جدید روسیه در ساعت افزایش می درخشد کانون توجه در ادعا دوست مرموز ثروت

روسیه به افزایش کسب و کار در Aleksandr Udodov یک کارآفرین که موفقیت ظاهری رانده است زرنگ و دانا سرمایه گذاری مالی فراست و حس میهن پرستی.

حداقل این است که تصویر نقاشی های ناگهانی سری از مقالات در کرملین پسند رسانه ها در مورد Udodov صاحب یک شرکت کشاورزی به نام قارچ رنگین کمان و چندین مراکز خرید.

زمان مقالات ممکن است تصادفی نیست: Udodov اعتقاد بر این است به عنوان یک دوست نزدیک نخست وزیر میخائیل Mishustin سابق مالیاتی-رئیس خدمات که منصوب به روسیه دومین کشور توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در ماه گذشته ،

Udodov, 50, نقش در همان تازه تیم هاکی به عنوان Mishustin و سفر خارج از کشور با او به عنوان بخشی از یک مقام روسی هیئت در سال 2008. با توجه به تحقیقات توسط پارلمان آلکسی Navalny ضد فساد بنیاد او اهدا دو قطعه زمین در خارج از مسکو به Mishustin خواهر در حالی که دو آپارتمان او خریداری شده در پایتخت در نهایت به پایان رسید تا در دست Mishustin پسران.

و مانند اقبال بسیاری از تجار و بازرگانان با روابط ارشد دولت روسیه مقامات Udodov ثروت به نظر می رسد که غیر قابل توضیح آن را به عنوان بزرگ است.

بخت و اقبال خود خواهد بود به تماشای از نزدیک زیر Mishustin ارتقاء. موفقیت های آینده — و یا عدم آن — می تواند نشانه ای از اینکه نخست وزیر جدید بر آنها پوتین با تکیه به بهبود اقتصاد و افزایش استانداردهای زندگی در آنچه که می تواند آخرین دوره ریاست جمهوری است که قادر به تحکیم قدرت از دفتر خود در برابر رقابت جناح ها در نخبگان است.

گذشته مرموز

Udodov تحسین از فروتن شهر در شمال منطقه قفقاز از Daghestan برخی از 1500 کیلومتر از مسکو. او ساخته شده است که دو سرمایه گذاری در ملک در نزدیکی کرملین به احتمال زیاد بیش از 130 میلیون دلار. سهم خود را از سرمایه گذاری در قارچ رنگین کمان — که به تولید حدود 17000 تن قارچ خوراکی در سال در کورسک منطقه — حدود 60 میلیون نفر است.

Udodov را “وب سایت شخصی” مانند محصول از دوستانه حساب در رسانه ها سکوت در مورد آنچه که در پشت خود صعود.

با توجه به بیوگرافی مختصر در Moskovsky کمسملتس و مواد را در وب سایت خود کارآفرین شروع به پریدن کرد از مدیریت دفتر مسکو از یک lats تدارکات شرکت در اواخر 1990s به خرید سهام در یک شرکت محموله در اواسط 2000s سپس scooped تا پایان مسکو مرکز خرید به ارزش ده ها میلیون دلار در اوایل دهه گذشته است.

گذشته از تولد او در سال 1969 و فارغ التحصیلی از یک کیف دانشگاه در سال 2001 با یک درجه در فقه, زندگینامه خود را در وب سایت خود را ذکر شده هیچ کار و یا هر چیز دیگری تا سال 2010 هنگامی که آن را می گوید او شروع به پنج سال محدود به عنوان معاون رئیس جمهور در انرژی روسیه شرکت Itera ، 2011 مقاله ای در روسیه روزانه کومرسانت در مورد غیر قانونی مالیاتی طرح مغایر با این توصیف Udodov به عنوان “رسما بیکار هستند.”

در سال 2010 در هر صورت Udodov در حال حاضر به دست آورد چندین خارج از کشور خواص به ارزش کل بیش از 40 میلیون دلار با توجه به سوئیس گزارش های رسانه ها و اطلاعات به دست آمده توسط RFE/RL.

