شمال مقدونیه پلیس پیدا 47 مهاجران در کامیون دوم کشف در 10 روز

پلیس در شمال مقدونیه می گویند که کشف 47 مهاجران در رها کامیون در جنوب غربی منطقه بالکان کشور در نزدیکی مرز بلغارستان و یونان.

پلیس گفت: در تاریخ 22 فوریه که پارک کامیون داشت اواخر شب گذشته با مهاجران از افغانستان و پاکستان و عراق در داخل. راننده در حال حاضر در سمت چپ زمانی که پلیس وارد, مقامات گفت.

مقامات گفت: مهاجران وارد شده به کشور را از یونان و که آنها برنامه ریزی برای بازگرداندن آنها به عقب وجود دارد.

کشف آید فقط بیش از یک هفته بعد از پلیس گفت: آنها یافت 53 مهاجران در یک کامیون ها همچنین در جنوب شرقی منطقه ای در نزدیکی مرز یونان و بلغارستان. پلیس راننده که مشکوک بودن بخشی از یک باند قاچاق.

آن گفت: 37 نفر از مهاجران افغان بودند, 12 بودند پاکستانی دو سرخپوستان وجود دارد و یکی در عراق و یکی در مصر. راننده مشخص شد یک مرد 43 ساله شهروند شمال مقدونیه.

این مهاجران که معتقد هستند باید وارد این کشور به طور غیر قانونی از یونان فرستاده شدند به مراکز بازداشت در پایتخت Skopje و شهر مرزی گوگلیجا در انتظار محاکمه است. آنها همچنین انتظار می رود به تبعید و بازگشت به یونان.

اگر چه اصطلاح بالکان مسیر از یونان به اروپای غربی بسته شده پس از 2015 هزاران نفر از مهاجران هنوز هم سعی کنید راه خود را تا شمال با پرداخت قاچاقچیان.

مقامات در شمال مقدونیه سعی کردم بیشتر به طور چشمگیری کاهش جریان مهاجران بسیاری از آنها در افغانستان در سال 2016 سرزنش آینده کشور در مسیر صربستان برای قفل کردن متقابل آنها مرز.

آژانس پناهندگان سازمان ملل گفت: سال گذشته که نزدیک به 71 میلیون نفر آواره در سراسر جهان در سال 2018 توسط, جنگ, آزار و اذیت و خشونت-افزایش بیش از 2 میلیون نفر از سال 2017 و به بالاترین سطح خود در تقریبا 70 سال است.

ترین “به زور آواره” پناهندگان آمده اند از سوریه در 6.7 میلیون دلار و به دنبال آن افغانستان در 2.7 میلیون نفر است.

کشف مهاجران در رها وانت یا کامیون تبدیل شده نسبتا شایع وقوع در شمال مقدونیه. پولیس می گویند در سه هفته اول سال در مجموع از 1365 مهاجران که تا به حال وارد این کشور به طور غیر قانونی خال خال شد.

در سال گذشته پلیس متوقف شده بیش از 24,500 مهاجران از عبور از مرز به طور غیر قانونی به کشورهای همسایه.

در ضمن در یک جداگانه مورد یک دادگاه در پایتخت Skopje به دو سال حکم تعلیقی برای یک مرد و یک زن به اتهام تلاش برای قاچاق سه نفر به شمال مقدونیه از یونان ماه گذشته با غلط شناسایی مقالات.

با گزارش RFE/RL در بالکان خدمات AP و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>