ناوارو نمی دهد تصویر کامل بر روی هیدروکسی کلروکین

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو به ترویج “شگفت آور” نتایج یک مطالعه مشاهدهای که هیدروکسی کلروکین همراه بود با کاهش مرگ و میر بیماران بستری برای COVID-19. اما مطالعه دارای محدودیت است و چندین کارآزمایی های کنترل شده تصادفی را در بر داشت به مواد مخدر است و نه به نفع بیماران بستری.

در جولای 7 کنفرانس مطبوعاتی, ناوارو برجسته نتایج حاصل از یک مطالعه از سیستم بهداشت هنری فورد در میشیگان گفت: “نشان داد شگفت آور 50% کاهش در نرخ مرگ و میر برای بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین” و این که “همه مهمتر اين پژوهش بر اساس آنچه به نام زود درمان است.”

دقیقه زودتر در سی ان ان مصاحبه, ناوارو, است که یک معاون رئیس جمهور و مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست نیز اشاره شده مطالعه گفت: از هیدروکسی کلروکین: “به نظر می رسد به کار … بسیار قابل توجهی راه” اضافه کردن “آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

خارج از کارشناسان اختلاف این تصور که هنری فورد مطالعه و درمان بیماران خود را بسیار زودتر از سایر مطالعات انجام شده و در حال شک و تردید از یافته های آن به عنوان آنها در برخورد با هر دقت انجام مطالعه تست مواد مخدر در برابر coronavirus.

“همه شواهد حاکی [هیدروکسی کلروکین] نه موثر برای بهبود و میر نتایج در بیمارستان گفت:” الی روزنبرگاستادیار اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه در آلبانی است که در انجام یک هیدروکسی کلروکین مطالعه است. “بنابراین این قطعا می ایستد کاملا در تقابل با آن همه علم در حال حاضر است.”

ناوارو همچنین اعلام کرد که بر اساس یافته های جدید پزشکان از هنری فورد بودند دادخواست غذا و دارو به شماره اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین برای اوایل بستری COVID-19 بیماران سرپایی و برای پیشگیری و یا پیشگیری است.

سلامت سیستم تایید در بیانیه ای به FactCheck.org که آن را به حال “به طور رسمی خواسته FDA برای تجدید نظر خود را به اورژانس با استفاده از مجوز این دارو به صورت واضح تعریف لیست بالینی استفاده می کند از جمله استفاده در آزمایش های بالینی” اما جواب نداد سوالی در مورد درخواست.

چون هیدروکسی کلروکین تایید, برای دیگر کاربردها, پزشکان می توانند از نظر قانونی تجویز دارو به هر دلیلی اما بدون EUA, دارو نمی توان به دست آمده از استراتژیک ملی ذخایر.

FDA قبلا لغو آن هیدروکسی کلروکین EUA برای بیماران بستری در ژوئن 15, با استناد به یافته های زیادی کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در انگلستان در میان سایر شواهد. آژانس مشخص شد که این دارو بعید است که به طور موثر و بالقوه مزایای استفاده از آن دیگر خطرات با توجه به امکان جدی قلبی عوارض جانبی.

ناوارو مهمترین آنها اشاره نکرده است که سه کارآزمایی های کنترل شده تصادفی در نظر گرفته بالاترین سطح شواهد در علم — همه موفق به پیدا کردن که هیدروکسی کلروکین مزایای بيماران بستری برای COVID-19.

هنری فورد مطالعه شد منتشر شده در مجله بین المللی بیماری های عفونی در تاریخ 1 ژوئیه به عقب نگاه کرد و در نتایج 2,541 بیماران مراجعه کننده به بیمارستان سیستم و داده شد هیدروکسی کلروکین به آنتی بیوتیک آزیترومایسین هر دو مواد مخدر یا نه. آن را مشاهده و نه تصادفی بیماران به دو گروه درمانی و نه آن را کور بیماران یا پزشکان به این داروها است که داده شد.

در touting مطالعه جدید ناوارو نیز به تصور گمراه کننده است که بخش عمده ای از شواهد به نفع هیدروکسی کلروکین که یک ضد مالاریا است که آن نیز استفاده می شود برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

“وجود بیش از 60 مطالعات است که ما نگاه در یک صفحه گسترده. پنجاه و از آنها حمایت درمانی و یا پیشگیری کننده استفاده از هیدروکسی کلروکین,” او گفت:. “11 که اصلا خوب تعداد کسانی که در حال بی اعتبار مطالعات.”

