شماره 22 FSU بیت شماره 4 لویی 62-60 برای رسیدن به ACC نهایی

GREENSBORO, N. C. (AP) — ایالت فلوریدا مربی سو Semrau می دانستم که هیچ راهی وجود دارد که تیم او که قرار بود به تعجب شماره 4 لویی دوباره به خصوص بعد از ناراحت کننده کاردینالز در جاده ها در ماه گذشته.

ساخته شده است که روز پیروزی همه خاص تر.

Nausia Woolfolk به ثمر رساند و 16 امتیاز Kiah Gillespie تا به حال 15 امتیاز و 16 ریباند و شماره 22 ایالتی فلوریدا به ضرب و شتم بالا-کشت کاردینالز 62-60 در روز شنبه برای پیشبرد به سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس مسابقات قهرمانی بازی تنها برای دومین بار در مدرسه تاریخ است.

Nicki Ekhomu اضافه شده 14 امتیاز برای Seminoles که تنها ظاهر در عنوان بازی آمد در سال 2015 زمانی که آنها از دست رفته به بالا-کشت نوتردام 71-58.

از لوئیزویل چهار ضرر و زیان در این فصل دو آمده اند در دست ایالتی فلوریدا (24-7). این Seminoles طرح میتوانست لویی ماه گذشته 67-59 پشت 25 امتیاز و 13 ریباند از گیلیسپی.

“پس از رفتن وجود دارد و بیرون کشیدن یک پیروزی من می دانستم که آنها را با مقدار زیادی از آتش” Semrau گفت. “آنها بود اما ما آن را همسان. من افتخار من, سالمندان است. آنها چیز دیگری است.”

Woolfolk گفت: آن را در مورد “قفل در.”

“آن را سخت تر برای ما امروز فقط مایل به رسیدن به قهرمانی” Woolfork گفت. “این وضع قلب خود را در خط و این چیزی است که ما انجام دادیم. آن را مورد سراغ, (فقط) ترک آن را بر روی زمین همه چیز را فراموش کرده و فقط بازی و این چیزی است که ما انجام دادیم.”

دانا ایوانز تا به حال 16 امتیاز به رهبری لویی (28-4) در حالی که Jazmine جونز اضافه شده 15 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

“این نیش, آن لطمه می زند و هیچ کس را دوست دارد به از دست دادن” لویی مربی جف Walz گفت. “ما با قرار دادن مقدار زیادی از زمان و تلاش به این هدف ما آمده بود در اینجا و نه تنها کنفرانس شانزه اما پیروزی در این مسابقات است.”

بازی گره خورده بود در 30 در حاصل کار دو تیم که Gillespie شروع به اعمال خودش در رنگ با تلاش بی امان بر روی شیشه در حالی که Woolfolk در زمان استفاده از سریع گام اول خاموش دریبل برای رسیدن به سبد کمک Seminoles ساخت یک 48-43 منجر شود.

اما کاردینالز نمی خواهد ترک.

جونز به ثمر رساند در داخل و سپس به حال یک بلوک دیگر از کف و افزود putback در یک حمله دوباره بجای اول برگشتن به لوییویل منجر 50-48 با 4:47 سمت چپ بعد از ایالتی فلوریدا تحمل شش دقیقه به ثمر رساند خشکسالی به باز سه ماهه چهارم.

منجر به تغییر دست هفت بار قبل از گیلیسپی رو فروختن در حالی که مبارزه برای حمله دوباره بجای اول برگشتن با 26 ثانیه بروید. او در آنجا ماند بر روی زمین برای چند دقیقه او را عقب نگه اما در نهایت به فوت او. او در آنجا ماند در این بازی و غرق هر دو پرتاب آزاد به Seminoles پشت منجر شود خوب است.

پس از یک وقفه لویی راه اندازی یک بازی اما Kourtney وبر آمد تا با سرقت در نیمه دادگاه inbounds منتقل می کند. Ekhomu ساخته شده هر دو پرتاب آزاد به فشار منجر به سه.

ایوانز در جواب با دو پرتاب آزاد با 20 ثانیه به سمت چپ برش منجر به یک.

Woolfork سپس افزود: دو پرتاب آزاد به افزایش منجر به سه با 17.8 ثانیه به سمت چپ قبل از جونز بلوز با 9.8 ثانیه به سمت چپ برش آن را به یکی دوباره.

Ekhomu ساخته شده یکی از دو پرتاب آزاد — ایالت فلوریدا تنها دست از این خط در نه تلاش — با هفت ثانیه چپ کاردینالز یکی از آخرین فرصت است. اما ایوانز’ دونده خوب بود و جونز نمی توانستم توهین آمیز نکته به سقوط تنظیم کردن یک ایالت فلوریدا در جشن.

تصویر بزرگ

ایالتی فلوریدا: این Seminoles برنده وجود ندارد به ثمر رساند در اولین شش دقیقه از سه ماهه چهارم. که به معنای تکیه بر دفاع خود را به نگه داشتن لویی از به دست گرفتن کنترل از این بازی است. “دفاع از سفر” Semrau گفت. “گاهی اوقات توپ ندارد از طریق شبکه است. آن را بسیار آسان تر برای دفاع از وقتی که شما می بینید که چیزی که از طریق شبکه است.”

لویی: کاردینالز احتمالا نمی خواهید برای دریافت یک ردیف 1 دانه در مسابقات NCAA اما از دست دادن را افزایش می دهد برخی از نگرانی های در حال حرکت رو به جلو است. با وجود داشتن یک اندازه استفاده آنها outrebounded 36-31. “شما هرگز نمی خواهید به از دست دادن. هیچ سوال وجود دارد که در مورد” Walz گفت.

بعدی

ایالتی فلوریدا: نگاهی به ضبط اولین مدرسه ACC Tournament عنوان در روز یکشنبه.

لویی: صبر کنید برای شنیدن جایی که آنها در حال کشت در مسابقات NCAA.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im