نیویورک می پیوندد کالیفرنیا در قفل کردن در برابر ویروس

ایالت نیویورک نقل مکان کرد و برای پیوستن به کالیفرنیا روز جمعه در سفارش تقریبا تمام ساکنان به ماندن در خانه های خود به عنوان فرمانداران متعهد خود را گسترده ترین و در عین حال تلاش برای جلوگیری از coronavirus و دفع این نوع از یورش بیماران است که باعث شده تا جنوب اروپا به دست و پنجه نرم.

“ما در حال رفتن به بستن شیر به این دلیل که میزان افزایش در تعداد موارد حاکی از مجموع قریب به اتفاق از بیمارستان ما سیستم” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 200 با حداقل 38 در دولت خود را.

کومو گفت که شروع یکشنبه, تمام کارگران در غیرضروری کسب و کار باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و همه تجمعات هر اندازه ممنوع خواهد شد در این دولت بیش از 19 میلیون نفر است. او پس از عمل کالیفرنیا همه اما محدود آن 40 میلیون نفر در بزرگترین مستند در کشور است.

به طور فزاینده اقدامات شدید در ایالات متحده در آمد و به عنوان نفس نفس زدن بیماران پر بخشهای بیمارستان در اسپانیا و ایتالیا و جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 10,000 با این ویروس هنوز هم ضرب و به دست آوردن footholds در گوشه و کنار جهان است.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا گزارش 627 جدید و میر جمعه بزرگترین آن روز به روز افزایش یابد از آنجا که شیوع آغاز کرد و گفت: موارد جدید نیز به ضرب گلوله. ایتالیا در حال حاضر دیده می شود بیش از 4000 مرگ و میر — حتی بیشتر از چین و 47,000 عفونت. افزایش تعداد آمد و با وجود یک مستند در سراسر کشور.

سازمان جهانی بهداشت با اشاره به شیوع بیماری را چشمگیر سرعت.

“از آن زمان بیش از سه ماه برای رسیدن به 10 ، 000 مورد تأیید و فقط 12 روز برای رسیدن به آینده 100,000,” U. N. آژانس بهداشت گفت.

در سراسر ایالات متحده فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی تماشا بحران در اروپا با نصب زنگ هشدار و هشدار از بحرانی کمبود هواکش ماسک و دیگر دنده محافظ در خانه.

به عنوان وعده داده شده قبلا در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسما استناد اضطراری زمان جنگ قدرت به سعی کنید به سرعت تولید از جمله تجهیزات.

اما در حالی که دولت متعهد به رفع botched رول گسترده ویروس, تست آزمایشگاه هشدار داد وخیم کمبود منابع آزمون مانند سواب و اجزای شیمیایی.

کشورهای دیوانه وار آماده برای یک سیل از بیماران در هفته های آینده.

در بریتانیا دولت خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار. مرکز کنوانسیون و هتل ها در مادرید بودند که تبدیل به بیمارستان برای نزدیک به 10 ، 000 بیماران. نظامی فرانسه مشغول به کار برای ساخت یک موقت مرکز پزشکی در سخت-آمار شهر مولوز. ایالات متحده آماده بيمارستانهای نظامی برای استفاده غیر نظامی و بیش از 4000 نفر از اعضای گارد ملی مستقر شدند در 31 متحده برای کمک به توزیع مواد غذایی اسکراب کردن سطوح و کمک به در راه های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که بسته شدن مرز مکزیک به ترین سفر اما نه تجارت. که به ارمغان می آورد آن را در خط با محدودیت در مرز کانادا در اوایل این هفته. درآمد مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده شد و همچنین نقل مکان کرد و از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

“ما در مورد وارد شدن به یک راه جدید برای زندگی در اینجا در لس آنجلس” شهردار اریک Garcetti گفت: به کالیفرنیا رفت و به مستند با مردم گفت: برای سرمایه گذاری در خارج تنها برای ضروری شغل یا ماموریت و برخی از ورزش. “چه کار می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهد و اگر ما این حق را تعیین خواهد کرد چه مدت این بحران به طول می انجامد.”

صبح روز جمعه از خیابان های مرکز شهر لس آنجلس شد و آرام اما نه متروک است. ساکنان رفت سگ خود را و یا سرش می دویم. در حالی که برخی از افراد بی خانمان خواب. ماشین سوار همراه فیگوئروا اما معمول ترافیک رفته بودند.

اسکات سورنسن بود که راه رفتن او بوکسور Chewie گفت: او محدود است چقدر توجه او می پردازد به طوری که او نه ضعف.

