Nazarbaev و قزاقستان را از شورای امنیت خارج از دید در میان Coronavirus بحران

قزاقستان مقامات در حال کار برای هدایت کشور از طریق بحران بهداشت و درمان ناشی از کروناویروس و چشمگیر اثرات اقتصادی از یک افت شدید در قیمت جهانی نفت کشور عمده صادرات.

با وجود چنین رویدادهای بسیار مهم رسمی رهبر ملت (Elbasy) سابق رئیس جمهور قزاقستان نورسلطان Nazarbaev و شورای امنیت او را کشیده عمده اضمحلال عمل می کنند.

Nazarbaev رئیس است برای زندگی شورا و به نظر می رسد که رئیس آن ملاقات نمی کند حتی اگر این کشور چهره اصلی بحران است.

در یکی از حس واقعیت این است که Nazarbaev شده است قابل مشاهده در عمومی نیست ،

از آن شده است خود را سفارشی در سال های اخیر به نظر می رسد در طول قزاقستان دشوار است. علاوه بر این که دیرین استبدادی رهبر تبدیل خواهد شد 80 در ماه جولای و برای سال های بسیاری بود که شایعه به دریافت درمان برای سرطان پروستات است. ترکیبی از سن و بیماری زمینه ای خواهد او را در معرض خطر اگر او قرارداد coronavirus.

و به یاد داشته باشید Nazarbaev تاسیس یک دانشگاه Nazarbaev دانشگاه با یک سخاوتمندانه بودجه ضد پیری و طول عمر بخش. او می خواهد برای مدت طولانی زندگی می کنند و هیچ راهی نبود که او قرار بود در طول یک جهانی همه گیر.

مرگ شایعات

Nazarbaev تصمیم به جدا کردن خود را رد كرده و موجب اجتناب ناپذیر شایعاتی که او مرده است. شدید سیاسی حریف فراری سابق بالا banker مختار Ablyazov زندگی می کند که در اروپا ساخته شده است این ادعا در Facebook پست در آوریل 3.

شایعات از رهبران آسیای مرکزی در بیماری یا سانحه دیده نمی شود برای برخی از زمان بوده است در گردش برای چندین دهه و Nazarbaev است که موضوع برخی از این شایعات قبل از.

اخیرا رئیس جمهور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhammedov از بین رفته ترین و کم سابقه از رسانه های دولتی برای بسیاری از ماه های ژوئیه و اوایل اوت در سال 2019 جرقه گزارش می دهد که او در گذشت.

اگر به دنبال کمی فرسوده در حضور او reemerged ثابت کند که گزارش ها از مرگ او بوده است تا حد زیادی اغراق شده است.

Former Kazakh President Nursultan Nazarbaev (file photo)


سابق رئیس جمهور قزاقستان نورسلطان Nazarbaev (عکس)

Nazarbaev مطبوعاتی وزیر Aydos Ukibay شده است مجرا برای Elbasy این پیام در حالی که این کشور برای اولین بار رئیس جمهور شده است خارج از دید.

Ukibay را تکذیب کرد Ablyazov ادعا در مارس 4, بیانیه اصرار دارد که Nazarbaev بود و در سلامت خوب است.

Ukibay گفت که در طول این مستند اعلام شده در این کشور دسترسی به Nazarbaev دفتر محدود بود اما او به نظر می رسد در تلویزیون به ایجاد یک بیانیه به عنوان به زودی به عنوان شرایط مجاز است.

Ukibay گفت Nazarbaev بود و هنوز هم مشغول به کار بوده و در تماس با فرمانداران سراسر کشور از جمله آلماتی فرماندار Amandyk Batalov به بحث در مورد برداشت چغندر قند در این سال است.

بنابراین Nazarbaev است, گزارش, نگه داشتن در تماس با مقامات. اما آن را هنوز هم به نظر می رسد عجیب و غریب است که این کشور در شورای امنیت است و نه ملاقات کردند و در بیش از دو ماه به بحث در مورد وضعیت در قزاقستان است.

