نه “بزرگ پرچم قرمز که تقلب رخ داده است’ در جرم است. اولیه

سریع نگاهی به

گمراه کننده صدای جیر جیر با استفاده از معیوب تفسیر خروج نظرسنجی در ماساچوست و ناقص گزارش در دو مسابقه به ادعای وجود بی نظمی در سه شنبه انتخابات است.


داستان کامل

گمراه کننده جیر, استفراغ کردن, شک در تمامیت اولیه انتخابات روز سه شنبه بیش از 34000 نفر را دوست دارد و مهاجرت به Facebook به عنوان یک الگوی رفتاری است.

اما اصلی آن ادعای ساختگی است.

می گوید: “در ماساچوست بایدن رای بیش خروج نظرسنجی 15٪. که از نظر آماری یک پرچم قرمز که تقلب رخ داده است.”

در واقع خروج نظرسنجی اعداد در ماساچوست نشان داد که 34 درصد حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن. که همان درصد از رای گیری نهایی که او به پایان رسید تا برنده.

توییت سرچشمه در یک حساب که اغلب پست ها در حمایت از بهداشت ، برنی ساندرز که در حال حاضر در مقام دوم نماینده تعداد پشت بایدن برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. پرسید چه این ادعا استوار بود, لیزا, نخود, اجرا می شود که این حساب کاربری به ما ارسال یک لینک به یک وب سایت به نام TDMS پژوهش است.

این سایت تا به حال نوشته شده از یک داستان در نتیجه ماساچوست اولیه که شامل یک جدول مقایسه خروج نظرسنجی شماره با گزارش شمارش آرا برای هر نامزد. آن استفاده می شود خروج نظرسنجی شماره 8 p. m. در روز های اولیه با توجه به جدول. تعداد کسانی که به روز شد دو ساعت بعد از آن هر چند با توجه به سی ان ان خروجی ذکر شده در جدول.

تئودور de Macedo Soares که اجرا می شود سایت و نوشت: این پست به ما گفت در یک ایمیل که او عمدا با استفاده از اعداد از زمانی که نظر سنجی بسته بودند به جای نهایی رای گیری شماره.

پس از شمارش آرا ادیسون تحقیقاتی که انجام خروج نظرسنجی با استفاده از نتایج انتخابات از رای گیری حوزه آن است که به عنوان نمونه یکی از عواملی است که به اطلاع آن پیش بینی شده است.

اما فکر که خروج موقت نتایج نظرسنجی یک شاخص بهتر از رای دهندگان ترجیح غلط است گفت: Daron شاو استاد دانشگاه تگزاس در آستین است که مشغول به کار در مبارزات سیاسی و رای گیری.

خروج سنجی وزن در طول روز شاو گفت: نه فقط در پایان. او به نام تجزیه و تحلیل انجام شده توسط TDMS پژوهش “گمراه کننده در بهترین و خورنده در بدترین حالت.”

تا حد زیادی صحبت خروج سنجی نیست به معنای اعتبار نتایج انتخابات گفت: پاتریک مورای مدیر Monmouth University رای گیری. “نظر سنجی خروج هستند طراحی شده است به بررسی رای, نتیجه,” او گفت:. “دوره است.”

جو Lenski, معاون اجرایی رئیس جمهور از ادیسون تحقیق توصیف روند رای گیری برای واشنگتن پست در سال 2016 مشخص در نظر گرفته شده استفاده از نتایج این است: “وجود دو مهم با استفاده از نظرسنجی خروج. یکی این است که پروژه یک برنده است. اما استفاده اصلی از خروج نظرسنجی که شب و تاریخی است که به دقیق ترین نمایندگی از جمعیت رای دهندگان.”

پس از خروج نظرسنجی اعداد مورد استفاده در TDMS تحقیقات پست گمراه کننده هستند. اما این همه نیست. راه آن را محاسبه تفاوت بین این اعداد و انتخابات نتیجه گمراه کننده است بیش از حد.

TDMS پژوهش گنجانده شده در آن جدول یک ستون با برچسب “به دست آوردن/از دست دادن از انتخابات” و در آن گزارش شده است که رقم به 15.7 درصد بایدن. که به نظر می رسد که در آن نخود کردم این ایده که “بایدن رای بیش خروج نظرسنجی 15٪.”

اما آن را گمراه کننده محاسبه گمراه کننده شماره.

این نشان می دهد درصد افزایش از بایدن سهم از حمایت در نظرسنجی های خروج در 8 بعد از ظهر بود که 28.9 درصد به TDMS پژوهش به سهم خود از رای گیری نهایی کل بود که 33.4 درصد به TDMS پژوهش است.

محاسبه متناسب تفاوت بین اوایل خروج نظرسنجی و رای گیری نهایی بازده حدود 15 درصد افزایش دهد.

