نسکار به ادامه فصل مارس 17 با هفت مسابقه در 10 روز

شارلوت N. C. (AP) — نسکار پنج شنبه اعلام کرد که آن را سر فصل آن بدون طرفداران شروع مارس 17 در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی با برتر جام سری مسابقه سه بار در 10 روز طول.

نسکار می پیوندد UFC به عنوان اولین و مهمترین سازمان های ورزشی به اعلام خاص بازگشت به بازی قصد دارد پس از coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی آمریکا در اواسط ماه مارس.

نسکار برنامه های تجدید نظر می رود و تنها طریق ممکن است و دارای یک جفت از شنبه مسابقه, انجام, طرفداران دیرین درخواست برای اواسط هفته حوادث. اولین مسابقه برنامه ریزی شده است برای دارلینگتون, NASCAR قدیمی ترین superspeedway به دنبال یک مسابقه دوم در 70 سال تخم مرغ به شکل بیضی آهنگ سه روز بعد.

شارلوت موتور جاده سریع السیر خواهد شد و سپس میزبان Coca-Cola 600 on May 24 به مناسبت 60 سال متوالی طولانی ترین مسابقه نسکار برنامه برگزار خواهد شد در آخر هفته روز یادبود. آهنگ در کنکورد خارج نسکار پایگاه شارلوت خواهد شد و سپس میزبان یک شنبه نژاد سه روز بعد.

نیز وجود خواهد داشت پایین لایه Xfinity و کامیون سری مسابقات در دو آهنگ.

نسکار مجموعه ای از دستورالعمل ها برای ایمن نگه داشتن حوادث با استفاده از CDC دستورالعمل های اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت شخصی.

نسکار به حالت تعلیق در آن فصل 13 مارس با تنها چهار نفر از آن 36 برنامه ریزی مسابقات به پایان رسید. سهام خودرو سری به شدت متکی به پول های تلویزیونی و اسپانسر پرداخت کرده و قول داد که برای تکمیل کامل آن برنامه. تجدید نظر در برنامه در حال حاضر باقی می ماند در آهنگ در رانندگی فاصله از شارلوت مبتنی بر مسابقه تیم و در کشورهای که آغاز بازگشایی.

تقریبا همه تیم ها شروع به بازگشت به مسابقه مغازه ها در این هفته با هر دو کاهش می یابد اولیه نیروی کار و یا در تقسیم شیفت. در حال حاضر که نسکار گفت: تیم خواهد شد که در آن مسابقه این ماه آنها می توانید شروع به آماده سازی اتومبیل های مناسب برای این دو آهنگ.

اگر چه فلوریدا و تگزاس دعوت کرده اند نسکار برای رقابت در این کشورها بدون تماشاگران تحریم بدن است نگه داشتن در برنامه ریزی حوادث در آهنگ های که نیاز به سفر هوایی و اقامت در هتل.

“نسکار را در یک محیط است که اطمینان از ایمنی از رقبای ما و کسانی که در جامعه محلی” در بدن تحریم نوشت: در روز شنبه یادداشتی به تیم.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de