ما خواسته کاخ سفید برای صفحه گسترده و یا محتویات آن را دریافت پاسخ. وجود دارد یکی پس گرفت مطالعه منتشر شده در مجله لانست در 22 مه که ادعا هیدروکسی کلروکین بهره مند نیست در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار و ممکن است افزایش مرگ و میر. کسانی که نتیجه گیری شد بر اساس اطلاعات رجیستری از شرکت Surgisphere که دانشمندان دیگر یافت می شود بسیار مشکوک و نه مطابقت با دولت ، سه نفر از نویسندگان کردهاند کاغذ حدود دو هفته بعد زمانی که داده های اساسی نمی تواند تایید.

اما همانطور که ما در نوشتههای متعدد دیگر تحقیقات — از جمله قوی ترین مطالعات — همواره متوجه شد که هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

اگر چه این نتایج هنوز منتشر بهبود دادگاه در انگلستان که شامل 1,542 بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین و 3,132 بیماران دریافت کننده مراقبت معمول یافت می شود تفاوت در بقا و بهبود در بیمارستان بماند و یا دیگر نتایج.

“این داده ها که با رد کردن هر گونه معنی دار مرگ و میر نفع هیدروکسی کلروکین در بیماران بستری با COVID-19” این محققان گفت: در ژوئن 5 مطبوعاتی همچنین اعلام کرد که تا پایان هیدروکسی کلروکین بخشی از محاکمه.

“اگر چه آن را ناامید کننده است که این درمان نشان داده شده است که اثر آن به ما اجازه می دهد به تمرکز بر مراقبت و پژوهش در بیشتر امیدوار کننده مواد مخدر گفت:” دکتر پیتر Horbyاستاد از ظهور بیماری های عفونی و بهداشت جهانی در دانشگاه آکسفورد و محاکمه را محقق سرب.

موسسه ملی سلامت اعلام کرد در تاریخ 20 ژوئن که آن را بیش از حد بود و توقف آن هیدروکسی کلروکین محاکمه در بيماران شناخته شده به عنوان رنگ ارغوانی روشن و پس از داده ها و نظارت بر ایمنی مدیره بررسی موقت داده است.

در حالی که هیدروکسی کلروکین بود و نه مضر هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که مواد مخدر بود “بسیار بعید به نظر می رسد مفید” برای بستری بیماران با توجه به آژانس خبری نسخه. محاکمه یک سو کور کنترل شده با پلاسبو مطالعه از نوع کارآزمايی بالينی و در زمان بسته شامل بیش از 470 ثبت نام بودند که در حال حاضر در بیمارستان بستری و یا انتظار می رود به بستری برای COVID-19.

NIH گفت: ما از طریق ایمیل که محققان شد و در ادامه به دنبال کنندگان و مشغول به کار شد نسبت به انتشار هر چند با توجه به پیگیری و زمان به تجزیه و تحلیل داده های این ممکن است چند ماه.

در ژوئن 17, سازمان بهداشت جهانی نیز به حالت تعلیق در هیدروکسی کلروکین بازوی خود کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده است, شناخته شده به عنوان همبستگی با توجه به عدم تاثير در بيماران بستری در بيمارستان.

در جولای 4 که رسما پذیرفته محاکمه کمیته راهبری تصمیم به قطع هیدروکسی کلروکین بازو بر اساس نتایج موقت و دادگاه دیگر اشاره کرد که موقت یافته ها نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین تولید “کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت.”

این سازمان گفت که این یافته بودند که “آماده” برای همکار انتشار آن تصمیم گیری می کند اعمال می شود به هیدروکسی کلروکین محاکمه در غیر بستری بیماران و یا کسانی که تست مواد مخدر برای قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض پیشگیری.

