بدون, Clorox و Lysol در حال حاضر نمی “می دانم” درباره کروناویروس جدید

  • 8.9 K

سریع نگاهی به

متعدد رسانه های اجتماعی پست های دروغ نشان می دهد که به دلیل Clorox و Lysol لیست محصولات “انسان کوروناویروس” در خود بطری جدید کروناویروس رانندگی شیوع این بیماری در چین در حال حاضر شناخته شده است. آن نبود. وجود دارد بسیاری از انسان coronaviruses و این محصولات مورد آزمایش قرار گرفتند در برابر فشار است که باعث سرماخوردگی.


داستان کامل

در پی گسترش شیوع کروناویروس جدید از چین, مردم, در , اجتماعی, رسانه ها با اشاره به ضد عفونی برچسب محصول برای دروغ نشان می دهد که این ویروس جدید است که جدید نیست.

“پس Lysol می دانستم که در مورد این رشته جدید از Coronavirus??” می پرسد یکی Facebook , پست, است که به همراه یک عکس با یک پیکان با اشاره به “انسان کروناویروس” ذکر شده در یک بطری اسپری ضد عفونی کننده.

یکی دیگر از Facebook پست برجسته کلمات “انسان کوروناویروس” در یک ظرف Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی و می گوید: “از کمپانی محبوب Lysol در حال حاضر نشان می دهد که این محصول کشتن Coronavirus به طوری که بدان معنی است که این ویروس چیزی جدید است.”

پست های دیگر را شبیه ادعا می کند در مورد Clorox محصولات با یک با استفاده از هشتگ #SoStrongItCanKillVirusesOfTheFuture.

این پست در میان چندین موارد که در آن generic استفاده از اصطلاح “کوروناویروس” منجر به سردرگمی مردم در رسانه های اجتماعی اشتباه conflating اشاره در حال حاضر شناخته شده coronavirus گونه با یکی از جدید.

کلمه “کوروناویروس” است نه خاص و اعمال می شود به هر گونه ویروس coronavirus خانواده است. نام مشتق شده از تاج مانند نگاه از ویروس ها زیر میکروسکوپ.

معلوم می شود که آن را به احتمال زیاد این محصولات موثر خواهد بود در برابر این ویروس جدید است که شناخته شده به عنوان 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV. اما این نه به این دلیل که هر دو شرکت تا به حال هیچ دانش قبلی از این ویروس است.

به عنوان ما نوشته شده است قبل ازاین شیوع آغاز شد و در ووهان یک شهر مرکزی چین با اولین شناخته شده موارد شناسایی شده در اوایل ماه دسامبر بسیاری از آنها مربوط به غذاهای دریایی بازار فروش یک انتخاب گسترده ای از بازی گوشت و حیوانات وحشی.

دولت چین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی در مورد شیوع بیماری در دسامبر. 31 و در عرض یک هفته به حال حکومت کردن ویروس های دیگر از جمله دیگر coronaviruses و جدا شده از ویروس جدید. محققان مقدماتی داشت که 2019-nCoV حدود 80% شبیه به سندرم حاد تنفسی یا سارس, ویروس است و 96 درصد شبیه به یک خفاش ویروس.

دانشمندان که باید مورد تجزیه و تحلیل ویروسی توالی از بیماران آلوده در کشورهای دیگر هم پیدا کرده اند که این توالی ها بسیار شبیه به اولین چینی, توالی همخوانی این ایده که این ویروس تنها به تازگی پدید آمده است و جدید به علم است.

آنچه ما می دانیم در مورد ضد عفونی کننده

در شرایط ضدعفونی کننده های تست مورد نیاز است برای تولید کنندگان ادعا می کند در مورد محصولات خود را. اسناد و مدارک ارائه شده به سازمان حفاظت محیط زیست نشان می دهد که Clorox و Lysol اسپری و دستمال مرطوب قادر به لیست بشر “کوروناویروس” در برچسب خود را به دلیل آن دسته از محصولات مورد آزمایش قرار گرفتند در برابر انسان coronavirus 229E.

این 229E سویه های مشترک انسان coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توضیح می دهدکه معمولا باعث می شود “خفیف تا متوسط فوقانی دستگاه تنفسی بیماری مانند سرماخوردگی.” این همان است که coronavirus مسئول شیوع فعلی آغاز شد که در ووهان. در واقع آن را به طور کامل و در جنس های مختلف از coronaviruses.

اگر چه نوشته های غلط تفسیر گنجاندن “انسان کوروناویروس” در برچسب های این ایده که این محصولات ممکن است مفید در برابر ویروس جدید نیست بنابراین خاموش پایه. در حالی که آن را غیر ممکن است برای اطمینان می دانم که از هیچ یک از محصولات تست شده در برابر 2019-nCoV شانس بالا هستند. برای یکی از این محصولات در نظر گرفته شود موثر در برابر سارس — حتی اگر آن را بر روی برچسب و این ویروس جدید است که کاملا مشابه است.

