هیچ هزینه در تیراندازی پلیس از مردی که livestreamed تعقیب

مینیاپولیس (AP) — بدون هزینه خواهد بود علیه پنج افسر پلیس که به ضرب گلوله یک مرد که livestreamed خود را در حال تعقیب توسط پلیس پس از اتوموبیل و تهدید ماموران با چاقو مینه سوتا دادستان روز دوشنبه اعلام کرد.

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: ماموران از مینیاپولیس حومه ادینا و ریچفیلد شد در توجیه استفاده از نیروی مرگبار علیه برایان Quinones-روساریو در ماه سپتامبر به دلیل 30 سال تهدید آنها را با چاقو و حاضر به رها کردن آن.

برادر کوچکترش گفت: در آن زمان که Quinones شده بود داشتن افکار خودکشی.

Quinones’, همسرم, اشلی Quinones, واکنش نشان داد و با عصبانیت به اخبار و نوشته شده یک سری از ناسزا رنگ و لعاب messages on Facebook. در یکی او نوشت: در تمام حروف: “غلط گزارش اظهارات نادرست و نهایی پوشش.”

با توجه به فریمن گزارش Quinones عمدا مرتکب نقض ترافیک در سپتامبر. 7 به پلیس او را متوقف کند و او می دانست که او بود که به دنبال. این گزارش می گوید هنگامی که Quinones کردم از ماشین خود او “نقل مکان کرد و به شدت” به سمت ماموران را با چاقو و ایجاد یک “فوری و آشکار خطر مرگ یا آسیب جسمی.”

ریچفیلد افسر دیلن شولتز با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در Quinones اما او را متوقف کند. تمام پنج افسران — شولتز, ادینا افسران پلیس نیکلاس پدرسن و بنیامین Wenande و ریچفیلد افسران پلیس Macabe Stariha و یوسف کارول — شلیک سلاح های خود را. هجده عکس از کار اخراج شدند; هفت ضربه Quinones.

فریمن گفت: ماموران با استفاده از نیروی مرگبار بود “لازم متناسب و عینی معقول” در صورت تهدید و اتهامات ضروری می باشد.

ویدیو livestreamed در Facebook از دقیقه آخر Quinones زندگی او نشان می دهد که با آرامش رانندگی و گوش دادن به موسیقی در حال اجرا حداقل یک نور قرمز. Quinones که از پورتوریکو اما تا به حال زندگی می کردند در مینه سوتا برای سال های بسیاری دیده می شود در آینه یکدفعه زبانى و گاهی اوقات رپ همراه با موسیقی قبل از او می شود از ماشین با آنچه به نظر می رسد یک چاقو.

قبل از شروع livestream او posted on Facebook, “متاسفم.”

تیم ماشین تصویری دوشنبه منتشر شد نشان می دهد Quinones رانندگی نامنظم به عنوان او توسط پدرسن. Quinones در نهایت متوقف می شود و Quinones پیاده روی به سمت Pederson با آنچه به نظر می رسد مانند یک چاقو را در دست راست و تیغه اشاره کرد و در این افسر. پدرسن بک دور با تفنگ خود را با هدف Quinones فریاد “رها کردن چاقو! رها کردن آن را! رها کردن چاقو!”

دادستان’ گزارش می گوید: Quinones گره زدن دندان های خود را و گفت: “آن را انجام دهد! آن را انجام دهد!” را به عنوان او راه می رفت در مقابل پدرسن.

فیلم ضبط شده توسط شولتز تیم ملی نشان می دهد خودرو شولتز در حال اجرا نسبت به Quinones و با استفاده از تفنگ بی حس کردن. Quinones چرخش و حرکت به سمت شولتز. دادستان’ گزارش می گوید: Quinones فریاد زد: “Kill me, kill me!” هر چند آسوشیتد پرس نمی تواند که در این ویدئو. Quinones احاطه شده است توسط افسران و چند بار. او به زمین می افتد و قطره چاقو.

سم شناسی آزمون نشان داد Quinones بود و نه تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل.

این گزارش می گوید Quinones ” منتشر شد که در صحنه است. او به پلیس گفت که او تا به حال شده است پس او است و او بر این باور او خودکشی.

در یکی از پست های خود را در Facebook شنبه, اشلی Quinones نوشت: در تمام حروف: “گزارش های خود را در تضاد با خود … شد ما به تماشای ویدیو های مشابه??? همچنین من وجود دارد!!! شما cant lie to me!!!”

Quinones’ تیراندازی موجب اعتراض و پرسش در مورد اینکه آیا پلیس خیلی سریع به ساقه و اینکه آیا آنها می تواند با استفاده از وسیله دیگری به او را متوقف کند و یا به او کمک کند اگر او در بحران است.

مینیاپولیس-سنت پل منطقه تا به حال چندین پلیس-درگیر تیراندازی در سال های اخیر که موجب خشونت از جمله 2016 قتل یک راننده Philando کاستیا توسط یک افسر پلیس در شهرهای حومه شاهین ارتفاعات. کاستیا را دوست داشته که بلافاصله پس از عکسبرداری live on Facebook.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de