در واقع دادگاه دیگر هنوز هم در آثار مورد سرپایی درمان و پیشگیری از جمله بسیار زیادی پیشگیری از محاکمه در میان کارگران خط مقدم در هنری فورد. دو کارآزمایی های کنترل شده تصادفی اعلام نتایج هیدروکسی کلروکین به عنوان پیشگیری, اما, اند و نه نشان داده شده است هر گونه سود از جمله یک دادگاه از دانشگاه مینه سوتا و دیگری در بارسلونا ،

در علاوه بر این به ناوارو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مدت طولانی حمایت هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 علی رغم فقدان شواهد و حتی ادعا به مواد مخدر تشویق هنری فورد یافته. در جولای 6, او مشترک از قطعه های این مطالعه آزادی مطبوعات در توییتهاییو بعد پیشنهاد کرد که او توجیه شده است.

“بسیار مورد احترام Henry Ford Health System فقط گزارش بر اساس یک نمونه که هیدروکسی کلروکین کاهش مرگ و میر در برخی از بیماران مبتلا به بیمار بسیار قابل توجهی است,” او گفت: در یک صدای جیر جیر. “از حزب دموکرات تحقیر آن به دلایل سیاسی (من!). ننگین. عمل در حال حاضر,” او اضافه شده برچسب زدن FDA.

ما نقد هنری فورد یافته و قرار دادن آنها در متن با دیگر نتایج را به یک تصویر کامل تر از جایی که هیدروکسی کلروکین واقعا می ایستد.

مشاهدهای مطالعه با برخی از عجایب

در هنری فورد مطالعه, 18.1 درصد از تمام بیماران در بیمارستان درگذشت در مقایسه با 13.5% که دریافت هیدروکسی کلروکین, 22.4% که دریافت آزیترومایسین 20.1% که دریافت هر دو مواد مخدر و 26.4% که نه.

پس از کنترل جمعیت به عوامل مختلف و برخی از شاخصهای شدت بیماری نویسندگان دریافتند که گرفتن هیدروکسی کلروکین همراه بود با کاهش خطر مرگ است.

در یکی دیگر مشابه تجزیه و تحلیل که در آن نویسندگان همسان 190 بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین با 190 مربوطه بيمار را به دارو هیدروکسی کلروکین همراه بود با 51 درصد کاهش در خطر مرگ است.

کارشناسان با این حال گفت که به دلیل این مطالعه یک مطالعه تجربی تصادفی شده, آن را دشوار است به دانستن این که آیا این اثر از نویسندگان این پژوهش شناسایی واقعی است.

“نگرانی با هر گذشته نگر مشاهده کوهورت” توضیح دکتر دیوید Boulwareیک استاد پزشکی و متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا “است انتخاب تعصب.”

“سوال این است که افرادی که دارو هستند همان افرادی که نمی توانید, پزشکی,” او گفت:. “آنها سعی کنید به کنترل که برای آنها انجام multivariable تنظیمات و چیزهایی مانند آن, اما هنوز هم وجود دارد چیزهایی که شما نمی تواند کاملا کنترل آماری سعی کنید برای جبران چگونه پزشکان عمل می کنند.”

در خصوص چند تن از دانشمندان گمان می برند که بیمارانی که نمی توانید هیدروکسی کلروکین شده اند ممکن است بیشتر احتمال دارد به مریض تر و یا ضعیف تر و کمتر احتمال دارد به همان اندازه درمان است.

اولین سرنخ می آید از این واقعیت است که در حالی که سیستم بیمارستان به نظر می رسید به بسیاری از بیماران هیدروکسی کلروکین با توجه به آن استاندارد پروتکل قابل ملاحظه تکه نیست آن را دریافت خواهید کرد.

“هنگامی که شما یک پروتکل در بیمارستان و بسیاری از بیماران نیست زیر پروتکل آن باعث می شود شما فکر می کنم که وجود دارد چیزی متفاوت در مورد آن دسته از بیماران,” دکتر گفت: Neil Schlugerصندلی دانشگاه علوم پزشکی در کالج پزشکی نیویورک و نویسنده ارشد از یکی دیگر از مشاهده و مطالعه هیدروکسی کلروکین. “بنابراین مقایسه حق دور می شود کمی مشکل ساز است.”

برخی از بیماران قلبی در مسائل بودند از مطالعه حذف از دریافت هیدروکسی کلروکین توجه به نگرانی های ایمنی از مواد مخدر است. در حالی که معقول و منطقی تصمیم گیری بالینی دانشگاه در آلبانی را روزنبرگ گفت: معلوم نیست اگر این بدان معنی است که آن دسته از بیماران به پایان رسید تا در هیچ گروه درمان در مطالعه است.

