حدود 3000 ملوانان به ترک حامل در میان شیوع ویروس

واشنگتن (AP) — حدود 3000 ملوانان روی عرشه یک ناو هواپیمابر ایالات متحده که در آن coronavirus گسترش یافته است خاموش خواهد شد کشتی توسط جمعه مقامات نیروی دریایی گفت: به عنوان آنها در تلاش برای قرنطینه خدمه در صورت شیوع.

تا کنون کمتر از 100 از نزدیک به 5000 ملوانان اختصاص داده شده به یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام باید آزمایش مثبت برای ویروس اما نیروی دریایی در حال حرکت است ملوانان به امکانات مختلف و احتمالا آغاز خواهد شد با استفاده از اتاق های هتل ها در روزهای آینده. رهبران نیروی دریایی در حال صحبت با مقامات دولتی در خاک ایالات متحده به شناسایی اتاق برای خدمه.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اما روشن ساخته است که در حالی که چندین هزار نفر را ترک کشتی ملوانان دیگر باقی خواهد ماند در هیئت مدیره به منظور ادامه به حفاظت از کشتی و اجرای سیستم های بحرانی.

“ما نمی تواند و نمی خواهد حذف همه ملوانان از کشتی” Modly خبرنگاران پنتاگون گفت. او گفت: مسئولان ارسال خواهد شد به عنوان بسیاری از ملوانان کردن کشتی به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز حفظ ایمنی. او گفت: حدود 1000 رفته در ساحل و این تعداد رشد را به حداقل 2,700 در چند روز.

Modly و Adm. مایکل Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی کاهش یافته است بگوییم چه زمانی کشتی را کنار می شود. اما اگر خدمه مورد نیاز به قرنطینه برای 14 روز بر اساس چرخش روزولت می تواند در خارج از وظیفه برای هفته ها.

نیروی دریایی سروان. برت Crozier حامل فرمانده مطرح هشدارهای این هفته در یادداشتی به رهبران خود. او گفت: این کشتی رو به رشد شیوع کروناویروس و از او خواست اجازه برای منزوی کردن بخش عمده ای از خدمه در ساحل فوق العاده ای حرکت می کند را به یک حامل خارج از وظیفه در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

یک نسل از کشتی اسم نیز خواست برای خدمه به سرعت حذف شده از کشتی.

“اعضای خانواده روزولت و من بسیار نگران وضعیت ملوانان و کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت” Tweed روزولت بزرگ-نوه رئیس جمهور تئودور روزولت و رئیس تئودور روزولت موسسه در دانشگاه لانگ آیلند نوشت: در یک ایمیل به چهارشنبه. “ما باید به این مردان و زنان شجاع در یک بار برای حفاظت از جان خود و آینده زنده ماندن از کشتی.”

در یک یادداشت به نیروی دریایی رهبران بیش از آخر هفته Crozier گفت: گسترش این بیماری شد و شتاب و این که از بین بردن تمام اما 10 درصد از خدمه خواهد بود “خطر لازم” به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” گفت: Crozier.

U. s. Pacific Fleet, فرمانده Adm. جان Aquilino به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که نیروی دریایی مشغول به کار بود به عنوان بسیاری از ملوانان که ممکن است در ساحل whilel حفظ هسته خدمه برای نظارت بر راکتورهای هسته ای و حفظ کشتی در حال اجرا است. او گفت: سرعت ممکن است به عنوان سریع به عنوان فرمانده خواهد بود اما این امر می تواند انجام شود در یک چرخش با ملوان ماندن در ساحل در انزوا برای 14 روز قبل از بازگشت به کشتی ویروس رایگان به طوری که دیگران می توانند در ساحل.

در آسیا, حامل, حضور, مرکزی است به آنچه که پنتاگون به عنوان یک تغییر اساسی از مبارزه با شورشیان و افراطی و درگیری در خاورمیانه به بازگشت به “قدرت های بزرگ رقابت است.” این بدان معناست که اصولا بزرگتر تمرکز بر روی چین از جمله آن نظامی از مناطق مورد مناقشه دریای چین جنوبی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im