نیوهمپشایر gov می پیوندد مبارزه قانونی برای حفظ ‘Obamacare’

کنکورد, N. H. (AP) — کالیفرنیا ، کریس Sununu گفت: New Hampshire ملحق خواهد شد 17 کشورهای دیگر در دفاع از قانون مراقبت مقرون به صرفه به عنوان یک مورد است که با هدف لغو قانون می رود قبل از دیوان عالی ایالات متحده.

در حالی که او باور ندارد قانون شناخته شده به عنوان “Obamacare به” در کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی Sununu گفت WMUR-TV که لغو قانون بدون یک “جایگزینی مناسب” می تواند مضر به نیوهمپشایر ساکنان.

“دولت هیچ چاره ای جز پیوستن به هر دو حزب تلاش برای دفاع از برنامه” Sununu گفت.

او افزود: “فقط به کشیدن آن و لغو آن بدون جایگزینی آن می تواند ویرانگر به New Hampshire.”

دیوان عالی کشور موافقت کردند دوشنبه به حکومت در یک طرح دعوی در دادگاه را تهدید می کند که قانون مراقبت های بهداشتی. دادگاه گفت که از شنیدن درخواست تجدید نظر به طور عمده دموکراتیک متحده پایین تر-حکم دادگاه اعلام کرد که بخشی از این قانون خلاف قانون اساسی است. یک تصمیم نمی خواهد آمد تا بعد از سال 2020 انتخابات.

دیوان عالی کشور منتقل شده به سمت راست پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب دو قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. قاضی جان رابرتز در نظر گرفته شده است یک نوسان رای دادن در این مورد و دیگری قبل از این کشور بالاترین دادگاه در لوئیزیانا قانون سقط جنین.

Sununu را در حال اجرا برای یک دوره سوم. تصمیم خود قرار می دهد و او را در مخالفت با یک گروه از حزب جمهوری خواه به رهبری آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که فشار برای لغو این قانون است.

“هر دولت بسیار متفاوت” Sununu گفت. “این ACA تاثیر نمی کند کشورهای دیگر مانند اثرات آن, New Hampshire. آن را صدها میلیون دلار و ده ها هزار نفر از شهروندان است. فقط پرتاب خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی دور در یک لحظه متوجه ما باید به مبارزه برای چه کار می کند.”

Sununu گفت که او امیدوار است کنگره می گذرد یک برنامه جایگزینی در حالی که مورد انتظار است.

“ما دوست دارم برای دیدن یک سیستم به ارمغان می آورد که هزینه های پایین و یک سیستم است که در واقع دستیابی به هدف از انتخاب بیشتر در مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de