تراویس پایگاه نیروی هوایی کالیفرنیا. (AP) — نزدیک به 350 آمریکایی که فرار کرد coronavirus منطقه در چین به اتمام 14 روز قرنطینه در کالیفرنیا پایگاه های نظامی و پاک شد برای رفتن به صفحه اصلی سهشنبه, مقامات اعلام کرد.

یک گروه از 180 نفر در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد و 166 نفر دیگر در Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو شد پزشکی پاک به ترک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

“این افراد منتشر شده از قرنطینه مطرح هیچ خطر سلامت به جامعه اطراف و یا به جوامع آنها خواهد بود بازگشت به” آژانس گفت.

دو گروه دیگر که وارد دولت-چارتر پرواز از ویروس زده مناطق چین به شمار می رود منتشر شده از پایگاه نظامی در کالیفرنیا در اواخر این هفته.

تراویس در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال سان فرانسیسکو نیز مسکن حدود 170 مسافران کشتی کروز بودند که پرواز به کالیفرنیا یکشنبه از ژاپن است. آنها قرار دارد به دور از کسانی که از چین وارد شده, مقامات گفت.

در روز سه شنبه شاتل ها بودند گذر گاه evacuees از یک هتل در تراویس به پایه بازدید کنندگان مرکز که در آن اضطراب بستگان صبر برای آنها را به خانه.

“من هیچ کلمه ای برای توصیف آن. این واقعا یک زمان سخت” عبدالله Alamoudi گفت: انتظار به اتحاد دوباره با همسر و دو دختر جوان.

Alamoudi گفت KTVU-تلویزیون او از خانواده اش جدا در چین پس از او به شانگهای رفت و در یک سفر کسب و کار و همسر و فرزندان خود را رفت و به دیدار خانواده در ووهان شهر در چین است که کانون شیوع.

“ما فقط تماس (ایالات متحده) سفارت و خدا را شکر آنها برداشت و آنها را تا” Alamoudi گفت.

یک کسی که وارد این گروه در Marine Corps Air Station میرامار آزمایش مثبت برای این ویروس است و به خوبی انجام می دهند در یک بیمارستان CDC گفت.

“امروز نشانه پایان دادن به طولانی و پر تنش سفر برای این 166 مسافر گفت:” دکتر ارین کالاهای اساسی بود که منجر تلاش برای CDC در میرامار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im