تحت بررسی

یکی از کسانی که سرمایه گذاری خارجی — خرید یک 4 میلیون دلار هتل در شهرستان لیکساید (غلات) همراه با یک وعده به سرمایه گذاری 45 میلیون دلار برای گسترش آن-موجب پول شویی تحقیقات توسط مقامات سوئیس سوئیس رسانه ها گزارش دادند در اوایل سال 2012. معلوم نیست که مقامات راه اندازی بررسی است.

Udodov فروش هتل در سال 2013 و بررسی شد و به پایان رسید با مقامات سوئیسی با اتهامات ظ.

در آوریل 2011, روسی, پلیس به دنبال جستجو Udodov را آپارتمان مسکو در ارتباط با شرکت شل را تلاش برای بازیابی 1.8 میلیارد روبل (حدود 60 میلیون دلار در آن زمان) قرار است در بیش از حد پرداخت مالیات, اما, او کشور را ترک کرده بود چند روز قبل با توجه به کومرسانت گزارش.

Udodov با صدور بیانیه چند روز بعد از رد کومرسانت گزارش کرد و گفت که او شاغل در Itera و در حال حاضر در خارج از کشور برای کار. او گفت که او نه تحت بررسی.

با توجه به آنلاین خروجی رسانه های آزاد, اما, Udodov را به نظر می رسد به عنوان یک شاهد کلیدی در مورد که در آن پنج نفر بودند و در نهایت به جرم اقدام به تقلب مالیاتی و محکوم به زندان است.

Mishustin شد در شارژ از خدمات مالیاتی در زمان برگزاری که پس از مارس 2010 تا زمانی که پوتین او را نخست وزیر در ماه گذشته.

Russian Prime Minister Mikhail Mishustin (left) and President Vladimir Putin arrive for a cabinet meeting last month.


نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin (سمت چپ) و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می رسند برای یک جلسه هیئت دولت در ماه گذشته.

رسانه های حمله رعد اسا

اگر Mishustin به دور از نام خانواده در روسیه قبل از ناگهانی انتصاب به عنوان کابینه رئیس در ژانویه Udodov بود تقریبا ناشناخته برای عموم است.

که تغییر بسیار سریع است. در هفته های پس از Mishustin انتصاب مقالات Udodov به عنوان یک مرد دانا با کسب و کار موفق است که به کمک روسیه پیشرفت کرده اند به نظر می رسد در دولت های مختلف پسند رسانه ها.

“الکساندر Udodov را جایگزینی واردات کسب و کار دو برابر شده است و درآمد در یک سال” شد تیتر یک فوریه, مقاله در مورد قارچ رنگین کمان در Komsomolskaya پراوداتوده-گردش تلخیص است که به ندرت منتشر درآمد داستان تکیه بیشتر در جهت جرم افراد مشهور و احساس.

“الکساندر Udodov اروپا محموله کسب و کار رشد 8 درصد” شد تیتر Sobesednik انتخاب برای یک پست در اواخر ماه ژانویه است. بررسی Sobesednik وب سایت نشان می دهد آن را منتشر کرده است دیگر هیچ مقاله با تمرکز بر درآمد شرکت در این سال است.

“الکساندر Udodov: زندگینامه یک سرمایه گذار است که توسعه اقتصاد ملی” Moskovsky کمسملتس با عنوان ماه فوریه آن مشخصات از کارآفرین و سرمایه گذاری های مختلف.

هیچ یک از این مقالات ذکر شده یک نویسنده است. ناظران گفت: تن خود را و زمان و آشکار عدم تحقیقی دقت می تواند نشان دهنده پرداخت می شود کمپین های تبلیغاتی است.

Udodov بلافاصله پاسخ به RFE/RL سوالات در مورد سابقه کار و منبع ثروت خود را.

