لندن (AP) — عمده تکنولوژی اروپا تجارت عادلانه پایین-tech ایده برای کاهش خطرات ویروس: برو دست آزاد.

سازمان دهندگان این ماه را در کنگره جهانی موبایل نشان می دهد در حال ارائه مشاوره به شرکت کنندگان به اتخاذ یک بدون دست, سیاست, تهدید به تعدیل بازدید مدیران توانایی برای دیدار و schmooze مشتریان. نشان می دهد سازمان همچنین برنامه ریزی برای تمیز کردن و ضد عفونی و مطمئن شوید که بلندگو استفاده نمی همان میکروفون. برخی از شرکت ها در ضمن بیرون کشیدن و یا پوسته پوسته شدن پشت برنامه.

MWC مهم شبکه و لابی فرصت برای صنعت تلفن همراه مدیران و مقامات دولتی از سراسر جهان است. این بزرگترین بی سیم, صنعت, نمایشگاه, برگزار شد, در بارسلونا, اسپانیا در طرف دیگر از جهان از شیوع ویروس چینی کانون.

بیش از 100000 نفر از مردم انتظار می رود برای شرکت در این سال با حدود 6 درصد از چین است. Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 31,400 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 630 بسیاری از آنها در چین است.

آخرین آشفتگی برای MWC آمد جمعه زمانی که سوئد اریکسون یک منبع عمده ای از زیرساخت های مخابراتی دنده گفت: آن را بیرون کشیدن از Feb. 24-27 رویداد به دلیل آن می ترسید سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان “را نمی توان تضمین نمود.” در حالی که کمی وجود دارد نشانه ای از خروج دسته جمعی در آثار خروج از اریکسون است که به نشان می دهد به دلیل آن را یکی از بزرگترین غرفه داران.

کره جنوبی تکنولوژی, شرکت ال جی نیز انصراف پیش از آن در هفته.

شرکت های دیگر در حال تنظیم و یا پوسته پوسته شدن برنامه های خود را برای انطباق با سفر و اقدامات قرنطینه. چینی غول تکنولوژی Huawei عمده حامی است اختصاص اروپایی کارکنان را نشان می دهد. اریک زو خدمت شش ماه مدت به عنوان چرخش رئیس برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس رسانه های تصویری توسط زیرا او قادر به رسیدن به اسپانیا با زمان کافی برای انجام این دو هفته خود دوره قرنطینه.

Jean-Baptiste سو تحلیلگر اصلی در آترتون تحقیقات در سن خوزه کالیفرنیا گفت: او تصمیم خود را برای حضور در آنجا که از virus نگرانی.

“من فقط نمی خواهید به یک فرصت” او گفت:. “”این است که بد است.”

سو گفت: بسیاری از شرکت کنندگان بودند که از چین و “ما نمی دانم زیادی در مورد چگونگی انتقال این ویروس کار می کند.” او افزود که مردم او می داند که در شرکت سیلیکون ولی “در حصار” در مورد حضور و کارفرمایان می گویند این خوب است اگر آنها نمی خواهند به.

اریکسون گفت: این تصمیم به عقب نشینی پس از “گسترده داخلی و ارزیابی ریسک.”

“اریکسون هزاران نفر از بازدید کنندگان در آن سالن هر روز و حتی اگر کم خطر است این شرکت نمی تواند تضمین سلامت و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان” این شرکت اعلام کرد.

ترک ممکن است تحت تاثیر قرار اریکسون کسب و کار هر چند آسیب محدود خواهد بود گفت: Richard Fogg مدیر عامل شرکت فناوری متمرکز روابط عمومی سازمان CCgroup که با حضور جهانی موبایل برای 17 سال است.

مهم تر این است که این سیگنال را می فرستد.

“اریکسون می تواند آغاز یک دومینو تجمع” فاگ گفت. “آن را می دهد کوچکتر فروشندگان اجازه به طور بالقوه کشش از حضور در.”

او گفت: وجود دارد نه بحث های زیادی در میان مشتریان خود در عین حال از ویروس. او گفت: هزینه نیز یک عامل زیرا شرکت کنندگان در حال حاضر به پرداخت هزینه های خود را.

نشان می دهد سازمان GSMA گفت: آن ابراز تاسف و احترام اریکسون تصمیم به بیرون بکشید.

“اریکسون لغو خواهد شد و برخی از تاثیر بر حضور ما در این زمان و به طور بالقوه بیشتر تاثیر” این گروه گفت.

سازمان ها و مقامات محلی شده اند تکاپوی شامل نگرانی در مورد ویروس های این هفته است.

بارسلونا شهردار ادا Colau گفت: MWC پیش خواهد رفت “کاملا عادی راه” با وجود ویروس و cancelations.

“من امیدوارم که هیچ اطلاعیه مانند آن” توسط اریکسون و ال جی” Colau گفت کاتالان کانال تلویزیونی TV3 در روز جمعه. “به من گفته است که تمام اقدامات احتیاطی لازم گرفته شود” به طوری که این رویداد برگزار می شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است, او گفت:.

تشک Granryd مدیر کل GSMA گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه قبل از اریکسون در اطلاعیه ای که او نیست “پیش بینی این (ع) بیش از یک نوع یک بر روی صفحه رادار.”

ال جی روز سه شنبه گفت که آن را حذف برای حذف “خطر افشای صدها LG کارکنان به مسافرت های بین المللی است که در حال حاضر تبدیل شدن به بیشتر محدود به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر مرز.” یک روز بعد, چینی, tech شرکت ZTE گفت: آن شستشو مطبوعات راه اندازی خود را برای دستگاه های جدید است. ZTE همچنین گفت که اتخاذ اقدامات از جمله ضد عفونی نمایشگاه خود ایستاده روزانه و مطمئن شوید این کارکنان توسط کارکنان از کشورهای خارج از چین عمدتا از اروپا است.

Granryd گفت: چند کوچک چینی شرکت های مستقر در ووهان چین که در آن ویروس پدید آمده اند نیز کشیده.

___

بری هاتون در لیسبون پرتغال کمک به این گزارش.

___

برای همه AP فن آوری پوشش بازدید https://apnews.com/apf-technology

___

دنبال کلوین چان در http://twitter.com/chanman

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im