بدون شوخی! صربی رئیس جمهور باعث می شود نور از Coronavirus به عنوان یکی از دلایل بیشتری برای ضربه زدن به بطری

بلگراد-داشتن ظاهر را در خود حفظ کشور رایگان جدید کروناویروس تا کنون مقامات در صربستان به نظر می رسد بیشتر در درد برای مبارزه با “infodemic” که جهانی بهداشت مقامات هشدار می دهند می تواند بدتر COVID-19 مشکل است.

در طی چند روز و هفته گذشته رئیس جمهور صربستان و وزیر امور خارجه ارائه شده است uncorroborated تئوری توطئه است که این ویروس است که به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان آلوده تقریبا 91,000 بخشی اقتصادی “جنگ” در چین و شوخی ضمنی که نوشیدن الکل می تواند به جلوگیری از گسترش آن.

حدود 3,000 چینی درگذشت COVID-19 ذات الریه علائم مانند و 80,000 پایین آمده اند با این بیماری است.

این ویروس نیز آلوده و بیش از 10000 نفر در خارج از چین — از جمله شیوع بیماری که منجر به کشته شدن ده ها تن در ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

در سراسر کرواسی گزارش نه تایید COVID-19 موارد یونان هشت و شمال مقدونیه با هیچ شناخته شده مرگ و میر ناشی از این بیماری است. صربستان هیچ تایید موارد است.

پس از دیدار با متخصصان سلامت و اپيدميولوژيستها در فوریه 26, رئیس جمهور Aleksandar Vucic در ایران سوال در مورد اثر الکل خارجی اعمال شده برای کشتن این ویروس به یک شوخی. “یک بار دیگر من شوخی در حساب خود,” او گفت:. “پس از آنها به من گفت — و در حال حاضر من می بینم که آمریکایی ها اصرار دارند این درست است — که coronavirus رشد نمی کند هر کجا که شما با قرار دادن الکل, من در حال حاضر خودم را یک دلیل اضافی به نوشیدن یک لیوان در روز پس از…. اما آن را تا به چیزی برای انجام با آن الکل [باده] من فقط ساخته شده است که برای شما به دانستن است.”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تاکید کرد که برنامه خارجی از الکل مفید است در کشتن ویروس ها هستند که در حال حاضر در داخل بدن است.

سپس آن را به صربی وزیر خارجه Ivica Dacic را به نوبه خود.

در بازگشت از یک سفر دو روزه به چین است که این وزارتخانه به عنوان “در میان coronavirus اپیدمی…[به عنوان] یک نشانه از صربستان و آن همبستگی مردم با چین” Dacic و همراهان او قرار گرفتند ویژه غربالگری ویروس در بلگراد را نیکولا تسلا فرودگاه در فوریه 28.

سپس Dacic — یک نخست وزیر سابق و زمانی دستیار به صربی قدرتمند سال میلوسویچ که رهبری خود را سوسیال دموکرات را به جریان اصلی سیاسی پس از درگیری های نظامی از 1990s — دو بار رفت و در صربی تلویزیون را نشان می دهد که coronavirus شد یک خارجی طرح با هدف قرار دادن اقتصاد چین.

“چین دومین اقتصاد بزرگ در جهان امروز پس از آن از این سوال که [coronavirus بحران] بخشی از یک جنگ ویژه در برابر چین” Dacic اول گفت: خصوصي صورتی تلویزیون.

او نداد.

دو روز بعد در تاریخ 1 مارس Dacic گفت: صربستان را پخش عمومی: “چین بسیار محتاط کشور است. آنها در حال بیرون آمدن با آن را هنوز تست آنها, اما من شنیده ام اطلاعات از آنها است که آنها گمان می کنند که آن را منشاء آلی نیست بلکه در آزمایشگاه ایجاد شده و در حال حاضر نیاز به توان بیشتر تعیین می شود, چگونه آن را نشات گرفته و چرا از آن سرچشمه گرفته و چگونه آن را به چین است.”

مقامات چینی هرگز علنا ادعا کرد که یک قدرت خارجی بود پشت وقوع است که فکر را آغاز کرده اند که در اواخر سال گذشته در ووهان چین.

بزرگ عصری چین شده اند و فلج حکومت ، quarantines و دیگر تلاش ها برای جلوگیری از این ویروس را گسترش و بسیاری از کشورها را به حالت تعلیق در سفر به چین و جاهای دیگر.

