ولینگتون, نیوزیلند (AP) — در حالی که بسیاری از کشورها در حال کار بر روی راه هایی برای جلوگیری از coronavirus نیوزیلند خود را بسیار بلند پروازانه تر هدف: از بین بردن آن در دسترس نباشد.

و کارشناسان معتقدند این کشور می تواند آن را بکشد.

ویروس “ندارد ابرقدرت” گفت: هلن Petousis-هریس واکسن متخصص در دانشگاه اوکلند. “پس از انتقال متوقف شده است و آن را رفته است.”

جغرافیا کمک کرده است. اگر هر مکان می تواند به عنوان اجتماعی دور آن خواهد بود نیوزیلند, احاطه شده توسط دریاها طوفانی با قطب جنوب به جنوب است. با 5 میلیون نفر در سراسر یک منطقه به اندازه بریتانیا حتی شهرستانها نیست بیش از حد شلوغ است.

و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گرفته گام های جسورانه قرار دادن این کشور تحت سخت مستند در اواخر ماه مارس زمانی که تنها حدود 100 نفر تست مثبت برای این ویروس جدید است. شعار او: “برو و برو زود است.”

نیوزیلند تا کنون اجتناب گسترده شیوع و موارد جدید کاهش یافته اند از یک قله در حدود 90 هر روز در اوایل ماه آوریل به فقط پنج شنبه, ترک هدف tantalizingly نزدیک است. تنها 13 نفر فوت کرده اند تا کنون و protocol wine studio بوده و شخصا در جریان هر یک مرگ.

“ما این فرصت را به انجام چیزی است که هیچ کشور دیگری به دست آورد: حذف ویروس” protocol wine studio به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “اما آن را ادامه خواهد داد به نیاز به یک تیم از 5 میلیون در پشت آن است.”

Petousis-هریس گفت: این کشور تا به حال موفق به جلوگیری از سردرگمی و نیم اقدامات است که باید مانع پاسخ در بسیاری از جاهای دیگر.

“نیوزیلند کردم همه چیز درست,” او گفت:. “اقدام قاطع و با رهبری قوی و بسیار روشن و ارتباطات برای همه است.”

Protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد این کشور خواهد ماند مستند برای یکی دیگر از هفته قبل اندکی کاهش برخی از محدودیت های برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد است. بسیاری از محدودیت های اجتماعی را در محل باقی می ماند.

او همچنین تلاش برای خلق و خوی انتظارات از هدف او گفت: رفع معنی نیست که موارد جدید نمی خواهد بوجود می آیند در آینده اما آنها خواهد بود مهر بلافاصله.

موارد جدید به احتمال زیاد زمانی که نیوزیلند در نهایت بازگشایی مرزهای خود اما سوال باقی می ماند در مورد چگونه به خوبی آماده شده نظام سلامت است که برای پیاده سازی موثر تماس با ردیابی باید گسترده شیوع رخ می دهد. Petousis-هریس با اشاره به مشکلات سال گذشته زمانی که این کشور موفق به شامل سرخک.

حتی اگر نیوزیلند پاکسازی می کند خود را از ویروس اثرات معطل خواهد شد. قبل از وقوع گردشگری پررونق بود. حدود 4 میلیون نفر بازدید هر سال کشیده شده توسط مناظر خیره کننده و فریب ماجراجویی ورزشی. این صنعت مشغول به کار بیش از 300,000 مردم و اختصاص حدود 10 درصد از نیوزیلند کل اقتصاد است.

“آن بوده است و ویرانگر. هیچ سوالی در همه,” گفت: Stephen انگلستان-سالن های اجرایی گردشگری نیوزیلند یک آژانس تبلیغاتی. “هیچ کس نمی تواند واقعا قصد رفتن از 100 درصد به صفر و در سه روز.”

یک مطالعه توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه یافت که به دلیل وابستگی آن به گردشگری نیوزیلند اقتصاد می تواند در ابتدا یکی از سخت ترین ضربه coronavirus در میان کشورهای توسعه یافته است.

دولت که آمد به بحران با آن کتاب در شکل های نسبتا خوب بوده است و توزیع میلیاردها دلار در موقت دستمزد یارانه ها را امتحان کنید و جلوگیری از بیکاری توده. بیش از نیمی از کشور نیروی کار است ناگهان متکی به دولت جزوه.

هنوز هم بسیاری از افراد به نظر می رسد به پشتیبانی از protocol wine studio را سخت مستند که بر اساس آن مدارس تعطیل هستند و مردم کار غیر ضروری شغل می تواند خانه را ترک تنها برای مواد غذایی و یا ورزش. گوگل تحرک داده ها نشان می دهد وجود دارد بالا بوده و انطباق.