پرسید که چرا او تصمیم گرفت که روش برای نشان دادن تفاوت de Macedo Soares گفت: ما از طریق ایمیل “خوب است که فقط یک راه مشترک به دنبال تغییرات از هر نوع. می گویند کسی است که 50000 دلار/سال است. و سپس بالا بردن از $10,000 او ممکن است می گویند ” وای که خیلی خوب 20% افزایش حقوق و دستمزد من! اگر فرد دریافت تنها 2 ، 000 $در بالا بردن او ممکن است می گویند ” بد شانسی که تنها دوام 4 درصد افزایش دهد.'”

اما انتخابات کارشناسان ما صحبت نمی کنم و این بود که یک “راه” از تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات. گفتند مخالف است.

“است که مفید به هیچ وجه مگر اینکه شما می خواهید برای نشان دادن یک عدد بزرگتر گفت:” جیمز مک کین یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه پردیو. او هرگز دیده می شود یک نسبی تفاوت شبیه به این استفاده می شود به تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات. “این دلیلی التهابی,” او گفت:.

ویلیام مایر, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه موافقت کرد. “محاسبه سود/از دست دادن به عنوان نویسنده می کند دارای پتانسیل ساخت نسبتا کوچک به نظر می رسد اختلاف بسیار بزرگتر” او نوشت: در یک ایمیل به ما. “من نمی دانم کسی که تجزیه و تحلیل نظرسنجی شماره این راه است.”

نخود را ارسال می کند و ادعا می کند در مورد نتایج مقدماتی در تگزاس و کالیفرنیا اما کسانی که بیشتر مبهم است. او نوشت: “در تگزاس تعداد زیادی از برگه های رای بودند که تا به حال نشده است محسوب می شود. در لس آنجلس است که به شدت برنی ما پست الکترونیکی-در برگه های رای شده اند محسوب می شود.”

در تگزاس او با اشاره به وضعیت در دالاس که در آن انتخابات شهرستان, مدیر, کشف شده است که برگه های رای از 44 دستگاه از دست رفته شده بود و درخواست دادگاه برای بازشماری. این بازشماری نمی تغییر نتیجه هر مسابقه است. بایدن برنده این شهرستان با 41 درصد از آرا ساندرز در آمد دوم با 27 درصد و مایکل بلومبرگ سوم به پایان رسید با 14 درصد. ایالت بایدن دریافت 35 درصد ساندرز 30 درصد و بلومبرگ 14%.

به عنوان برای این ادعا در مورد کالیفرنیا است که دولت اجازه می دهد تا رای-توسط-mail گزینه ای است که به وسیله آن می توانید دیگر برای tabulate نتایج. وزیر امور خارجه است که با توجه به تایید نتایج انتخابات توسط مارس 10.

یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط لس آنجلس تایمز و UC برکلی موسسه دولتی مطالعات نشان داده است که 64 درصد از رای دهندگان مورد بررسی ترجیح داشتن راه های بیشتر برای بازیگران یک رای گیری حتی اگر آن طول می کشد برای دریافت نتایج نهایی. همانطور که از 18 مارس با 1.4 میلیون رای شمارش ساندرز برنده شد و لس آنجلس با 39 درصد آرا و بایدن در مقام دوم با 29 درصد است. وزیر امور خارجه دفتر تخمین زده است که وجود دارد 219,500 آرا باقی مانده محسوب می شود.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

de Macedo Soares تئودور. “ماساچوست 2020 حزب دموکرات اولیه انتخابات در مقابل گزارش شمارش آرا.” TDMSresearch.com. 4 Mar سال 2020 است.

ماساچوست, نظرسنجی های خروج. سی ان ان. دیده, 11 Mar سال 2020 است.

ماساچوست انتخابات آمار. 2020 ریاست جمهوری اولیه. دبیر مشترک المنافع ماساچوست است. دیده, 11 Mar سال 2020 است.

شاو Daron. استاد دانشگاه تگزاس در آستین. مصاحبه تلفنی 16 Mar سال 2020 است.

McCann, James. علوم سیاسی و استاد دانشگاه. مصاحبه تلفنی. 13 Mar سال 2020 است.

موری پاتریک. مدیر منموته دانشگاه رای گیری. مصاحبه تلفنی. 13 Mar سال 2020 است.

مایر, ویلیام. استاد دانشگاه. ایمیل به FactCheck.org. 13 Mar سال 2020 است.

Ura, الکسا. “دالاس کانتی بازشماری آرا تا نوبت 9,149 جدید رای گیری اما نمی نوسان هر مسابقه است.” تگزاس تریبون. 11 Mar سال 2020 است.

مایرز جان. “با در نظر گرفتن مدت زمان طولانی به تعداد کالیفرنیا آرا خوب است با رای دهندگان نظرسنجی می یابد.” لس آنجلس تایمز. 3 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>