مشکلات اقتصادی

اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی در اوپک+ اجلاس که منجر به کاهش شدید در قیمت نفت رخ داده است در 8 مارس و قزاقستان اولین موارد گزارش شده از coronavirus شد و در مارس 13.

در عین حال شورای امنیت است و نه تشکیل جلسه داد و پس از 11 فوریه باعث مرگبار interethnic خشونت در جنوب قزاقستان.

Nazarbaev آیا توجه داشته باشید که coronavirus می تواند اثرات سوء بر اقتصاد چین و قزاقستان.

“ما نباید بیکار ایستادگی,” او گفت که در جلسه شورای. “ما باید پیش بینی اقدامات متقابل در اين مورد و همچنین برای جلوگیری از اثرات مضر از عامل خارجی در اقتصاد ملی است.”

دولت قزاقستان آیا باید یک برنامه زمانی که اولین مورد از این ویروس گزارش شده است. بودجه اختصاص داده شد برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و ارائه برخی از پول برای بسیاری از کسانی که به طور موقت شغل خود را از دست به عنوان قزاقستان شهرهای بزرگ بودند متوالی در زیر قرار داده شده است.

اما آن را غیر ممکن است برای امنیت اعضای شورا بودند که در فوریه 11 جلسه به می دانم که چقدر بد جهانی همه گیر خواهد بود یا این که این کشور می تواند به دنبال در به طور قابل توجهی کاهش می یابد و درآمد بیشتر یا همه سال 2020 به دلیل نه تنها به کاهش قیمت نفت بلکه تجارت به طور کلی.

A person wearing a protective mask is reflected in the side mirror of a car near a Kazakh police officer in Almaty.


یک فرد با پوشیدن ماسک محافظ منعکس شده است در کنار آینه یک خودرو در نزدیکی یک قزاقستان افسر پلیس در آلماتی.

با وجود همه این تحولات پیش بینی نشده شورای امنیت را برآورده کرده — و نه حتی توسط ویدئو کنفرانس.

اعضای شورا از جمله رئیس جمهور Qasymzhomart Toqaev و نخست وزیر عسکر Mamin شده اند زبان عمومی از طریق رسانه ها و گزارش شده است و در تماس با Nazarbaev.

یکی دیگر از اعضای شورای, مجلس سنا سخنران Darigha Nazarbaeva که Elbasy قدیمی ترین دختر, به تازگی خطاب به رسانه ها اما عمدتا از طریق سخنگو به انکار او و پسرش Nurali Aliev ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به طور غیر قانونی یا غیر اخلاقی به دست آمده پول برای به دست آوردن سه خانه های لوکس در بریتانیا به ارزش مجموع بیش از $100 میلیون.

منافع ملی

در سال 2018 به قزاقستان قانون اساسی اصلاح شد به شورای امنیت قدرت بیشتر و در همان زمان را Nazarbaev رئیس شورای برای زندگی است.

شورا را به دست آورد وضعیت قانون اساسی بدن “مسئول هماهنگی و اجرای سیاست های دولت متحد در تضمین امنیت ملی و دفاع از توانمندی های داخلی برای حفظ ثبات سیاسی حفاظت از نظم مبتنی بر قانون اساسی و دولت و استقلال و تمامیت ارضی و منافع ملی قزاقستان بین المللی است.”

همچنین اعلام شد که “تصمیمات شورای امنیت سازمان ملل و رئیس شورای امنیت الزامی است و به موضوع دقیق اعدام توسط نهادهای دولتی و سازمانها و مقامات جمهوری قزاقستان.”

به نظر می رسد که این شورا باید بسیار شلوغ است به تازگی حفاظت از این منافع این کشور در چنین زمان بحرانی از بحران است.

اما این مورد نشده است و همه تعجب است که چگونه بسیار طولانی تر از آن خواهد شد تا زمانی که کسی می شنود چیزی از قزاقستان را رهبر ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>