BIRMINGHAM, علا. (AP) — برای افرادی که از دست و خانه به گردباد مرگبار که rampaged در سراسر جنوب وجود دارد هیچ, آرامش, آغوش, از داوطلبان و یا دست دادن از سیاستمداران است. برای خانواده های بی خانمان وجود ندارد صلیب سرخ پناهگاه تنها اتاق های هتل ها.

این و تغییرات دیگر منعکس کننده چگونگی واکنش به این فاجعه شده است تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس: کارگران هنوز در تلاش برای ارائه تمام کمک آنها می توانند, اما از راه دور است.

در عرض چند ساعت از گردباد یورش آغاز شد که روز شنبه و کشته شدن بیش از 30 نفر گروه های کلیسا خارج شدند در جوامع آسیب دیده و باپتیست جنوبی داوطلبان گفته شد برای جلوگیری از برگزاری در دست مردم به عنوان آنها دعا کرد گفت: سام پورتر مدیر امداد رسانی برای نزدیک به 15 میلیون-عضو فرقه. آغوش هم هستند.

“شما در حال صحبت کردن در مورد یک تغییر در روش” پورتر روز سه شنبه گفت. “این دردناک. عیسی را لمس کرد تمام مردم از طریق وزارت او. او ایجاد شده ما به عنوان عاطفی انسان. اما ما در حال تلاش برای تطابق با دستورالعمل.”

حدود 550 نفر در چهار متحده بودند اقامت در اتاق های هتل ها بودجه توسط صلیب سرخ پس از جرم پناهگاه بودند و یک گزینه نیست گفت: Brad Kieserman, معاون رئیس جمهور از سازمان است.

مردم در حال تغذیه catered وعده های غذایی تحویل داده شده به هتل به جای آن از طریق یک آشپزخانه بزرگ, او گفت:, و کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش و دیگر دنده در هنگام برخورد با افراد آسیب دیده از طوفان. سازمان های دیگر در حال ساخت مشابه مقررات, او گفت:.

“چه جالب آن است که چیزی که ممکن است به متحد کردن مردم و متحد کردن جوامع است و بیماری است که در آن ما باید به باقی می ماند 6 فوت از هم جدا” Kieserman گفت.

شمار تلفات ناشی از شیوع یافت و با حداقل 34 به مقامات گفت: 12 نفر فوت کرده در می سی سی پی. وجود رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که تور مناطق آسیب دیده گفت: همه گیر شد وضعیت بد بدتر است.

“این واقعیت که coronaviruses وجود دارد این است که پیچیده بازیابی از گردباد در حالی که تورنادو پیچیده تلاش های ما مطمئن شوید که ما همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از گسترش ویروس” ریوز گفت: در طول توقف در Soso. “این است که آن را فوق العاده پیچیده و دشوار است بر همه ما.”

حدود 40 مایل دور در Prentiss حدود 15 نفر با پوشیدن ماسک کمک به تمیز کردن در میان آوار جیمز هیل کلیسا که در زمان ضربه مستقیم از یک گردباد. کشیش شان ادم ساده لوح گفت: تنفس از طریق پارچه ساخته شده و کار سخت تر است “اما شما نمی تواند selifsh” و خطر گسترش ویروس.

“به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است شما را مجبور به انجام آن” ادم ساده لوح گفت.

یک twister چپ زونا عایق و دیگر بقایای پراکنده در سراسر چاتانوگا تنسی. تقریبا در هر مقام رسمی در یک تور از آسیب طوفان عینک محافظ و ماسک و برخی از عینک و دستکش. به جای در آغوش گرفتن و دست دادن Gov. بیل لی و شهردار اندی Berke ارائه آرنج ضربه در حالی که صحبت کردن به ساکنان تحت تاثیر قرار.

“ما نیاز به پول! ما نیاز داریم که محرک چک کنید در حال حاضر!” یک فرد در یک عبور وانت فریاد به لی به عنوان او به ملاقات با مردم در تمیز کردن اطراف خانه خود را.

طوفان ادعا کرد که زندگی در حداقل شش متحده خدمات ملی آب و هوا گفت مقدماتی ارزیابی شواهد حداقل 27 مقدس. قویترین تایید شده تا کنون EF-4 گردباد که ویران جنوب شرقی می سی سی پی با بادها به عنوان قوی به عنوان 170 مایل در ساعت (273 kph).

صدها نفر از خانه و کسب و کار آسیب دیده در سراسر منطقه و سنگین باران باعث جاری شدن سیل در برخی از مناطق. نشویل, تنسی, شکست 71 ساله رکورد دریافت 2.23 اینچ (5.66 سانتی متر) از باران در یک روز و آب و هوا خدمات گفت. یک روز بعد در صبح روز سه شنبه در این شهرستان شاهد بارش برف و خورشید.

آسیب رخ داده است تا سواحل شرق با سراسیمگی از گردباد هشدارهای صادر شده در دلاور پس از طوفان در سمت چپ شرقی.

با اقتصاد در حال حاضر در انگلیس به دلیل کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و زیان کار مرتبط گیر طوفان آمار دولت $2.9 میلیارد صنعت مرغداری. حداقل 90, مرغ, خانه های آسیب دیده و یا تخریب بسیاری در نزدیکی شهر کالینز از دانشگاه ایالتی می سی سی پی گسترش خدمات گفت.

“اگر چه برخی از خانه ها بين گله و خالی بسیاری از این خانه ها تا به حال جوجه ها در آنها” مرغ متخصص تام Tabler در بیانیه ای گفت. “برخی می شده اند و جوجه فقط چند روز در حالی که دیگران می شده اند گله تقریبا آماده برداشت می باشد.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امیلی Wagster Pettus در Jackson, می سی سی پی; Kimberlee Kruesi در چاتانوگا تنسی; و تصویری روزنامه نگار سارا بلیک مورگان در شارلوت کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de