“آنها در زمان آن دسته از مردم که این افزایش خطر مرگ و میر,” او گفت:. “آن را تغییر دهد تجزیه و تحلیل در یک راه اساسی.”

یکی دیگر از نکته: هیدروکسی کلروکین بیماران با احتمال بیشتری به تهویه شود و وارد ICU اما کمتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که نمی توانید با مواد مخدر — حتی اگر که تهویه مناسب و بستری در ICU عوامل خطر بدتر COVID-19 نتایج.

“است که بسیار کنجکاو” روزنبرگ گفت:, و اضافه کرد که این نشان می دهد که بسیاری از بیماران که نمی توانید هیدروکسی کلروکین ممکن است در یک “کم مداخله پزشکی وضعیت” مانند داشتن پایان زندگی سفارشات.

“چرا بیشتر بیمارانی که کردم هیدروکسی کلروکین به ICU?” Schluger پرسید. “این باعث می شود شما فکر می کنم آن دسته از بیماران تحت درمان قرار گرفتند به شدت بیشتر از بیمارانی که نمی توانید هیدروکسی کلروکین.”

یک تفسیر منتشر شده با هنری فورد مقاله نیز بر اساس این نتیجه متضاد با منطق. “شد تصمیم به خودداری از درمان مرتبط با پیش آگهی ضعیف (به عنوان مثال تسکینی قصد) آن می ایستد به همین دلیل است که بیماران دریافت کننده نه هیدروکسی کلروکین و نه آزیترومایسین می توانست بالاترین میزان مرگ و میر” نویسندگان نوشت. “در واقع غیر از گروه تحت درمان بود و به طور کلی مرگ و میر بود که بالاتر از نرخ ورود به ICU (26.4 درصد در مقابل 15.2%) نشان می دهد که بسیاری از بیماران در نظر گرفته نمی شد مناسب برای مراقبت ويژه است.”

در امتداد خطوط مشابه تفسیر نویسندگان بودند که پزشکان و محققان در کانادا و استرالیا اشاره کرد که بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین شد بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به تجویز استروئید داروها.

“این مربوط است با توجه به های اخیر بهبود آزمایشی که نشان داد ميزان مرگ و مير سود با [استروئید] دگزامتازون در میان افراد نیاز به اکسیژن اضافی و یا تهویه مکانیکی” نویسندگان نوشت: “به طور بالقوه biasing این مطالعه نتایج به نفع هیدروکسی کلروکین.”

این مطالعه همچنین نمی ارائه اطلاعات در مورد چگونه بیماران شانس در زمان های مختلف است که می تواند تحت تاثیر نتایج.

“به عنوان هنری فورد سیستم بهداشت و درمان بیشتر شد با تجربه در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بقا ممکن است بهبود یافته است و صرف نظر از استفاده از خاص درمان” تفسیر گفت.

Schluger همچنین متوجه شده است که هنگامی که هنری فورد نویسندگان همسان هیدروکسی کلروکین بیماران به کسانی که دریافت مواد مخدر از این تجزیه و تحلیل شامل تنها بخش کوچکی — 190 — از بیش از 2500 بيمار.

“است که به نظر من کاملا غیر معمول و واقعا نشان می دهد که بیماران فقط, نیست, همان,” Schluger گفت. زمانی که او با استفاده از این روش در مطالعه مشاهدهای او شامل 1,085 بیماران از مجموع 1,446.

اما به جای مقایسه مشاهدهای مطالعات Schluger گفت: نقطه بزرگتر است که وجود دارد کارآزمایی های کنترل شده تصادفی در حال حاضر.

“اکثریت قریب به اتفاق از شواهد در حال حاضر — منظورم این است که واقعا یک مقدار قریب به اتفاق از شواهد نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین اثر ندارد” او گفت:. “و در حال حاضر ما کارآزمایی های کنترل شده تصادفی بنابراین به یک معنا کل موضوع از مطالعات مشاهده ای است که کمی مسئله.”

بی اساس ادعا در مورد درمان زودتر

مرکزی ادعا می کنند هر دو توسط ناوارو و نویسندگان این مطالعه این است که درمان زودرس است دلیل اصلی که چرا نتایج مثبت بودند هیدروکسی کلروکین در این زمان در حالی که در گذشته آنها منفی شده است.

“ما ویژگی یافته های ما که متفاوت از سایر مطالعات به درمان زودرس و بخشی از ترکیبی از مداخلات درمانی که انجام شد در مراقبت های حمایتی از بیماران از جمله مراقب قلب مانیتورینگ,” گفت: دکتر مارکوس Zervosبخش از بیماری های عفونی برای هنری فورد نظام سلامت و همکاری نویسنده از مطالعه.

اما دیگر کارشناسان می گویند وجود دارد کمی به عقب که ادعا می کنند.

“من اعتقاد ندارم که در تمام” گفت: Boulware “چرا که آنها لازم نیست که اطلاعات را به حمایت از آن است.” هنری فورد مطالعه گفت: به طور خاص گفت که آن را نمی کاتالوگ زمانی که علائم بیماران شروع به ساختن آن غیر ممکن است بدانید که آیا در بیمارستان تحت درمان بیماران هر چه زودتر یا نه.

نظام سلامت را در درمان بیماران مبتلا به زودی بر پذیرش — 82 درصد در عرض یک روز و 91% در عرض دو. اما به عنوان Boulware گفت: “در مطالعات دیگر نیز تحت درمان زود بنابراین آن را منحصر به فرد بود.”

در روزنبرگ مشاهدهای مطالعهکه هنری فورد مقاله به صراحت ذکر شده در آن بحث به عنوان داشتن شامل بيمارانی که هیدروکسی کلروکین در هر زمان در طول بستری شدن در بیمارستان و متوسط زمان برای اولین هیدروکسی کلروکین دوز یک روز. (هنری فورد نویسنده همچنین ادعا کرد که مرگ و میر “به طور قابل توجهی بالاتر” در این مطالعه اما به طور کلی مرگ و میر 20.3% — فقط چند درصد بالاتر از خود را دارد.)

“این ایده که به نحوی این مردمی تحت درمان قرار گرفتند زودتر در میشیگان” روزنبرگ گفت: “که مطابق با اطلاعات.”

در Schluger را مشاهده مطالعه46% را درمان ظرف 24 ساعت پس از ورود به اتاق اورژانس و 86 درصد درمان در عرض 48 ساعت.

چگونه هنری فورد مطالعه مقایسه با بزرگ بالینی ناشناخته است پس از آن جزئیات را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. NIH اما به ما گفت که در آن محاکمه بیماران نیاز به آزمایش مثبت برای coronavirus در 10 روز گذشته به واجد شرایط که بیماران از مطالعه خارج شدند اگر آن را به حال شده است بیش از 10 روز از آغاز هر گونه علائم حاد تنفسی.

این امکان وجود دارد که هیدروکسی کلروکین می کند نیاز به داده های اولیه نشان می دهد هر اثر Boulware گفت: حتی اگر هنری فورد مطالعه می تواند که ادعا می کنند.

اما این جواب بهترین می آید از یک مطالعه کنترل شده تصادفی. Boulware گفت: او آگاه بود نه کارآزمایی های کنترل شده تصادفی تست هیدروکسی کلروکین در COVID-19 سرپايی; دو باید نتایج اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در حالی که دیگران در حال مبارزه با ثبت نام. یکی از NIH بسته در تاریخ 20 ژوئن هنگامی که آن را تا به حال ثبت نام تنها 20 نفر.

دادن هیدروکسی کلروکین خیلی زود — قبل یا بعد از قرار گرفتن در معرض coronavirus برای پیشگیری — نیز هنوز امکان اگر چه Boulware را پس از قرار گرفتن در معرض مطالعه را پیدا کنید, این دارو موثر باشد و دیگری منتشر نشده دادگاه نیز تبدیل شده است تا منفی.

ناوارو می گویند هیدروکسی کلروکین است که هنوز هم ارزش مطالعه, اما آن را گمراه کننده برای طبقه بندی اکثریت قریب به اتفاق از شواهد مثبت و موفق به ذکر است چندین کارآزمایی های کنترل شده تصادفی که هیچ سود در بیماران بستری در هنگام بازی در یک مطالعه که انجام شده در بيماران بستری در بيمارستان.

“این بسیار جالب است که از همه دولت, مردم, تنها کسی که می تواند آنها را وادار به بیرون آمدن و ترویج هیدروکسی کلروکین است نه یک پزشک” گفت: Boulware. “که احتمالا باید یک پرچم قرمز بزرگ.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de