بسیاری پیدا کرده اند راه های خلاق به مقابله مثل 28 ساله مربی شخصی Jessee جیمز. به جای ملاقات با مشتریان خود در ورزشگاه و یا در خانه های خود او بوده است که منجر مجازی جلسات بیش از زوم و FaceTime.

برخی از مشتریان خود را با استفاده از قوطی لوبیا به جای دمبل یا سبد لباس های شسته شده به جای کیسه های شن. بسیاری می خواهم به صحبت بیشتر در مورد احساسات خود مانند صاحب کسب و کار که نیاز به اخراج کارکنان و یا مشتری با مسائل عاطفی که نیاز به تشویق.

“به طور معمول آنها فقط می خواهد به صحبت کردن با مردم در اطراف آنها” جیمز گفت. “آن شده است کاملا متفاوت است.”

یکی از نمادین ترین تلفات از شیوع این بیماری شده است, Air New Zealand. شرکت هواپیمایی شده بود یک منبع غرور و افتخار برای بسیاری از آن را به عنوان گسترده در سطح بین المللی و برنده جوایز صنعت. در یک سری از فرانک به روز رسانی های اجرایی گرگ Foran توضیح داد که چگونه حامل کاهش داده بود پرواز 95% و نیاز به کاهش نیروی کار خود را با حداقل 3,750.

یک نفر که نیست و در عین حال می دانم که اگر او را حفظ شغل خود را با این شرکت هواپیمایی که 27 ساله خلبان اسکات Beatson. او و شریک بلا Ashworth که فقط به پایان رسید قانون مدرسه خریداری یک خانه در اوایل سال جاری و آنها هر دو در حال حاضر نگران آینده خود را.

“این بسیار غم انگیز” Beatson گفت. “درست قبل از مستند من صحبت کردن با یک چمدان لودر و یک چک در فرد و هر کس در زمان چنین غرور و افتخار در این شرکت است.”

یک ماهیگیر مشتاق و hiker, Beatson گرفته شده به اردو در حیاط خلوت خود را در حالی که در خانه گیر کرده. مانند بسیاری از سراسر کشور است شده تنظیم به برخی از روزانه جلسات داده شده توسط protocol wine studio و اشلی بلومفیلد مدیر کل بهداشت و درمان است.

یک ادعا رسمی که صرف یک سال کار در سازمان بهداشت جهانی در ژنو بلومفیلد را آرام و اطمینان بخش حضور دارد او را تبدیل به یک بعید تپش قلب.

خواننده ماکسول محرابی نوشت: یک آهنگ در مورد بلومفیلد که مشاهده شده است بیش از 75 ، 000 بار در یوتیوب. “اگر من تا به حال یک آرزو من می خواهم آن را به این: من می خواهم در حباب” به شعر.

وقتی نیوزیلند آمده از آن حباب, مسیر رو به جلو همچنان نامشخص است. آن را نیاز به ادامه با تکیه بر آن قدرت سنتی در کشاورزی به فروش چیزهایی که در خارج از کشور مانند محصولات لبنی و کیوی و شراب.

برخی پیشنهاد کرده اند که این کشور می تواند برای اولین بار بازگشایی مرزهای خود به استرالیا نیز که موفق به مسطح آن ویروس منحنی.

انگلستان-سالن های گردشگری اجرایی گفت: نیوزیلند را نگاه اول بازسازی بازار گردشگری داخلی. او گفت که عاری از ویروس در نهایت می تواند تبدیل به یک نقطه فروش در خارج از کشور برای کشور است.

معمای این است که به ماندن ویروس رایگان, نیوزیلند ممکن است نیاز به ادامه آن زمان نیاز است که تازه واردان به صرف دو هفته در قرنطینه. با توجه به این که میانگین توریستی در گذشته مانده است حدود 11 روز به نظر می رسد یک مانع غیر قابل عبور.

همیشه خوش انگلستان-سالن پیش بینی یک نوع جدید از محصول گردشگری است که در آن افراد ثروتمند می تواند pampered در طول یک دوره قرنطینه — یک نوع از انزوا آبگرم.

اما با سفر محدود, برخی نگران هستند که نیوزیلند می تواند بازگشت به بیشتر منزوی نسخه از خود را قبل از پروازهای ارزان مجاز شهروندان خود را به پرسه زدن در جهان و خارجی برای بازدید است. یک محل که در آن جداسازی می تواند هر دو برکت و لعنت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de