ناتو در تلاش برای اطمینان بخشیدن به متحدان پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد برنامه ریزی برای کاهش نیروهای خود در آلمان

ناتو ارشد می گوید که ایالات متحده در نظر دارد برای مشورت با متحدان در نظر دارد به منظور جلب کردن نیروهای آمریکایی در آلمان قصد دارد که باید لرزاند برخی از اعضای 30-عضو داد.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ همچنین گفت که اتحاد تا به حال هیچ نیت برای استقرار زمینی موشک های هسته ای در اروپا و حتی روسیه به عنوان فرستادن موشک است که واشنگتن می گوید, تجاوز یک کلید سرد جنگ دوران سلاح پیمان.

صحبت با خبرنگاران پس از ژوئن 17 جلسه داد وزرای دفاع ناتو نیروهای مسلح گفت: موضوع ایالات متحده آمریکا برنامه ای برای کاهش آن سربازان اعداد در آلمان آمد تا برای بحث و گفتگو.

او گفت: وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper صحبت با متحدان ناتو از طریق ویدئو کنفرانس و نشان داد که واشنگتن خواهد مشورت آنها را در مراحل بعدی در نظر گرفته شده شرکت کردند.

در اوایل این ماه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب بسیاری از متحدان زمانی که او اعلام کرد که طرح کاهش سربازان در آلمان بر اساس یک سوم برای 25,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برش نیروهای نظامی برای مجازات آلمان را متهم برلین از کمک نمی کند به اندازه کافی به آن داد. آلمان را رد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات و متعهد به افزایش هزینه های دفاعی اما نمی ملاقات و توافق بر اهداف برای چندین سال.

“من خوش آمدید این واقعیت است که وزیر Esper در این جلسه با ناتو دفاع minsters روشن بود هر دو بر تعهد ایالات متحده [به اروپا] اما همچنین که ایالات متحده را مشورت با متحدان در راه رو به جلو” استولتنبرگ گفت.

“هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است در مورد چگونگی و زمانی که به پیاده سازی آمریکا طرح,” او گفت:.

استولتنبرگ همچنین گفت برخی از متحدان بودند هزینه های بیشتر بر روی قابلیت های بازدارندگی هسته ای, در پاسخ به آنچه که بسیاری از اعضا را به عنوان به طور فزاینده حرکت تهاجمی توسط روسیه است.

ایالات متحده را متهم کرد روسیه از ساختمان سپس استقرار موشک در نقض 1987 Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که خروج از این پیمان منجر به agreeement خبرداد.

“ما را حفظ بازدارندگی و دفاع است اما ما نمی خواهد آینه روسیه,” او گفت:. “ما هیچ قصدی برای اعزام زمین جدید مبتنی بر موشک های هسته ای در اروپا است.”

با گزارش dpa

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de