“من به یاد داشته باشید من بزرگ مادر بزرگ توصیف افسردگی” گفت: Sorenson, 50. “من در تلاش برای آن را نگه دارید در تمرکز است.”

ویروس زده در هویت بسیاری از کشورها: بسته شدن کافه ها, رستوران ها و بلوار زندگی در فرانسه, پایان la dolce vita در ایتالیا تعطیل انگلستان بارها و مراسم تعویض گارد در کاخ باکینگهام مخرب فروش لاله در هلند و سازندگان: مجسمه آزادی در آمریکا

دولت در تلاش برای تعادل قفل کردن ساکنان با نیاز به نگه داشتن غذا و دارو و ملزومات دیگر در جریان است.

در بریتانیا رده حیاتی کارگران شامل پزشکان و پرستاران و امدادگران و همچنین vicars کامیون زباله جمع و روزنامه نگاران. در نیویورک مردم را مجاز را برای خرید مواد غذایی لازم و کارهای انفرادی ورزش. آنها را مجبور به اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا.

“این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد,” کومو گفت. “اینها نکات مفید.”

در برگامو, کانون, ایتالیایی, شیوع گورستان غرق شد. بیماران در این شهر بیمارستان اصلی اندود شده تا در باریک ward, تلاش برای نفس به عنوان پزشکان و پرستاران نقل مکان کرد و به سرعت از یک beeping ماشین به بعد.

“زمانی که ویروس وارد اینجا وجود نداشت مهار و از گسترش آن را از طریق دره های بسیار به سرعت. … گفت: برخی از این آنفولانزای عادی. ما پزشکان می دانستند این بود,” دکتر گفت: لوکا Lorini سر از مراقبت های ویژه در بیمارستان که در آن نزدیک به 500 تخت شد اختصاص داده شده به افراد مبتلا به عفونت علائم. هشتاد بيمار در بخش مراقبت های ویژه.

در مزرعه شهر فندی به یک عمده فروشی بازار تولید در خدمت رم و ناپل جدید فرمان ممنوع اما ضروری مردم از ورود و یا خروج پس از 40 سالمند ساکن آلوده شد.

در یک صومعه در حومه رم 19 از 21 راهبه آلوده شدند, با توجه به روزانه Il Messaggero. واتیکان حکم تبرئه گناهان مومن که بیمار بودند و یا در قرنطینه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از مراقبان آنها اگر آنها ملاقات شرایط خاص.

“برخی از مراکز درمانی رنج می برند استرس است که در حال رسیدن به حد” گفت: فرناندو سیمن مدیر کشور اسپانیا, مرکز بهداشت هشدار و اضطراری. “روز دشوار که در آن ما باید به پایین می آیند در حال حاضر. ما باید با حفظ تمرکز ما.”

اگر چه بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87 درصد — بیش از 70.

برخی از این تنها خبر خوب در آمد از ووهان چین شهر که در آن شیوع شروع شد و بیمارستان ها تلاش شد تنها چند هفته پیش. برای دومین روز متوالی بدون عفونت های جدید گزارش شد و تنها 39 نفر ثبت شده در سراسر کشور — همه آورده از خارج دولت گفت.

با بحران پایانی وجود دارد چین را آغاز کرده است ارسال تجهیزات پزشکی به اروپا است.

اثرات اقتصاد جهانی سنگ زنی به توقف در زمان عوارض خود را از میلیون ها نفر از unsold گل پوسیدن در شمع در کنیا به آهسته تخلیه جهان آسمان.

در ایالات متحده آمریکا کار می کرد برای قرار دادن با هم یک $1 تریلیون اضطراری بسته به سرپا نگه داشتن صنعت و کسب و کارهای کوچک و توزیع امداد چک 1200 $برای بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک است. دولت بریتانیا نیز پرده برداری از یک تسکین بزرگ بسته تحت آن کشور برای بار در تاریخ خود کمک خواهد کرد و پرداخت حقوق و دستمزد از کسانی که در بخش خصوصی است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواست کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و سایت های صنعتی و دیگر لازم کسب و کار در میان سختگیرانه جنبش محدودیت.

“ما نیاز به نگه داشتن این کشور در حال اجرا” پاکسازی گفت.

ایران رسمی تلفات بیش از 1,400 مرده بود و افزایش سرعت نیز در میان ترس آن است که underreporting آن موارد است. تهران را متهم کرد واشنگتن کمک به گسترش این ویروس با حفظ تحریم ها است که جلوگیری از واردات آن به شدت مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی.

به عنوان ویروس خود را تقویت جای پای خود در آفریقا و قاره شلوغ ترین فرودگاه در ژوهانسبورگ اعلام کرد که خارجی ها دیگر نمی خواهد اجازه پیاده.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>