, وکیل حمله در گروزنی

به خوبی شناخته شده روسی تحقیقی روزنامه نگار یلنا Milashina و وکیل حقوق بشر مارینا Dubrovina مورد حمله قرار گرفته اند در روسیه فرار قفقاز شمالی منطقه چچن.

مسکو-بر اساس روزنامه نوایا گازتا می گوید: آن خبرنگار و وکیل بودند در چچن سرمایه گروزنی به حضور در دادگاه از یک وبلاگ نویس شناخته شده زمانی که آنها مورد حمله گروهی از مهاجمان ناشناس در اواخر شب در فوریه 6.

Milashina ارسال شده در Facebook یک کپی از شکایت به پلیس بیش از این حادثه.

گروهی از مهاجمان که شامل زنان حمله Milashina و Dubrovina در یک هتل ورود و ادامه داد: به پانچ و پا زدن آنها را به آنها منتقل شده داخل لابی هتل.

حادثه فیلم برداری شده بود توسط افراد ناشناس روزنامه اضافه شده است.

آن دو وارد گروزنی به حضور در دادگاه محلی بلاگر اسلام Nukhanov که فیلم برداری شده و در اینترنت منحصر به فرد محله در گروزنی که در آن بستگان و خانواده های مرتبط با چچن را کرملین حمایت, رهبر, رمضان قدیروف گفته اقامت.

Nukhanov بود به اتهام در اختیار داشتن سلاح غیر قانونی.

Milashina است که به طور گسترده ای شناخته شده برای او گزارش های تحقیقی در مورد وخیم از وضعیت حقوق بشر در چچن. قدیروف علنا رد Milashina گزارش.

فعالان می گویند قدیروف که حکومت فرار منطقه از سال 2007 با استفاده از اقدامات سرکوبگرانه و ایجاد یک آب و هوا از مصونیت برای نیروهای امنیتی در منطقه است. آنها ادعا می کنند قدیروف است که در نهایت مسئول خشونت و ارعاب مخالفان سیاسی توسط مقامات چچنی از جمله آدم ربایی, مجبور, ناپدید شدن, شکنجه و قتل های فراقضایی.

کرملین منتقدان می گویند پوتین تبدیل شده است چشم خود را به اتهام نقض حقوق بشر و نقض قانون اساسی روسیه توسط قدیروف چرا که او متکی به شورشی سابق فرمانده به کنترل تمایلات جدایی طلب و خشونت در چچن سایت از دو ویرانگر شوروی سابق و جنگ و یک اسلامگرا شورش است که گسترش به دیگر عمدتا مسلمان مناطق در قفقاز شمالی.

با گزارش نوایا گازتا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت