Navalny بیشترین بازدید: FBK بهترین فساد Exposés طی نه سال سابقه

مخالفان دولت روسیه فعال آلکسی Navalny اعلام کرده است که او بسته خواهد شد خود را مبارزه با فساد بنیاد (FBK) که خشم اقلیت حاکم و مقامات به طور یکسان با تاول تحقیقات پس از کرملین خودی برنده زیادی افترا طرح دعوی در دادگاه.

اما Navalny گفت: او می خواهد برای باز کردن یک سازمان جدید به زودی کار خود را به ادامه افشای فساد در بالاترین سطوح دولت روسیه.

“یک شوخی نیست. نه یک ترفند بازاریابی. ضد فساد بنیاد که من تاسیس شده نه سال پیش به زودی خواهد شد دور گرفته شده توسط پوتین آشپز و دوستان خود را” فعال گفت: در جولای 20 , صدای جیر جیر.

FBK سال گذشته از دست داده به طور 88 میلیون روبل (1.2 میلیون دلار) افترا شکایت ثبت شده توسط یوگنی Prigozhin یک کرملین خودی شناخته شده به عنوان “پوتین آشپز” پس از آن متهم خود را برای پذیرایی از شرکت سرو وعده های غذایی در مسکو مدارس که ناشی از یک جلسه از مسمومیت غذایی است.

FBK در حال حاضر 7,607 حامیان مالی است که کمک های مالی به صورت ماهانه. که پول را در حال حاضر به Prigozhin اگر FBK بود برچیده Navalny گفت: در صدای جیر جیر.

“به جای قبلی FBK ما در حال ایجاد یک نهاد حقوقی جدید و ادامه خواهد داد به کار” سخنگوی Kira Yarmish گفت در توییتر.

طی نه سال از وجود FBK بوده است در افشای فساد در روسیه تولید ده ها تن از مفصل تحقیقی ویدئوها در الیگارشی مقامات دولتی و مدیران در شرکت های دولتی و دوستان و بستگان خود را.

پوتین افزایش یافته کنترل دولت بر رسانه ها از جمله تلویزیون ملی در طول بیش از 20 سال در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر ولگرد و کار خود را و آن را تبدیل به یک سخنگوی کرملین.

است که در سمت چپ hard-hitting تحقیقی قطعات به رسانه های مستقل مانند FBK که تا حد زیادی متکی بر منبع باز اطلاعاتی مانند اسناد مالکیت و همچنین عکس ها و فیلم های منتشر شده در رسانه های اجتماعی به افشای اهداف خود را.

موارد زیر را در میان پنج محبوب ترین فیلم تولید شده توسط FBK.

50 دقیقه ویدئو همین حالا تماس بگیرید و او را دیما کاوش ثروت نخست وزیر دیمیتری مدودف که به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک سیاستمدار با ارزش های لیبرال تر و یک جنگنده در برابر فساد است.

منتشر شده در مارس 2017, ویدیو را به دست آورد 35 میلیون انداز معادل یک چهارم از جمعیت و بیش از دو برابر هر گونه تصویری تولید شده توسط FBK.

تحقیقات آغاز شده و پس از یک هکر شکست را به مدودف تلفن در سال 2014 منتشر شده و خود را به ظاهر بی ضرر مبادلات از جمله اطلاعات در مورد خرید اسباب بازی آنلاین, Navalny می گوید: در مقدمه.

پس از آنلاین دنباله سمت چپ توسط خرید اطلاعات Navalny و FBK تیم می گویند که آنها کشف یک امپراتوری کسب و کار مخفیانه متعلق به مدودف از طریق سازمان های غیر انتفاعی از جمله قصرها قایق ها و باغ های انگور.

مدودف “دیوانه در مورد پول و نخبگان املاک و مستغلات و نه ابزارهای مانند همه ما فکر” Navalny می گوید مخاطبان خود در این ویدئو. نخست وزیر است که “یکی از ما کشور, ثروتمندترین افراد و یکی از آن بسیاری از مقامات فاسد.”

مدودف رد اتهامات و به نام Navalny “رذل” اضافه است که اظهار نظر در این فیلم تنها به نفع فعال.

FBK دوم-محبوب ترین تحقیقات با 12 میلیون انداز بر دادستان کل یوری چایکا و خانواده اش.

43 دقیقه فیلم منتشر شده در دسامبر 2015, متهم چایکا دو فرزندان با استفاده از پوشش پدر خود را زیردستان به طور غیر قانونی غنی سازی خود را.

این FBK ادعا که چایکا خانواده و مقامات ارشد در دادستان کل را تا به حال کسب و کار روابط به یک باند بدنام است که برای سال وحشت یک شهر کوچک در جنوب روسیه. باند رهبران متهم به قتل 12 نفر از جمله چهار کودک در سال 2010.

چایکا توصیف کرده است این اتهامات به عنوان “یک تبر شغل” تامین مالی توسط ویلیام Browder آمریکایی متولد شهروند بریتانیا بود که برجسته سرمایه گذار در روسیه قبل از او ممنوع اعلام شد و از این کشور در سال 2005. Browder بوده است در گرفتن ایالات متحده و کشورهای اروپایی برای تصویب قوانین اعطای دولت قدرت به تحریم روسیه افراد برای فساد و نقض حقوق بشر.

فیلم مدعی است که Artyom چایکا که اقامت دائم سوئیس به طور غیر قانونی به بخش خصوصی واگذار امکانات صنعتی و کسب و کار در روسیه است که اجازه داده او را به خرید یک هتل لوکس در یونان و ویلا در سوئیس.

این فیلم همچنین ادعا می کند که چایکا دیگر پسر ایگور که صاحب چند بزرگ و کسب و کار شرکت ها شده است به طور غیر قانونی اعطا خارجه مناقصه برای ساخت و ساز و پروژه های توسعه در روسیه است.

یک FBK تحقیق با عنوان قایق بادبانی, الیگارشی, دختران: یک شکارچی انسان در معرض رشوه به شرح زیر اجتماعی-رسانه های پست خود اعلام کرد بلاروس جنسی مربی آناستازیا Vashukevich — با نام مستعار Nastya Rybka — برای اتصال روسیه اولگ Deripaska به یکی از کشور های برتر خارجی-سیاست مقامات.

این FBK تصویری که با استفاده از Vashukevich پست ها به نظر می رسد برای نشان دادن و سپس معاون نخست وزیر سرگئی Prikhodko ارائه اسراف درمان در Deripaska قایق بادبانی در سال 2016. این دو همچنین به نظر می رسد به بحث در مورد سیاست آمریکا.

در فوریه 2018 تصویری به دست آورد که بیش از 11 میلیون انداز Navalny می رود و ادعا می کنند که Prikhodko را اقامت در Deripaska قایق بادبانی به طور موثر به مبلغ رشوه از oligarch. او همچنین ذکر شده که معاون نخست وزیر شدیدا اموال با ارزش منابع در داخل و اطراف مسکو است.

پس از FBK منتشر ویدئو Vashukevich دستگیر شد در تایلند به اتهام نقض قوانین کار و اخراج. او بازداشت شد و در ژانویه 2019 در روسیه به محض ورود در فرودگاه مسکو. او در نهایت منتشر شد و در بازگشت به زادگاهش بلاروس.

راز ویلایی از پوتین منتشر شده در ماه اوت سال 2017 مدعی است که رئیس جمهور روسیه با استفاده از یک ارجمند خانه کشور در یک جزیره در نزدیکی به مرز فنلاند برای تعطیلات.

50 هکتار ملک واقع در islet از Lodochny نه چندان دور از شهر ویبورگ در یک خلیج در شمال به خلیج فنلاند به چند ساختمان و یک پد فرود بالگرد.

در این ویدئو که دارای بیش از 10 میلیون انداز Navalny می گوید زمین سوابق نشان می دهد که اموال متعلق به اولگ Rudnov یک پوتین محرم از سن پترزبورگ که در راس یک شرکت به نام دریای بالتیک گروه رسانه ای.

Rudnov رهبری یکی دیگر از شرکت های متعلق به دیگری پوتین محرم, کلاسیک, نوازنده سرگئی Roldugin شده است که ادعا شده توسط پاناما مقالات تحقیقی پروژه به عنوان یک مجرا برای برخی از پوتین مرموز ثروت است.

یکی از Navalny ترین تحقیقات اخیر اهداف این کشور را به عنوان نخست وزیر میخائیل Mishustin که منصوب شد پوتین در ژانویه به جای مدودف.

خانواده از Mishustin که قبلا نظارت روسیه فدرال مالیات آژانس صاحب ملک در اطراف مسکو به ارزش 2.8 میلیارد روبل (40 میلیون دلار) با وجود این واقعیت است که او تا حد زیادی کار کرده و دولت تمام زندگی خود را.

Mishustin است ادعا کرد که ثروت خود را تا حد زیادی به دست آورده در طول دو سال روی لئامت دادن با مسکو بر اساس شرکت سهام خصوصی از سال 2008 تا 2010. پول شد و سپس سرمایه گذاری در بهره بالا بازده سپرده های بانکی, او ادعا می کند.

این ویدئو منتشر شده در ژانویه 28, مشاهده شده است بیش از 9 میلیون بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت