سازمان ملل سیل اقتصاد با کمک; شرکت های هواپیمایی عقب نشینی از نیویورک

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات دوشنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

___

بانک مرکزی و دولت: نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در حال آماده شدن برای اعلام 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) بسته اقتصادی برای کمک به کشور, آب و هوا coronavirus بحران است. آبه روز دوشنبه گفت او قصد دارد برای افشای جزئیات این بسته در اوایل روز سه شنبه.

آبه انتظار می رود که اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه حداقل برای شهرستانها مانند توکیو.

مجارستان نخست وزیر اعلام کرد دومین بسته اقتصادی اقدامات است. نخست وزیر ویکتور اوربان روز دوشنبه گفت که این اقدامات خواهد reallocate برخی از 18 درصد به 20 درصد از مجارستان بودجه دولت و یا تا آنجا که حدود 32 میلیارد دلار در حالی که افزایش کسری بودجه از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی به 2.7%.

خطوط هوایی: شهر نیویورک است که تا حد زیادی یک جزیره و به نظر می رسد حتی بیشتر از آن هر روز به تعداد پروازها در داخل و خارج از شهر میبرد.

خطوط هوایی آمریکا است که تعلیق بیشتر پروازها در این شهر سه فرودگاه های JFK لاگاردیا و نیوآرک در نیوجرسی.

آمریکایی گفت: اواخر روز شنبه که آن را اجرا خواهد کرد 13 پروازهای روزانه از سه فرودگاه در آغاز این هفته از به طور متوسط از 271 پرواز در روز در ماه آوریل گذشته.

هواپیمایی متحده بیش از آخر هفته گفت که آن 157 پروازهای روزانه به این شهر خواهد بود به کاهش 17. روح هواپیمایی اتحاد به طور کامل قطع خدمات به شهر و JetBlue است که در شهر نیویورک است کاهش عملیات در این شهرستان حدود 80 درصد است.

اداره امنیت حمل و نقل به نمایش 32 درصد کمتر مسافران در سراسر کشور روز شنبه از یک هفته پیش و 95% کمتر از همان روز از یک سال پیش. TSA می گوید 122,029 مردم رفت و از طریق آن بازرسی یکشنبه دوم-پایین ترین روز نشده است و فقط در بالای شنبه 118,302.

دلتا خطوط هوایی American Airlines هواپیمایی متحده و JetBlue کاربردی برای به اشتراک گذاری از $25 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال طراحی شده برای پوشش هواپیمایی اشتغال برای شش ماه آینده. هیچ کدام فاش مقدار آنها به دنبال. پول کمک مالی بخشی از 2 تریلیون دلار امداد لایحه تصویب شده در هفته گذشته. دلتا مدیر عامل شرکت می گوید: شرکت هواپیمایی در حال سوختن است بیش از 60 میلیون دلار به صورت نقدی در هر روز و ایالات رئیس جمهور قرار می دهد و آن را در 100 میلیون دلار در روز است.

بنیانگذار easyJet می گوید این شرکت به اندازه کافی پول فقط برای دریافت از طریق اوت در بهترین حالت و می خواهد به لغو 4.5 میلیارد پوند (5.5 میلیارد دلار) قرارداد با planemaker ایرباس برای آنچه که او خواستار 107 “بی فایده هواپیما.”

EasyJet که مگس عمدتا در اروپا است و ریشه همه از آن 344 هواپیما.

شرکت های اروپایی در حال انتظار برای دریافت حمایت مالی از سوی دولت هر چند بر خلاف ایالات متحده بوده است نه هماهنگ منطقه ای برنامه به قید وثیقه از شرکت های هواپیمایی و یا planemakers.

سنگاپور را به حالت تعلیق در آن فرودگاه Changi ترمینال 2 برای 18 ماه از آغاز ماه آینده. فرودگاه Changi ممکن است تعلیق عملیات به طور موقت اگر باقی مانده شرکت های هواپیمایی را انتخاب کنید به حالت تعلیق و یا تنظیم برنامه پرواز.

پله: اپل دارای منابع بیش از 20 میلیون ماسک صورت از طریق آن زنجیره تامین, مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

اپل امیدوار است به سرعت گسترش توزیع فراتر از ایالات متحده قصد دارد به کشتی بیش از یک میلیون سپر چهره به بهداشت و درمان کارگران تا پایان این هفته و در ادامه به ارسال که بسیاری هر هفته رفتن به جلو کوک گفت.

شرکت موتور فورد. تولید و حمل بیش از 1 میلیون پلاستیکی شفاف صورت سپر به بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان در سراسر ایالات متحده این شرکت با ارسال آن میلیون سپر محافظ به شهر نیویورک به عنوان بخشی از حمل و نقل بیش از 30000 سخنگوی الیزابت کرافت گفت.

فورد شروع به طراحی سپر در 19 مارس پس از اخذ درخواست از کلینیک مایو در مینه سوتا است. آن را شروع به ساخت ماسک در یک کارخانه در پلیموث میشیگان در دیترویت در مارس 23.

هیلتون و امریکن اکسپرس در حال اهدای 1 میلیون دلار آمریکا اتاق های هتل به کارگران پزشکی که نیاز به خواب و استراحت و یا جدا از خانواده خود را. این برنامه که از هفته آینده آغاز می شود و اجرا می شود از طریق پایان ماه مه ارائه خواهد شد اتاق های رایگان برای پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگران این شرکت روز دوشنبه گفت:. امریکن اکسپرس و هیلتون در حال پرداخت پول برای اتاق است که در حال ارائه یا در زیر هزینه های هیلتون داده نشود. هیلتون ارائه خواهد شد اتاق را از طریق 10 سازمان های حرفه ای از جمله انجمن بیمارستان های آمریکا و انجمن ملی اورژانس های پزشکی تکنسین.

اسکان صنعت در حال ویران شدن است توسط pandemic, با, همایش کسب و کار و اوقات فراغت سفر آینده متوقف.

بازارهای سهام: شروع به پریدن کرد و در بازارهای سراسر جهان دوشنبه پس از برخی از سخت ترین-آمار مناطق ارائه جرقه امید که بدترین شیوع کروناویروس ممکن است در افق.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im