NBA می گوید تیم به برنامه ریزی برای خالی کردن عرصه; LeBron می گوید به هیچ وجه

نیویورک (AP) — NBA می خواهد آن تیم برای آماده سازی برای بازی بدون طرفداران در صورت لزوم به دلیل coronavirus بحران اما LeBron James در حال حاضر می گوید که او نمی خواهد بازی بسکتبال در خالی آرنا.

لیگ گردش یک یادداشت به آن تیم جمعه گفتن آنها را برای آماده سازی در مورد آن لازم می شود به بازی بدون طرفداران و یا رسانه های ورزشی, لیگ های اروپا را در حال حاضر انجام می شود. این یادداشت مفصل بالقوه اقداماتی که تیم ممکن است نیاز به “اگر آن را به لازم تبدیل شده به یک بازی با تنها ضروری کارکنان در حال حاضر.”

اما زمانی که جیمز خواسته بود که در مورد احتمال پس از او به ثمر رساند 37 امتیاز در لوس آنجلس لیکرز’ 113-103 پیروزی در لیگ پیشرو Milwaukee Bucks در شب جمعه, NBA پیشرو فعال گلزن قطعی شد.

“ما بازی بدون طرفداران? Nah که غیر ممکن است” جیمز گفت. “I ain’t بازی if I ain’t got طرفداران در میان جمعیت. این که من بازی کنید. من برای هم تیمی های من و من از بازی برای طرفداران. که آنچه در آن همه مورد است. بنابراین اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران در وجود من نیست ، آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

این یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس می گوید تیم باید شناسایی که تیم و عرصه مردم خواهد بود لازم برای انجام بازی ها می شود و قادر به برقراری ارتباط با سرعت غیر ضروری کارکنان و همچنین دارندگان بلیط و شرکای تجاری شرکت های بزرگ.

تیم نیز باید آماده “برای امکان اجرای متوسط چک های بازیکنان, تیم, هیات, داوران, و هر کس دیگری که ضروری است به انجام یک بازی در این تیم آرنا.”

محتویات این یادداشت ابتدا گزارش ورزشی.

این نامه همچنین می گوید تیم ها باید برنامه ریزی برای حالات که در آن رسانه ها می تواند حضور در بازی های تحت تجدید نظر شده رسانه ای سیاست.

این لیگ در حال حاضر با ارسال یادداشتی به تیم در این هفته ارائه 10 توصیه به بازیکنان با امید کاهش ریسک ابتلا به این ویروس در میان آنها نیست در نظر گرفتن موارد مانند قلم نشانگر توپ و لباس از تولدش جویندگان.

یک NCAA Division III مردان مسابقات بسکتبال بازی در محوطه دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور مریلند در خالی بدنسازی جمعه در چه اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در ایالات متحده رویداد ورزشی برگزار شد بدون هواداران به دلیل coronavirus هر چند یک NCAA COVID-19 مشورتی گفته است که “نه توصیه لغو و یا عمومی فاصله های ورزشی و مرتبط با حوادث برنامه ریزی شده رخ می دهد در فضاهای عمومی در سراسر ایالات متحده است.”

___

AP ورزشی نویسنده گرگ Beacham در لس آنجلس کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>