هلند رد پیشنهاد مسکو برای محاکمه سه مرد مظنون به دخالت در سال 2014 سقوط Malaysia Airlines flight MH17, یک فاجعه است که هزینه زندگی نزدیک به 300 نفر است.

هلندی وزیر دادگستری Ferd Grapperhaus گفت: در 12 فوریه که مسکو فرستاده بود نامه ای در ماه اکتبر 2019 در آن پرسید که آیا هلند را در نظر انتقال پیگرد قانونی از سه مظنون به مسکو است.

“عدالت و امنیت وزارت پاسخ داد که انتقال پرونده کیفری علیه سه مظنون توسط مقامات هلندی یک گزینه نیست و نشده است در نظر گرفته شود” Grapperhaus گفت: در نامه ای به مجلس است.

محاکمه مردان “یک گام مهم در پیدا کردن حقیقت و عدالت برای همه 298 قربانیان پرواز MH17 و بستگان خود” Grapperhaus گفت.

“دولت با اعتماد به نفس کامل در استقلال و با کیفیت از هلند عدالت است.”

سه اتباع روسی و یک چهارم مشکوک یک شهروند اوکراین, اعتقاد به ساکن در روسیه است.

هلند پیشرو بین المللی رسیدگی به MH17 گلوله را در ژوئیه 17, 2014, کشتن تمام 298 نفر در هیئت مدیره. حدود دو سوم از قربانیان اتباع هلندی.

بوئینگ 777 هواپیمای جت مسافربری پرواز بیش از خاک برگزار شده توسط طرفدار روسیه از جدایی طلبان در شرق اوکراین پس از خروج آمستردام به کوالالامپور زمانی که آن را توسط پیشرفته روسیه ساخته شده BUK, موشک, هلندی-led مشترک Investigation Team (JIT) به این نتیجه رسیدند.

به JIT در سال 2016 اعلام کرد که موشک Buk سیستم مورد استفاده در این حمله آمد از روسیه و سپس در ماه مه سال 2018 به این نتیجه رسیدند که روسیه 53 ضد هوایی موشکی تیپ به حال حمل و نقل این جشن در سال 2014 و از اوکراین.

روسیه دست داشتن در این حادثه.

مسکو کشف و ضبط کنترل شبه جزیره کریمه در مارس 2014 و حمایت از جدایی طلبان که کنترل بخش هایی از شرق اوکراین در مناطق دونتسک و لوهانسک که در جنگ کشته شده است برخی از 13000 نفر از ماه آوریل از این سال است. مسافر پرواز بود قطع کرد در درگیری های منطقه بیش از nongovernment-خاک کنترل می شود.

اولین جلسه در مورد تعیین شده است برای 9 مارس در بالا-امنیت دادگاه در نزدیکی آمستردام فرودگاه Schiphol.

اگر این موضوع به دادگاه می رود مظنون — شهروندان روسیه ایگور Girkin اولگ Pulatov و سرگئی Dubinsky و ملی اوکراین لئونید Kharchenko — می تواند محاکمه غیابی زیر هلندی قانون است.

بعید است که هر یک از مردان حاضر خواهد بود در دادگاه به عنوان نه روسیه و نه اوکراین اجازه می دهد تا شهروندان خود را به تحویل.

یکی دیگر از مظنون ولدیمیر Tsemakh بود در میان 35 زندانیان فرستاده شده به مسکو از کیف در سپتامبر 7 مبادله از 70 نفر دستگیر شده در طول جنگ در شرق اوکراین است.

از JIT به حال خواستن که با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای حفظ Tsemakh در اوکراین بازداشت اما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گزارش اصرار داشت که Tsemakh گنجانده شده در بورس یا مبادله می شود.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su