ناتو دفاع داد, تماس, برای, اروپا, آمریکا به همکاری نزدیک تر

ناتو, دبیر کل ارائه یک دفاع قوی از این اتحاد اهمیت کمرنگ جلوه دادن اختلافات بر تجارت و سیاست دفاعی و خواستار متحدان اروپایی و ایالات متحده به انجام بیشتر با هم کار کنند.

ینس استولتنبرگ نظرات در فوریه 15, در دومین روز از کنفرانس امنیتی مونیخ آمد در میان نگرانی مداوم در مورد اختلافات درون داد و آوازی انتقاد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال 29 مختلف متحدان مختلف از طرف اقیانوس اطلس,” او گفت:. “اما تفاوت ما امروز ما شده اند قادر به مقابله با آنها.”

این کنفرانس سالانه در باواریا شهرستان شده است جمع رهبران جهان است و گاهی اوقات انجام شده در طول دوران تیره و تار ایالات متحده آمریکا و اروپایی روابط از جمله در بحث بر سر جنگ عراق در اوایل سال 2003.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تأکید کرد که ناتو متحدان اروپایی نمی شد به اندازه کافی صرف در بودجه های دفاعی برای حمایت از داد و به او پیشنهاد کرده است که شک و تردید در مورد اتحاد جزء اصلی: پیمان بند تصریح می کند که حمله به یک عضو در نظر گرفته شده است حمله به همه اعضا.

قبلا Stoltenberg استدلال کرد که داد هنوز متعهد به ترویج ارزش های دموکراتیک و رفاه.

ما باید نه از دست ما و ارزش های ما باید نه از دست رفته ارزش خود را. آزادی و دموکراسی و حکومت قانون را به ارمغان آورد رفاه باقی می ماند یک فانوس دریایی از امید برای مردم در سراسر جهان,” او گفت:.

“من باور نمی کنم در اروپا به تنهایی که من باور نمی کنم در امریکا به تنهایی. من اعتقاد دارم که در اروپا و امریکا با هم,” استولتنبرگ گفت.

در کنفرانس روز اول آلمان جمهور فرانک والتر اشتاین مایر پیشنهاد کرد که روسیه و چین همراه با ایالات متحده بودند stoking بی ثباتی جهانی و به او هشدار داد این خطر وجود دارد که این سه نفر لغزش به یک “قدرت بزرگ” رقابت و مسابقه تسلیحاتی هسته ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت