دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ رد تماس توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای قرار دادن فرانسه به بازدارندگی هسته ای در مرکز اروپا, استراتژی دفاع کرد و گفت که ایالات متحده و بریتانیا در حال حاضر ارائه موثر چتر امنیتی.

“ما باید به یاد داشته باشید که ما یک اروپایی بازدارنده هسته ای-امروز 28 متحدان تحویل که هر روز و آن را نه تنها یک وعده اما این چیزی است که شده است وجود دارد برای چندین دهه” استولتنبرگ به خبرنگاران گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15.

“این سعی و آزمایش ما ورزش است و آن را نهادینه و آن را نهایی و تضمین امنیت برای اروپا گفت:” استولتنبرگ که همچنین به نام فرانسه “بسیار ارزشمند متحد” که قابلیت های هسته ای کمک به ناتو به طور کلی امنیت.

پاکسازی شده است هل دادن برای تعمیرات اساسی اتحادیه اروپا امنیت و دفاع از مسائل در پاسخ به Brexit — بریتانیا خروج از بلوک.

پس Brexit فرانسه تنها اتحادیه اروپا ملت با یک زرادخانه هسته ای و پاکسازی فشرده است برای اروپا “استقلال استراتژیک” — توانایی برای دفاع از قاره بدون تکیه بر واشنگتن اگر چه او اعلام کرده است تعهد خود را به ناتو است.

در یک سخنرانی کلیدی در هفته گذشته پاکسازی به نام برای گفت و گو در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد آنچه نقش فرانسه بازدارنده هسته ای می تواند به عنوان او به نام “خروش” در اروپا هزینه های دفاعی.

فرانسه یک عضو ناتو است اما نمی توان آن سلاح های اتمی در دسترس داد. آن را به مدت طولانی بالید خود را در آن مستقل بازدارنده هسته ای.

آلمان در خصوص مخالفت با افزایش اعتماد در فرانسه ذخایر به عنوان یک بازدارنده, دیدن چتر هسته ای آمریکا به عنوان یک کلید امنیتی خود را.

“این مسئله نه برای اروپایی ها بدانند که آیا آنها باید دفاع از خود را با و یا بدون واشنگتن” پاکسازی گفت: در طول 7 فوریه گفتار. “اما ما امنیت مشتق نیز به ناچار از ظرفیت بیشتری توسط اروپایی ها به عمل مستقل.”

“برای ساخت اروپا از فردا ما هنجارهای نمی تواند تحت کنترل آمریکا. ما زیرساخت های ما در بنادر و فرودگاه ها را نمی توان کنترل چینی پایتخت, نه می تواند ما دیجیتال شبکه های تحت فشار روسیه,” او گفت:.

در مونیخ, رویداد, پاکسازی تصریح کرد: کسانی که عواطفو گفت: “ما نیاز به یک استراتژی اروپایی که بار دیگر به ما و ما تبدیل به یک استراتژیک قدرت سیاسی است.”

با گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im