پریشتینا — کوزوو را به عنوان نخست وزیر می گوید که او در نظر دارد برای لغو تعرفه های تنبیهی در صربی کالا به عنوان دو کشور مبارزه میان یک فشار بین المللی برای آنها به برقراری روابط دیپلماتیک.

اما Albin Kurti هشدار داد که او را تنها بالابر 100 درصد تعرفه اعمال شده در دو سال پیش پس از دولت خود معرفی اقدامات “عمل متقابل” در تجارت و سیاست و اقتصاد.

“این است که ما حذف تعرفه بدون معرفی متقابل اما ما معرفی متقابل و پس از آن ما خواهد آسانسور تعرفه ها” Kurti گفت: در مصاحبه ای در تاریخ 7 فوریه با RFE/RL.

Kurti که دولت تصویب شد مجلس شورای اسلامی در فوریه 3 پیشنهاد کرد که کوزوو ممکن است برای جلوگیری از به رسمیت شناختن گواهینامه رانندگی برای صربی رانندگان کامیون.

“ما رانندگان کامیون جریمه شد صدها نفر از یورو در صربستان به دلیل رانندگان مجوز نمی شد به رسمیت شناخته شده,” او گفت:.

کوزوو سابق صرب استان به طور یک جانبه اعلام استقلال در سال 2008. این حرکت شناخته شده است توسط بیش از 110 کشور جهان از شرق با صربستان.

هر دو اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند آشتی بین دو کشور یک اولویت و گفت آن را کلید توسعه اقتصادی است. اما گفت و گو متوقف شده در قسمت بیش از پریشتینا را اعمال 100 درصد تعرفه ها در سال 2018 است.

بلگراد شده است لابی گری برای کشور به معکوس خود را به رسمیت شناختن کوزوو و آن را به دنبال بلوک کوزوو از پیوستن به سازمان های بین المللی.

“برای ما این غیر قابل قبول است نه به تقارن در روابط” Kurti گفت. “از نظر ما این یک سالم اصل برای سازنده و دوجانبه روابط همسایگی.”

Kurti گفت: او منجر خواهد کوزوو تیم برای مذاکرات با صربستان. اما برای این مذاکرات به رزومه او گفت که او می خواهد کوزوو و صربستان تیم ها به بحث در مورد دستور کار با اتحادیه اروپا و نمایندگان.

“من معتقدم که ما نمی لوکس به شکست دوباره در گفت و گو,” او گفت:.

Kurti گفت: توافق بین کوزوو و صربستان خواهد “کمک به چشم انداز توسعه اقتصادی” در منطقه است. او همچنین متعهد به مقابله با فقر به عنوان به خوبی به عنوان جرم و جنایت و فساد است که بومی در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de