مقام ناتو می گوید جت ره هواپیمای روسی در حریم هوایی اروپا نزدیک به 300 بار در سال 2019

ناتو جت ره هواپیماهای روسی در پرواز نزدیک به ناتو حریم هوایی نزدیک به 300 بار در سال 2019 یک اتحاد رسمی گفت: در میان ادامه روند رو به بالا از روسیه و ناتو هواپیما برخورد.

رسمی که صحبت در وضعیت او نمی توان نام برد و گفت: RFE/RL را بلغاری خدمات است که روسیه هواپیماهای نظامی فعالیت در دریای سیاه و دیگر نقاط اروپا افزایش یافته بود پس از 2014.

“در 2019, هواپیماهای متفقین در زمان به آسمان 290 بار به همراهی و یا سایه روسیه هواپیماهای نظامی در سراسر اروپا” این مقام گفت در یک e-mail on May 23.

او بلافاصله پاسخ به پرسش در مورد برخوردهای صورت گرفته در سال گذشته است.

در اوایل این هفته پنج ناتو جت از سه دریای سیاه اعضای اتحاد — بلغارستان رومانی و ترکیه — بودند درهم برای پاسخ به دو روسی Tu-22 استراتژیک بمب افکن و دو فروند Su-27 جنگنده جت است که با نزدیک شدن این سه کشور’ به اشتراک گذاشته حریم هوایی در غرب دریای سیاه.

بلغاری مقامات نظامی گفت: هواپیمای روسی بازگشت روسیه به حریم هوایی بدون حادثه است.

“آنها آن را انجام دهد به طور منظم” وزیر دفاع Krasimir Karakachanov گفت. “آنها در حال آزمایش ما قابلیت و می خواهید برای دیدن چگونه ما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند چگونه سریع ما را به ارسال این هواپیما و این که آیا ما رادارهای را شناسایی آنها است.”

در دریای سیاه در خاص وجود داشته است به سربازان ارتش روسیه در عملیات نظامی پس از
2014, زمانی که روسیه در تصرف شبه جزیره کریمه اوکراین. پس از آن روسیه به تقویت نیروهای نظامی خود را در منطقه باعث بیشتر نظارت و مانیتورینگ از ناتو در دریای سیاه اعضا.

“وجود دارد قطعا افزایش یافته پس از 2014. این مربوط به تقویت حضور نظامی روسیه در منطقه دریای سیاه پس از الحاق کریمه” Velizar Shalamanov سابق بلغاری مقام نظامی گفت: RFE/RL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de