در علاوه بر این به قارچ رنگین کمان عملیات و حمل و نقل کسب و کار در آلمان, Udodov صاحب یک sanitorium در منطقه جنوبی کراسنودار سه مراکز در مسکو و یک مرکز در هر منطقه مسکو و کالوگا.

با توجه به Udodov وب سایت و مقالات او در تدارکات در 1990s و سپس خرید سهام کنترل در آلمان-بر اساس VG محموله در سال 2004.

در سال 2013 VG محموله ارسال شده سود $500,000 که نیمی از آن Udodov خواهد بود به عنوان به عنوان کنترل مالک با توجه به مالی شرکت اعلامیه های به دست آمده توسط RFE/RL از ارائه اطلاعات تجاری.

VG محموله ارسال شده ضرر و زیان در مجموع حدود 5.4 میلیون در طول چهار سال آینده و کاهش کارکنان خود را به نصف با توجه به مالی اعلامیه. سوابق از سال 2018 و 2019 در دسترس نیست.

مراکز خرید

Udodov ثروت شکوفا در 2010s یک دهه است که روسیه و اقبال پرچم بد پس از قیمت جهانی نفت سقوط و کشورهای غربی تحریم هایی را علیه مسکو زیر را تصرف کریمه در سال 2014 باز کردن یک دوره رکود و کاهش درآمد یکبار مصرف برای بسیاری از مردم ،

Udodov خریداری لوکس بازار خرید Gimeney در مرکز مسکو در سال 2011 با توجه به وب سایت خود را. رسانه های روسیه گزارش داد او به دست آورد آن را از پرسفت-سرمایه گذاری یک سازنده خانه است که تلاش پس از 2008-09 بحران مالی جهانی.

روسیه املاک و مستغلات کارشناسان برآورد ارزش Gimeney در بین $80 میلیون و 110 میلیون در زمان Udodov آن را خریداری, با توجه به رسانه های محلی. Udodov گفت: سرمایه گذاری یکی دیگر از 20 میلیون دلار برای تعمیر و نوسازی ساختمان در سال متعاقب آن. سرمایه گذاران اغلب به قرض گرفتن مقدار زیادی از پول برای خرید درآمد-تولید خواص مانند مراکز با استفاده از این ساختمان به عنوان وثیقه.

خرید آمد قبل از ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی شروع به اعمال تحریم بر روسیه در سال 2014 و پس از آن زمان بیش از کریمه و حمایت از جدایی طلبان پس از کمک به آتش جنگی که به کشته شدن بیش از 13000 نفر در شرق اوکراین است.

تحریم های پایین قیمت انرژی و سایر عوامل فرستاده روسیه به رکود اقتصادی و جای خالی در مراکز خرید مشخصی در حالی که جمعیت از مشتریان نازک همراه با کیف صدمه زدن به سودآوری خود را.

به عنوان بحران راکد Udodov دو برابر کردن.

او خریداری Yakimanka 26 لوکس مرکز خرید بعدی به Gimeney برای حدود 23 میلیون دلار در ماه ژانویه 2015. آن است که تحت بازسازی با هزینه یک کارشناس برآورد شده در حدود 8 میلیون دلار است و نه به طور کامل بازگشایی شد.

Udodov همچنین از افتتاح یک مرکز خرید در حومه مسکو در سال 2015 و یکی در منطقه کالوگا در جنوب غرب پایتخت در سال 2013.

قارچ کسب و کار

به عنوان روسیه به دنبال جایگزین غذاهای غربی است که آن را ممنوع در تلافی تحریم — خیلی-آگهی و تلاش دولت به نام “جایگزینی واردات” — Udodov شروع به سرمایه گذاری در قارچ کسب و کار. آن را راه اندازی تولید در سال 2017.

او و شریک زندگی خود را سرمایه گذاری کرده اند حداقل 5.1 میلیارد روبل (80 میلیون دلار) در این پروژه با توجه به Komsomolskaya پراودا مقاله. کشاورزی روسیه شرکت های واجد شرایط برای وام های یارانه و معافیت های مالیاتی.

تاجر دریافت قابل ملاحظه جریان نقدی در سال 2017, زمانی که او به فروش دو قطعه زمین در مسکو تعیین شده برای مسکن به توسعه دهندگان برای حدود 4 میلیارد روبل ($66 میلیون دلار). ملک سوابق نشان می دهد توطئه ثبت شد یک سال زودتر به Udodov و میخائیل Davidyanets.

رسانه های روسی خروجی RBK گزارش در آن زمان است که بازیکنان در مسکو در بازار املاک و مستغلات تا به حال هرگز شنیده Davidyanets که نام او هرگز در طول مذاکرات فروش.

مسکو املاک و مستغلات اجرایی گفت RBK که Udodov بود “مقاله توسعه” کسی که زمین بدست می آورد آن را می شود برای ثبت نام و توسعه و سپس فروش آن در سود — یک فرایند گاهی شناخته شده به عنوان کوه در می رم.

Mishustin به ریاست فدرال واقعی املاک و کاداستر که دسته زمین, ثبت نام از مارس 2004 تا دسامبر 2006. او سپس به ریاست یک تازه تشکیل سازمان مسئول مناطق ویژه اقتصادی — مناطق که در آن توسعه و تجارت است که با تشویق معافیت های مالیاتی و مشوق های دیگر — تا فوریه 2008.

Udodov یکی از تعداد انگشت شماری از افرادی که همراه Mishsustin و معاون نخست وزیر سرگئی Naryshkin در یک سفر رسمی به دبی در ژانویه 2008 به ایجاد یک ارائه در مورد روسیه در مناطق ویژه اقتصادی به پول نقد-غنی امارات که سرمایه گذاری ثروت خود را در سطح جهان است.

با توجه به میانه اخبار شرکت سیم دیگر شرکت کنندگان شامل بوریس Fyodorov, Mishustin سابق رئیس در سازمان مالیاتی در 1990s و از بنیانگذاران مسکو بر اساس شرکت سرمایه گذاری UFG مدیریت دارایی; آمریکایی چارلز رایان دیگر UFG از بنیانگذاران و ویتالی Kachur که تا به حال مشغول به کار در Udodov را VG محموله.

Kachur بود و بعد به اعدام محکوم و به اتهام شرکت در خصمانه مالکیت و تصاحب مسکو ساختمان. او در خدمت بیش از چهار سال در زندان قبل از اعطای آزادی مشروط در سال 2017.

شرق میانه, اخبار شرکت سیم توصیف Udodov به عنوان یک نماینده از Magon Trading Corporation. تلاش برای تایید وجود یک شرکت که نام ناموفق بودند و آن را یکی از چندین رمز و راز اطراف خود وضعيت اشتغال طی این دوره 10 ساله.

در مقالات جداگانه از موج مثبت پوشش Udodov چندین روسیه روزنامه ها گزارش شده است که در طول 2000s Udodov شد معاون رئیس جمهور از پرسفت-سرمایه گذاری که ورشکستگی صدها نفر از مردم در حال انتظار برای تکمیل آپارتمان آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود.

یکی از موسسان پرسفت-سرمایه گذاری اولگ Pronin در حال حاضر در دادگاه برای پول شویی.

باز رسانه ها گزارش دادند که Udodov و Fyodorov از طریق یکی از خصوصی-صندوق های سهام خود را تحت UFG مدیریت دارایی شرکت های سرمایه گذاری در مسکو بانک Unifin.

برخی از رسانه ها گزارش داده اند که Mishustin دعوت Udodov از پیوستن به او در UFG در طول تصدی خود وجود دارد. UFG گفت: در اوایل این ماه که Udodov هرگز برای این شرکت کار کرده.

اما سوئیس, مجله Beobachter, که انتشار یک داستان مفصلی در مارس 2012 در مورد Udodov و پول شویی اتهامات علیه او ادعا کرد نام خود را به حال شده است در UFG وب سایت چند هفته قبل از داستان خود را زد اما حذف شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>