حتی بیشتر مهم سازمان حفاظت محیط زیست است و هدایت سیاست است که اجازه می دهد تا شرکت ها ادعا می کنند محصولات خود را موثر در برابر خاصی در حال ظهور ویروسی پاتوژن به عنوان طولانی به عنوان آنها نشان می دهد محصولات کار بر روی دیگر سخت تر برای کشتن ویروس ها. یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما در یک ایمیل که این نمی خواهد اجازه می دهد یک شرکت به قرار دادن این ادعا در برچسب آن, اما اجازه می دهد شرکت های به آن اضافه کنید به ویژگی های ادبیات فرستاده شده به بیمارستان ها و همچنین به وب سایت های مصرف کننده اطلاعات خدمات و سایت های رسانه های اجتماعی.

“هدف از این سیاست است که اجازه می دهد تا برای پاسخ سریع در مورد رویداد های در حال ظهور پاتوژن های ویروسی, شیوع” سخنگوی اضافه شده و اشاره کرد که ووهان شیوع کروناویروس اولین بار است که معیارهای برآورده شده است به دنبال سیاست.

این سیاست است که بر اساس یک الگوی طبقه بندی از ویروس ها از انواع مختلف ویروس ها به طور کلی سخت تر برای کشتن بیش از دیگران است. ساده ترین ویروس ها برای ضد عفونی در حال آنهایی که با یک پاکت نامه های ویروسی و یا غشای که پیچد اطراف ویروس. در حالی که این برای تلفن های موبایل محافظ این غشاهای ساخته شده از چرب مولکول های چربی که آسان به را مختل کند. به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست سیاست توضیح می دهد “هنگامی که چربی پاکت آسیب دیده است یکپارچگی ویروس است که به خطر بیافتد و در نتیجه خنثی کردن عفونت آن.” ویروس ها بدون پاکت را سخت تر برای کشتن و کسانی که کوچک هستند و nonenveloped سخت تر هنوز هم.

خوشبختانه coronaviruses سقوط به احاطه دسته. زیرا آنها را به عنوان طولانی به عنوان یک محصول موثر است در برابر یک nonenveloped ویروس و سپس آن را به عهده گرفت که این محصول را در برابر 2019-nCoV بیش از حد.

Clorox دستمال مرطوب برای مثال کار در برابر روتاويروسبزرگ nonenveloped ویروس در Reoviridae خانواده تا محصول واجد شرایط به عنوان یک 2019-nCoV-موثر ضد عفونی کننده.

کاربران باید توجه داشته باشید که در زمان تماس به صورت های مختلف پاتوژن و در مورد Clorox دستمال مرطوب 4 دقیقه مورد نیاز برای روتاويروس و به همین دلیل نیز برای 2019-nCoV. سرماخوردگی coronaviruses در مقابل نیاز به تنها 15 ثانیه بگیرید.

هر دو Clorox و Lysol راه اندازی صفحات پرسش و پاسخ در مورد کوروناویروس و اشاره کرد که آنها باید محصولات تست شده در برابر ویروس ها “شبیه” تا سال 2019-nCoV و برخی از نیازهای مجموعه تحت حفاظت محیط زیست در سیاست و در نتیجه می تواند توسط کسانی که نگران 2019-nCoV.

ما رسیده به Lysol پدر و مادر شرکت Reckitt Benckiser و Clorox اما دریافت یک پاسخ.

در حالی که خطر 2019-nCoV است کم برای بسیاری از آمریکایی ها نگه داشتن سطوح پاک کردن یکی از راه هایی است که CDC توصیه می کند افراد می تواند به جلوگیری از عفونت. دیگر روش های مهم در حال شستن دست های خود را با آب و صابون و یا با یک ضد عفونی کننده اگر صابون در دسترس نیست — و همچنین اجتناب از تماس با دیگران که بیمار هستند.

منابع

مک دونالد, جسیکا. “Q&A در ووهان Coronavirus.” FactCheck.org. 30 Jan 2020.

2019 رمان Coronavirus ووهان چین. CDC. دیده, 31 Jan 2020.

Coronavirus. CDC. دیده, 31 Jan 2020.

ژو Peng et. al. “کشف یک رمان coronavirus مرتبط با های اخیر شیوع پنومونی در انسان و بالقوه آن بت مبدا.” bioRxiv. 23 Jan 2020.

اندرسن Kristian. “ساعت و TMRCA بر اساس 27 ژنوم.” Virological.org. 26 Jan 2020.

یاگر Curtis L. et. al. “انسان aminopeptidase N یک گیرنده برای انسان coronavirus 229E.” طبیعت. 357, 420-422(1992).

Coronavirus موارد ماشه سازمان حفاظت محیط زیست پاسخ سریع.” آزادی مطبوعات. سازمان حفاظت محیط زیست. 29 Jan 2020.

در حال ظهور ویروسی بیماریزا راهنمایی برای ضد میکروبی آفت کش ها.” سازمان حفاظت محیط زیست. دیده, 31 Jan 2020.

آفت کش محصول و برچسب سیستم. سازمان حفاظت محیط زیست. تعداد ثبت نام 5813-79, 777-99 و 777-114. دیده, 31 Jan 2020.

Coronavirus.” Lysol.com. دیده, 31 Jan 2020.

کمک به جلوگیری از گسترش این بشر رمان Coronavirus (2019-nCoV).” Clorox.com. دیده, 31 Jan 2020.

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگو. ایمیل فرستاده شده به FactCheck.org. 31 Jan 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر