شمال مقدونیه به برگزاری جولای انتخابات با وجود همه گیر

شمال مقدونیه سیاسی احزاب توافق کرده اند که در انتخابات مجلس برگزار می شود در تاریخ 15 ژوئیه با وجود یک عدد ثابت از coronavirus عفونت.

انتخابات دیده می شود به عنوان یک گام مهم برای این کشور به عضویت در اتحادیه اروپا را پیشنهاد داد.

انتخابات در جدیدترین عضو ناتو نیز خواهد شد یک آزمایش از پشتیبانی حرفه ای-اتحادیه اروپا سیاست های سوسیال دموکرات نخست وزیر سابق Zoran Zaev.

Zaev استعفا داد و در ماه ژانویه پس از اتحادیه اروپا موفق به اعلام یک تاریخ برای الحاق شد. اتحادیه اروپا پس از آن در ماه مارس گفت که عضویت ایران می تواند شروع در شمال مقدونیه و آلبانی.

یک دولت انتقالی تا به حال در ابتدا برنامه ریزی اولیه برگزاری انتخابات پارلمانی در آوریل 12 اما به تعویق افتاد آن با توجه به شیوع.

Zaev توافق در 15 ژوئن با رهبر مخالفان Hristijan Mickoski سر از مخالفان اصلی حزب ملی گرای محافظه کار VMRO-DPMNE. در یک Facebook پست Mickoski گفت حزب او در انتخابات شرکت کنند.

شمال مقدونیه اقتصاد پیش بینی به قرارداد 3.5 درصد در سال جاری است و انتظار می رود به بازگشت به رشد در سال 2021.

“ما نمی توانیم تحمل یک بزرگتر بحران از این با ویژگی های دولت و مجلس” Zaev به خبرنگاران گفت:.

شمال مقدونیه است دست و پنجه نرم کردن با یک تجدید حیات از عفونت رخ داده است که پس از محدودیت به تازگی آرام است. وزیر بهداشت Venko Filipce اعلام 103 جدید مورد تأیید و پنج مرگ و میر در ژوئن 15, آوردن تعداد کل افراد آلوده به 4,157 و مرگ و میر به 193.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>