در مارس 4, ایتالیا, یکی از بدترین آمار کشورهای اروپایی اعلام کرد که بسته شدن تمام مدارس تا اواسط ماه مارس.

اقتصاددانان در سراسر جهان را کاهش پیش بینی رشد به عنوان اقدامات متقابل و ویروسی ترس گرفته اند نگه دارید.

بین المللی پولی و مالی کمیته است که گزارش صندوق بین المللی پول رهبری اذعان کرد در مارس 4 که “اقتصادی و مالی تاثیر دارد…احساس شده در سطح جهان ایجاد عدم اطمینان و آسیب رساندن به نزدیکی چشم انداز کوتاه مدت.”

‘عظیم Infodemic’

دراگان Djukanovic سیاسی-استاد علوم در بلگراد هشدار داد که چنین القائات یک “درج ویروس” توسط یک کشور را بالا دیپلمات “می تواند کمک به…اخلال در این کشور در رابطه با دیگر بازیگران است.”

که مقامات در خط مقدم مبارزه با شیوع بیماری در سراسر جهان بارها و بارها هشدار داد از “عظیم ‘infodemic’ — بیش از حد بودن اطلاعات-بعضی دقیق و برخی نه — که باعث می شود آن را سخت را برای مردم برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد و قابل اعتماد و راهنمایی های زمانی که آنها به آن نیاز دارند.”

این سازمان حتی ایجاد یک “که ویژگی های ریسک و ارتباطات اجتماعی-رسانه ای تیم” برای پیگیری و مقابله با “افسانه ها و شایعات.” “با توجه به تقاضای بالا برای به موقع و قابل اعتماد اطلاعات در مورد [COVID-19] که با ویژگی های ریسک و ارتباطات اجتماعی-رسانه ای تیم کار کرده اند از نزدیک برای پیگیری و پاسخ به افسانه ها و شایعات” WHO اعلام کرد هفته به بحران است.

صربی وزارت بهداشت راه اندازی یک وب سایت خاص است که گزارش حداقل دو بار در روز در تست و دیگر coronavirus مربوط به موضوعات و شامل راهنمایی در مورد چگونه به منظور کاهش خطرات در حالی که اجتناب از وحشت.

آن را تایید اولیه در مارس 4 که هیچ کس تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در صربستان.

“اظهارات وزیر خارجه یک غیر مسئولانه سیاسی پاسخ” اپیدمیولوژی و استاد بازنشسته Zoran Radovanovic گفت: RFE/RL در بالکان خدمات. “این انحراف از وضعیت واقعی است که تنها مضر,” او گفت:. “در مقابل اگر چنین اطلاعات غلط از اینترنت تکمیل شده با اظهارات کارشناسان و سیاستمداران مختلف از کنفرانس های مطبوعاتی که تنها می تواند درایو شهروندان دیوانه و سپس اثر است و حتی مخرب تر است.”

صربی مقامات راه اندازی کرده اند ممکن است تحقیقات جنایی را به یک ناشناس دقیقه طولانی کلیپ صوتی است که گردش در واتساپ پیام های خدمات.

در آن یک صدای زن ادعا می کند که یک پزشک از یک بلگراد کلینیک عفونی و بیماریهای گرمسیری تا به حال نام او را به او بگویید که coronavirus تاييد شده بود در صربستان و این دو نفر در درمانگاه فوت کرده است. پزشکان صدای ادعا شده بود دستور داد برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات ،

“افسران وزارت کشور وزارت مبارزه با تکنولوژی بالا جرم بر اساس یک حکم از دادستانی مسئول در حال کار به شدت به شناسایی فردی که این نوار صوتی به دلیل زمینه وجود دارد به گمان است که او مرتکب عمل مجرمانه — باعث وحشت و اختلال” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

ناشناس بسیار فعال توییتر حساب در صربی باید ضمن گسترش اتهامات که شامل یک شرح کروناویروس جدید به عنوان “ابزار کامل برای دستکاری بشریت و ترس و از بین بردن چین است. مصنوعی ویروس در بریتانیا ایجاد شده است….”

مشکوک عمدتا صربی-زبان Facebook حساب مربوط به یک توطئه-نظریه وب سایت مقاله ادعا مرموز اتصالات بین بیل و ملیندا گیتس و شیوع کروناویروس (و دیگران مانند ابولا و Zika).

سرانجام پرچم Facebook حقیقت چکرز به عنوان “اطلاعات نادرست است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>