شمال مقدونیه-آلبانی خوش آمدید تغییرات پیشنهادی برای الحاق به اتحادیه اروپا روند

اسکوپیه — شمال مقدونیه و آلبانی هر دو واکنش مثبت به یک روش پیشنهادی برای پذیرش عضو جدید متحده امیدوار است که آن را روشن و راه را برای اسکوپیه و تیرانا به شروع رسمی عضویت ایران در این سال است.

“هدف امروز پیشنهاد است برای برقراری مجدد معتبر اتحادیه اروپا دیدگاه برای غرب بالکان” الیور Varhelyi کمیسر برای محله و بزرگ شدن گفت: در 5 فوریه به عنوان او ارائه پیشنهادات در بروکسل.

این طرح به کشورهای عضو یک نقش قوی در مذاکرات الحاق و خواستار انگیزه بیشتری برای خوبی انجام طالب متحده است.

در همین حال پسرفت و یا تاخیر در اصلاحات مورد نیاز می تواند منجر به توقف یا برگشت از الحاق روند و یا حتی نیروی اتحادیه اروپا امیدوار به راه اندازی مجدد و ورود به مذاکرات در برخی از زمینه های سیاست.

اصلاحات بودند خواستار فرانسه مسدود کردن آغاز مذاکرات با شمال مقدونیه و آلبانی در سال گذشته و خواستار تغییرات به بلوک بزرگ شدن روند.

شمال مقدونیه وزیر خارجه نیکولا دیمیترو گفت: پیشنهاد روش کمک می کند به یک “قوی تر از بعد سیاسی از این روند و همچنین پویایی آن قابل پیش بینی و اعتبار است.”

“مزایای بیشتری برای اصلاح طلبان و تحریم های بیشتر برای backsliders بر اساس معتبر با هدف ارزیابی پیشرفت یک گام به جلو” دیمیترو گفت.

وزیر همچنین ابراز اطمینان کرد که طرح پیشنهادی که منجر به باز شدن الحاق مذاکرات بین بروکسل و اسکوپیه در هفته های آینده.

آلبانی وزیر امور خارجه گنت Cakaj کشور گفت: “آماده است تا به دنبال اصلاحات اساسی و رادیکال تحول در خط با اصول روش جدید.”

تیرانا “به نظر می رسد به جلو به باز کردن رکورد ایران در سال 2020” Cakaj نوشت: در Facebook post.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را با استقبال از پیشنهاد قوانین جدید به عنوان “اولین گام مهم” به سوی بیشتر بزرگ شدن.

طرح پیشنهادی است و به بحث گذاشته شود توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا به آن را آماده برای تصویب در اجلاس بروکسل در ماه مارس است.

اگر تایید روش جدید به طور خودکار اعمال می شود به آلبانی و بوسنی و هرزگوین کوزوو و شمال مقدونیه — اما نه به صربستان یا مونته نگرو که در حال حاضر آغاز شده الحاق مذاکرات با بروکسل است.

با گزارش Gjeraqina Tuhina و Rikard Jozwiak در بروکسل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر