جدید ایرانی Coronavirus ‘ردیاب’ تمسخر بیش از شباهت به انگلیسی

پرده برداری از یک دستگاه که ظاهرا با استفاده از امواج مغناطیسی برای تشخیص عفونت کروناویروس تا 100 متر دور برگزار شد که یک لحظه پیروزی برای ایران اسلامی سپاه پاسداران).

سپاه یک ترکیب قدرتمند نظامی, هوش, سیاسی و اقتصادی نیروهای تحت انتقاد شدید در ماه های اخیر برای آن به ظاهر تصادفی سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری پس از برخاستن از فرودگاه آبادان در ماه ژانویه با هوایی-نیروهای دفاعی کرده است.

“این یک روش علمی است که تست شده در سراسر مختلف بیمارستان” فرمانده سپاه سرلشگر حسینی سلامی بود که با پوشیدن یک ماسک گفت: در تلویزیونی مراسم تحلیف در 15 آوریل.

اما بسیاری از مسخره تجهیزات به عنوان یک “رمان و منحصر به فرد علمی پیشرفت است.”

منتقدان در رسانه های اجتماعی به سرعت با اشاره به شباهت آن به یک بمب ساختگی آشکارساز یک بار فروخته شده توسط کلاهبرداران که شد محکوم و زندانی برای کلاهبرداری خود را نزدیک به یک دهه پیش است. جعلی خود را به دستگاه خریداری شد و مورد استفاده در عراق و کشورهای دیگر بی بی سی گزارش داد.

ایران وزارت بهداشت و درمان سریع پاسخ به تلویزیونی پلاگین — تاکید بر این که دستگاه نشده بود مجوز توسط قانونگذاران همچنین به نظر می رسد برای برجسته کردن اختلاف میان مقامات ارشد آنها به عنوان نبرد برای مقابله با عفونت گسترده در میان جهانی همه گیر.

به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث مرگبار COVID-19 بیماری رسما آلوده تقریبا 78,000 ایرانیان و کشته شدن نزدیک به 4,900 اگر چه تعداد کسانی که فکر بسیاری از به طور گسترده ای اهمیت جلوه.

سلامی گفت جدید آنتن-نصب دستگاه به تولید یک میدان مغناطیسی است که صفحه نمایش 100 متر شعاع عفونت ها و نقاط در جهت شناسایی اهداف.

او گفت که توسعه یافته توسط دانشمندان در خدمت سپاه بسیج نیروی شبه نظامی و یک انتخاب مناسب برای غربالگری توده بدون نیاز به نمونه خون.

بسیاری از coronavirus تست در سراسر جهان تا کنون به اصطلاح ژنومی تست که انجام شده است با در نظر گرفتن سواب از بینی یا گلو است که پس از آن ارسال به آزمایشگاه به دنبال حضور ویروس. فرم دوم آزمون شناخته شده به عنوان سرولوژی یا آنتی بادی آزمایش با استفاده از یک نمونه خون برای تعیین گذشته عفونت است.

ایران وزارت بهداشت می گوید که تا کنون انجام شده بیش از 310, 000 coronavirus آزمون.

خشم عمومی

این ابزار جدید به نظر می رسد بخشی از سپاه را به تلاش برای بهبود آن مخدوش تصویر پس از آن هوا-دفاع نیروهای شات پایین خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 کشتن تمام 176 خارج از کشور در زمان تبادل آتش هوا توسط ایران و نیروهای ایالات متحده.

ساعت قبل از ژانویه 8 سقوط هواپیما, سپاه انجام یک حمله موشکی در پایگاه های خود در عراق که نیروهای ایالات متحده بیش از ترور هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در حمله روز زودتر از فرمانده نیروی قدس سپاه, فرمانده, قاسم سلیمانی. سپاه رهبران که در زمان مسئولیت سقوط این هواپیما سه روز پس از آن اتفاق افتاد گفت که خطای انسانی در پشت آن بود “غیر عمدی” و است که یک اپراتور به حال شلیک دو موشک در هواپیما پس از اشتباه آن را برای یک موشک کروز.

نیز وجود دارد طولانی ایرانی خشم عمومی بیش از یک کشنده نوامبر 2019 سرکوب antiestablishment تظاهرات که در سمت چپ حداقل 300 مرده به گفته سازمان عفو بین الملل.

Iranian President Hassan Rohani


حسن روحانی رییس جمهور

“سپاه نمی تواند تشخیص یک هواپیمای مسافربری از یک موشک چگونه می توانیم بر این باورند که آن را می توانید تشخیص ویروس در ابعاد نانومتری در کمتر از پنج ثانیه” یک کاربر گفت: در رسانه های اجتماعی.

رونمایی از سپاه و دستگاه همچنین بر تنش بین ایران و تندروها و پراگماتیست به عنوان تلخ رقابت همچنان با وجود مرگبار شیوع کروناویروس در کشور بدترین در خاورمیانه است.

در مورد ادعا آشکارساز سلامت ایران سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: نبود مجوز از سوی سازمان غذا و دارو.

“اگر این دستگاه تا به حال تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان, آن را قطعا اعلام شده است در آن حجاب” Jahanpur گفت:, و اضافه کرد که وزارت کشور مسئول صدور مجوز از جمله تجهیزات.

Hesamedin آشنا یک مشاور رئیس جمهور حسن روحانی, خواست دولت گوینده که در کنترل تندروها برای جلوگیری از پخش تبلیغات برای تایید نشده ابزار یا داروها.

“در یک وضعیت که در آن جامعه است که در مواجهه با اخبار عجیب و غریب هر روز خودداری از پخش تبلیغات در بخش های خبری و آیا ترویج واکسن و داروها کیت های تشخیصی و یا ابتکاری و منحصر به فرد ویروس آشکارسازهای…,” آشنا توییتی اجتناب از ذکر قدرتمند سپاه که سر به طور مستقیم منصوب آیت الله علی خامنه ای که حرف آخر را در, سیاسی و امور دینی در ایران است.

تماشا کنید: گیر در خانه به دلیل Coronavirus ایرانیان گروه با هم در, ترانه

ماه گذشته یک گروه جوانان تصور می شود وابسته به سپاه پاسداران گفت که آماده به ارسال کمک های انسان دوستانه به مردم ایالات متحده برای مبارزه با کروناویروس.

دولت به سرعت اخراج شیرین کاری به عنوان “یک شایعه” با Jahanpur گفت: این کشور در هیچ موقعیتی به ارسال تجهیزات پزشکی و لوازم به هر کشور دیگر.

همچنین در ماه مارس Jahanpur انتقاد زیادی بارداري برگزار سابق سپاه فرمانده که برگزار شد در نزدیکی پایتخت ایران در بی اعتنایی آشکار از دولت خواستار اجتماعی فاصله اهلی مرگبار بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>