جدید ما coronavirus مورد ممکن 1st از منشا ناشناخته

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — دولت و مقامات بهداشتی فدرال در حال تلاش برای قرار دادن هر کسی که آمد در تماس با شمال کالیفرنیا زن اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در آمریکا به قرارداد coronavirus با هیچ ارتباط شناخته شده برای سفر به خارج از کشور و یا سایر علل شناخته شده.

زندگی زن در Solano County, صفحه اصلی به پایگاه نیروی هوایی تراویس که در آن ده ها تن از افراد آلوده در چین و یا در کشتی های کروز درمان شده اند. اما سونیا Angell مدیر کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که زن به هر گونه اتصال به پایه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کاهش یافته پرسید که خبرنگاران به نام جامعه در Solano County بود اما از مردم خواست به اقدامات احتیاطی در حالی که تاکید بر این که خطرات به سلامت عمومی بودند پایین. او گفت: وجود دارد بدون نیاز به اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری.

“همه در این کشور است که به حق نگران این لحظه” Newsom گفت. “من فکر می کنم آنها باید بدانند ما در جلسه این لحظه با نوع ضرورت است که لازم است و من نمی خواهم به گسترش بیش از اضطراب.”

Newsom گفت: دولت تنها و تنها با دریافت حدود 200 تست کیت برای این ویروس یک مقدار به نام او “به سادگی ناکافی است.” اما او گفت: مقامات فدرال و قول داده اند که او دولت را دریافت خواهد کرد بسیاری از بیشتر به زودی.

در ضمن کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی مدیر آژانس علامت Ghaly گفت: مقامات بهداشتی را تغییر راه آنها برای آزمایش این ویروس توسط “تغییر از نظم و جامعه مهار به یک جایی که ما اذعان دارند که جامعه گسترش است.”

کالیفرنیا گفته مقامات آلوده از Solano County دریافت مراقبت های پزشکی در Sacramento County است. Solano County دروغ بین منطقه خلیج و ساکرامنتو با جمعیت بیش از 445,000.

بیمار را آورده بود UC Davis مرکز پزشکی از دیگر شمال کالیفرنیا بیمارستان در فوریه. 19 اما آن چهار روز قبل از CDC توجه درخواست برای تست بیمار برای COVID-19 با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان جمعه توسط بیمارستان موقت مدیر عامل شرکت براد سیمونز و دیوید Lubarsky مدیر عامل شرکت UC Davis سلامت.

بیمار وارد یک ونتیلاتور و حمایت ویژه سفارشات صادر شد “از آنجا که از یک تشخیص داده نشده و مشکوک به بیماری ویروسی” با توجه به ایمیل های ارسال شده به کارکنان.

بیمارستان خواسته CDC به آزمون برای coronavirus اما تست به تعویق افتاد تا روز یکشنبه “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19” در ایمیل گفت.

Solano County مقامات بهداشتی اعلام آنها در حال کار با سازمان های محلی و ایالتی و فدرال مقامات برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض تماس با فرد آلوده در این شهرستان است.

“در حالی که این است که به عنوان یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی را به خطر Solano County ساکنان و عموم مردم کم است و در این زمان” این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت.

UC Davis که درمان دیگر coronavirus بیماران مصرف شده است پیشگیری از عفونت احتیاطی از آنجا که بیمار وارد شده است. ایمیل گفت: مقامات این باور وجود دارد یک فرصت کوچک است که دیگران در تاسیسات بودند در معرض ویروس.

“با این وجود تعداد کمی از مرکز پزشکی کارکنان خواسته شده است به ماندن در خانه و نظارت بر درجه حرارت” ایمیل گفت.

CDC پاسخ نداده دوشنبه به ایمیل پیام های ارسالی چهارشنبه شب به دنبال نظر.

همه از 59 موارد دیگر در ایالات متحده سفر کرده بود از خارج از کشور و یا تا به حال شده است در تماس نزدیک با کسانی که سفر. مقامات بهداشتی شده است در هشدار برای به اصطلاح جامعه گسترش یافته است.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که سفر از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

برخی از کسانی که تخلیه گرفته شد به تراویس پایگاه نیروی هوایی است که در Solano County است. تعدادی از اوایل موارد شده اند در کالیفرنیا از جمله برخی از مردم گرفته شده و به تراویس و یکی که در آن یک مسافر که در بازگشت به سن بنیتو شهرستان در جنوب سان فرانسیسکو و گسترش آن را به یک مرد متاهل.

کالیفرنیا مقامات شده اند و آماده شدن برای این احتمال که جامعه گسترش ویروس ممکن است برای اولین بار در سطح دولت است.

“ما پیش بینی شده است بالقوه برای چنین یک مورد در آمریکا و با توجه به نزدیک ما خانوادگی و اجتماعی و روابط تجاری با چین نیست غیر منتظره است که اولین مورد در ایالات متحده آمریکا خواهد بود در کالیفرنیا” Angell گفت.

شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است دهها هزار نفر از مردم در بیش از سه ده کشور با اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که می تواند باعث سرماخوردگی و یا بیشتر از بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

مقامات مردم را به برداشتن قدم برای جلوگیری از عفونت با کروناویروس و یا سایر عفونت های تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا از جمله شستن دست ها با آب و صابون و اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.

___

آسوشیتد پرس نویسنده باب Jablon در لس آنجلس کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت