واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او بهره گرفتن از مشاوران کسب و کار, زمینه های پزشکی و منتخب دفتر جدید شورای اسلامی کمک خواهد کرد که به شکل برنامه های خود را برای بازگشایی coronavirus-اقتصاد کتک.

پنل به کار گیرند به طور جداگانه از کاخ سفید نیروی کار که پیشرو در مدیریت سلامت عمومی استراتژی برای مهار و کاهش این بیماری همه گیر هر چند وجود دارد انتظار می رود برخی از با هم تداخل دارند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اعلام اعضای پنل بعد سه شنبه در جلسه توجیهی در دولت در واکنش به شیوع کروناویروس. او اضافه کرد که او به دنبال تصمیم گیری در مورد چگونه برای رفتن در مورد بازگشایی اقتصاد “بسیار به سرعت.”

“ما باید بهترین افراد در هر حرفه ای از جمله پزشکی و از جمله سیاسی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “ما یک گروه سیاسی بیش از حد بسیاری از سیاستمداران و … ، برخی بزرگ و برخی نیست اما من قرار دادن اونا در هر حال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار او را “کل” قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه و هنگامی که به شل محدودیت در کشور — اگر چه قانون اساسی تا حد زیادی از نمایندگان از جمله مسائل مربوط به ایالات متحده است. رئیس جمهور افزود: در روز سه شنبه است که او قصد دارد به اقدام “در رابطه با فرمانداران.”

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اعضای جدید شورای مشورتی یکی از نقاط کشور از برجسته ترین رهبران کارگری شکایت کرده است که تهمت بود و عدم گوش دادن به صدای کارگران آمریکایی به عنوان او آماده برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“هر گونه بحث و گفتگو در مورد بازگشت به کار باید صدای مردم” گفت: AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka که منجر به یک فدراسیون از 55 ملی و بین المللی اتحادیه های کارگری به نمایندگی از حدود 12.5 میلیون نفر از کارگران. “کسانی که ذکر شده در این کمیسیون نیست و همیشه در خط مقدم نمی دانم چه کارگران خط مقدم نیاز … و نمی دانم خطرات و خطرات آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به اعلام پانل مشاوره در برابر یک پس زمینه از مشکل اقتصادی پیش بینی. اقتصاد جهانی پیش بینی شده است به کوچک شدن توسط 3 ٪ در سال 2020 یک falloff که علامت شدیدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ دهه 1930 با توجه به صندوق بین المللی پول.

با این کشور barreling نسبت به احتمال رکود اقتصادی پیش از ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به خار اقتصادی احیای امید به ثابت بازارهای مالی و بازگرداندن برخی از 16 میلیون شغل در حال حاضر از دست رفته به علت این بیماری همه گیر. او در ابتدا امیدوار بود که این کشور تکان دهنده دوباره, عید پاک, اما در حال حاضر می خواهد حداقل یک بخشی از بازگشایی تا پایان ماه.

بسیاری از کارشناسان پزشکی در دولت از جمله دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx اند هشدار داد که کاهش در اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی می تواند منجر به موج جدیدی از این بیماری که نیاز به سازندگان: اقتصاد دوباره با نتایج فاجعه آمیز است.

Fauci روز سه شنبه گفت ایالات متحده هنوز باید بحرانی تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

برخی از کارشناسان اخلاق و شرکت کنندگان در گذشته شوراهای ایجاد شده توسط تهمت ابراز نگرانی می کند که رئیس جمهور ممکن است به استفاده از پنل جدید برای کشف متنوع ديدگاه و سخت حقایق در مورد بهترین مسیر رو به جلو است.

“آن کار نمی کند اگر شما را در hallelujah chorus” گفت: Pegah, Lee, رئيس جمهور از موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل واشنگتن فکر می کنم تانک. لی خدمت در کوتاه مدت تولید شورای که تهمت تاسیس شده در اوایل ریاست جمهوری خود.

در میان مقامات دولت انتظار می رود بخشی از جدید پانل مشاوره: وزیر خزانه داری استیو Mnuchin, تجارت, وزیر ویلبر راس مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون و کاخ سفید مشاوران اقتصادی گذشته و حال, Kevin Hassett و لری Kudlow. جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع است که انتظار می رود به صندلی تلاش است.

ارشد کاخ سفید دستیاران Jared کوشنر و Ivanka Trump شده بود و انتظار می رود بخشی از این تیم اما تهمت که قبلا اعلام شده این گروه خواهد بود متشکل از “بزرگترین ذهن” روز دوشنبه گفت: آنها را شامل نمی شود.

___

Lemire گزارش از نیویورک و مانند از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان جاش Boak در بالتیمور و Lauran Neergaard جولی سرعت جیل Colvin و Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im