گارد ملی برای کمک به ویروس زده شهر نیویورک حومه

نیویورک فرماندار اعلام کرد او از اعزام گارد ملی به شهر نیویورک و حومه برای کمک به مبارزه با ملت بزرگترین خوشه شناخته شده از coronavirus موارد به عنوان جنگ علیه ایالات متحده شیوع شدت یافته است.

این حرکت یکی از دراماتیک ترین اقدامات انجام شده و در عین حال برای مقابله با این بحران در ایالات متحده — به عنوان مقامات بهداشتی مخالفت با هشدار دهنده مجموعه ای از عفونت در هر دو سواحل و بی مورد در میان است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: سه مدارس و دیگر مکان های تجمع تعطیل خواهد شد برای دو هفته n a مهار منطقه در نیو راشل کانون شیوع بیش از 100 مورد. مقامات گفتند که نیروهای نظامی کمک خواهد کرد تمیز کردن فضاهای عمومی و ارائه مواد غذایی به مردم قرنطینه در خانه در این منطقه گسترش یافته است که یک مایل را در تمام جهات از یک کنیسه متصل به برخی از این موارد است.

مقامات می گویند که چگونه بسیاری از اعضای گارد ملی را درگیر می شود و هیچ فوری ثبت نام از هر سرباز در خیابان. به غیر از کسانی که تحت قرنطینه ساکنان و بازدید کنندگان به جامعه 79,000 قادر خواهد بود برای آمدن و رفتن آزادانه و بدون هیچ بازرسی راه اندازی و کسب و کار می تواند باقی می ماند باز گفته است.

“این یک اقدام چشمگیر, اما از آن است که بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور” کومو گفت. “اعداد در حال بالا رفتن دارد و ما نیاز به یک ویژه بهداشت عمومی استراتژی است.”

نیو راشل و اطراف شهرستان Westchester حساب برای اکثریت دولت 173 coronavirus موارد است. شهر نیویورک با 100 برابر جمعیت New Rochelle, دارای 36 شناخته شده عفونت.

در جبهه های دیگر در نبرد برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر مدارس و دانشگاه ها فرستاده دانش آموزان خانه کنفرانس ها و رویدادهای دیگر لغو شد و سازمان ملل متحد اعلام کرد آن را خواهد دید از آن مقر نیویورک به حالت تعلیق تمام تورهای.

در وال استریت سهام رسید شنبه پس از درد و رنج سرسام آور زیان های روز قبل با میانگین صنعتی داو جونز به دست آوردن بیش از 1100 امتیاز) امید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گام به کوسن اقتصاد از آسیب های ناشی از وقوع.

در اوکلند کالیفرنیا هزاران نفر از مسافران بی قرار شده اند که گیر روی یک کشتی کروز آمار coronavirus منتظر نوبت خود را به کشتی و رفتن به آمریکا پایگاه های نظامی و یا بازگشت به کشورهای خود برای دو هفته قرنطینه.

“من خسته و نا امید گفت:” کارولین رایت, 63, از سانتافه جدید, مکزیک. “همه ناگهانی دو هفته تعطیلات تبدیل به یک پنج هفته تعطیلات.”

در ایالت واشنگتن که در آن حداقل 19 و میر شده است متصل به Seattle-منطقه خانه سالمندان رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام جدید پرستاری-صفحه اصلی قوانین برای غربالگری مراقبت های بهداشتی کارگران و محدود کردن بازدید کنندگان است.

“اگر ما فرض کنیم وجود دارد 1000 یا بیشتر افرادی که به این ویروس امروز … تعدادی از افرادی که آلوده می شوند دو برابر خواهد شد و در پنج تا هشت روز” او هشدار داد.

در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت: دولت اجرای خانه های پرستاری را به شدت محدود کردن بازدید کنندگان با اپراتورهای خصوصی به شدت خواست به دنبال کت و شلوار. شش مورد تشخیص داده شده اند در دولت است.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 800 نفر در آمریکا و کشته شدن حداقل 30 با یک دولت پس از دیگری ضبط آن عفونت در جانشینی سریع. نیوجرسی گزارش ts اول coronavirus بكند. در سراسر جهان حدود 120,000 آلوده شده اند و بیش از 4200 فوت کرده اند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثر مردم بهبود می یابند در عرض چند هفته به عنوان اتفاق افتاده است با سه چهارم افراد آلوده در سرزمین اصلی چین است.

بالا فدرال رسمی بهداشت با اشاره به اروپا به جای ویروس’ نقطه مبدا در چین به عنوان به احتمال زیاد منبع عفونت را ادامه داده و گسترش به آمریکا

“در حال حاضر کانون — جدید چین — اروپا” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در کاپیتول هیل. “و بسیاری از مردم در حال آمدن به عقب و جلو از اروپا که در حال حاضر شروع به دانه این جوامع است.”

در کالیفرنیا مسافران از coronavirus زده Grand شاهزاده خانم اجازه داده شد خاموش رگ و راه می رفت به پایین سطح شیب دار که در آن نقاب مقامات در, زرد, دنده محافظ و آبی دستکش های پلاستیکی خود را در زمان دما و رهبری آنها را به یک چادر بیشتر غربالگری قبل از آنها به انتظارنشسته بودند تا به هیئت مدیره ،

مقامات خارجی گفت: مسافران خواهد بود خانه پرواز در حالی که آمریکایی ها خواهد بود پرواز یا bused به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تست و 14 روز قرنطينه.

پس از چند روز مجبور به غیر فعال کردن Northern California coast, کشتی لنگر انداخت دوشنبه در اوکلند با حدود 3500 مسافر و خدمه از جمله حداقل 21 که تست مثبت برای این ویروس جدید است.

حدود 1100 خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر پس از مسافران تخلیه Gov. گاوین Newsom گفت.

___

رودریگز گزارش از سان فرانسیسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان مایک Stobbe در نیویورک ادیت M. Lederer در سازمان ملل متحد جینی هار, Jocelyn Gecker و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو رابرت Jablon در لس آنجلس و غارت Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>