NCAA پرتال تخصصی اولی بازی در بالتیمور برگزار شد در خالی بدنسازی برای COVID-19

بالتیمور (AP) — بخش سوم مردان بسکتبال NCAA Tournament بازی جمعه بعد از ظهر در دانشگاه جانز هاپکینز است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در ایالات متحده رویداد ورزشی برگزار شد بدون هواداران به دلیل جدید کروناویروس.

دانشگاه یشیوا مخفیگاه آنان را در برابر موسسه پلی تکنیک ورچستر فقط پس از 2 بعد از ظهر در خالی ورزشگاه را اشغال تنها توسط بازیکنان refreees کارکنان و کاربران رسانه. سرود ملی و شروع ترکیب تیم رفت و به صورت عادی با بازیکنان به یکدیگر مشت پوند به جای از دست دادن.

زمانی که در دور اول بازی رو در جریان بازیکنان در هر تیم شعار “دفاع!” و تشویق به عدم طرفداران در 1100-صندلی Sylvester تربیت بدنی. یشیوا مربی الیوت Steinmetz که تکان داد WPI مربی کریس Bartley دست می رود آن را به بی دست و پا.

“این است که قطعا اولین زمان ما تا به حال این وضعیت که در آن وجود دارد طرفداران در ورزشگاه” Steinmetz گفت.

به عنوان دانش آموزان راه می رفت توسط دو و میدانی تسهیلات وجود دارد افسران پلیس خارج و نشانه هایی بر روی درب خواندن “نه تماشاگران.” موسیقی blared بیش از سخنرانان داخل و برخی از پیش برنامه ریزی شده فن اطلاعیه ها از جمله ترویج اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی — “به دنیا بگویید شما در اینجا” — در ادامه با طرفداران به آنها را بشنود.

دانشگاه جانز هاپکینز گفت: آن را “محتاطانه به برگزاری این مسابقات بدون تماشاگر” پس از مریلند به تازگی تایید کرد COVID-19 موارد و دستورالعمل CDC برای اجتماعات بزرگ. مریلند اعلام وجود سه مورد از ویروس.

یک دانش آموز در یشیوا یک یهودی ارتدوکس در دانشگاه واشنگتن ارتفاعات محله از شهر نیویورک, آزمایش مثبت برای ویروس.

این بازی با تاخیر بیش از یک ساعت پس از یک یشیوا خاخام آزمایش مثبت و مدرسه نیاز به ارائه اسناد و مدارک به اطمینان حاصل شود آن را امن برای بازی. WPI منتظر در هتل خود در حالی که تکمیل شد.

میزبان دانشگاه جانز هاپکینز مجموعه به صورت ایالتی پن هریسبورگ در شب جمعه با برندگان از دو دور اول بازی به بازی شنبه. ورزشگاه شد و به شدت ضد عفونی پنج شنبه شب.

“ما که خاص به مطمئن شوید که هیچ یک از سوالات است که ما انجام می دهند ما به دلیل سعی و کوشش است که همه چیز تمیز بود و آماده رفتن” جانز هاپکینز مدیر ورزشی ارتباطات موبایل Larossa گفت. “ما فقط ما انجام علت سعی و کوشش را به مطمئن شوید که همه در یک محیط امن برای رقابت در.”

دانشگاه جانز هاپکینز ارائه بازپرداخت برای طرفداران که بلیط خریداری شده. Larossa گفت: بیش از 400 بلیط فروخته شده بود برای دو جلسه جمعه.

رویدادهای ورزشی در ایتالیا و ژاپن برگزار شده است بدون هواداران در هفته های اخیر و میدان دور مسابقه در دبی اعلام کرد این امر برگزاری سوپر شنبه اسب مسابقه آخر این هفته در آهنگ خالی. شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا در روز پنج شنبه توصیه می شود لغو گردهمایی های زیادی از جمله San Jose Sharks بازی هاکی اما NHL جلو رفتم با این تیم را در بازی مقابل مینه سوتا در پنج شنبه شب.

یشیوا تیم تا به حال خود را رزرو هتل در حومه بالتیمور لغو بیش از coronavirus ترس وادار کردن تیم برای رزرو اتاق در یک محل متفاوت است. یک شرکت روابط عمومی به نمایندگی از هتل در بیانیه ای گفت: ارسال به آسوشیتد پرس “مدیریت اموال به دنبال اقدامات احتیاطی تعیین شده توسط دانشگاه یشیوا که به تازگی لغو کلاس ها و همچنین برنامه ریزی حوادث از طریق سهشنبه, مارس 10” و نه تبعیض در برابر تیم.

مکابی با نام شورشی یهودی رزمندگان استفاده می شود به سپاه از طرفداران وفادار که آواز خواندن در زبان عبری, شعار برای خروج نام خود از غرفه و اغلب آنها را دنبال و آنها را در جاده ها است. بازیکنان روی نیمکت به جای شعار “بیایید مکینتاش!” در حالی که پدر و مادر خود را تماشا در هتل.

“ما باید یک پایه فن در اینجا در بالتیمور که برنامه ریزی شد در آینده. ما تا به حال مردم از یشیوا بیرون آمدن گفت:” Ofek ریف بود که به تازگی رای دادند rookie سال در افق کنفرانس برای یک برنامه-بهترین تیم است که موفق به کسب 27 بازی در یک ردیف است. “آن چه است و ما باید به فشار از طریق یکی دیگر از مرحله سختی است.”

این ویروس بیمار بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان با بیش از 3400 مرگ و میر. آمریکا مرگ و میر از COVID-19 صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 200 سراسر 18 متحده است.

___

AP نویسنده لوئیس آندرس Henao کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>