این تصویر منتشر شده توسط پارامونت پیکچرز نشان می دهد صوتی ابراز شده توسط Ben Schwartz, در یک صحنه از “سونیک خارپشت. “(پارامونت پیکچرز/Sega از امریکا از طریق AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf بررسی ‘سونیک خارپشت’

در “یک داستان کریسمس” (1983), Ralphie پدر و مادر خود را پنهان می کردند Red رایدر B. B. تفنگ در پشت یک میز برای پیدا کردن به عنوان پاداش پس از او دیگر کریسمس ارائه شده بود افتتاح شد.

آن را با تعجب مشابه پدر و مادرم مخفی Sega Genesis منجر به ساعت های بی شماری از mashing دکمه بازی “سونیک خارپشت” (1991) با سرعت از طریق 16 بیتی مناظر برای گرفتن حلقه های طلا با جاذب ناکامورا موسیقی حلقه در سر ما.

هنوز هم ایده تبدیل 29 ساله بازی های ویدئویی به یکی از ویژگی های طول فیلم به نظر می رسید مانند یک احمق ماموریت به ویژه هنگامی که در اوایل تریلر ایجاد چنین واکنش بیش از صوتی وحشت زده chompers که استودیو تاخیر در انتشار آن به صورت ماه به طراحی مجدد قهرمان.

در حال حاضر این فیلم وارد کرده است — و این در واقع بد نیست.

آن را خوب و آن را قابل تحمل است. این نوع از خانواده جیغ وداد بازی کردن که سود حاصل از انتظارات پایین نگه می دارد و بچه ها مشغول می یابد و تعداد کمی خنده برای پدر و مادر, اما شما را فراموش کرده ام به سرعت پس از آن.

داستان این مجموعه در شهر کوچک تپه های سبز, مونتانا, که, صوتی, تماس, صفحه اصلی پس از فرار او فرازمینی, سیاره. او در حال حاضر زندگی می کند کشف نشده در حال اجرا به طوری سریع است که انسان نمی تواند او را ببیند وجود تنها جایی که او می تواند تنها به تماشای زندگی روزانه از دور.

شانس خود را برای دوستی می آید در نهایت در قالب شهر کلانتر تام Wachowski که یک حرکت برنامه ریزی به اداره پلیس سان فرانسیسکو. است که تا زمانی که صوتی باعث افزایش قدرت است که هشدار وزارت دفاع امریکا که استخدام دانشمند دیوانه Dr. Robotnik به شکار کردن منبع و از بین بردن صوتی توسط هر معنی لازم.

ابراز شده توسط Ben Schwartz (“Parks and Recreation”) صوتی است که یک نسخه کارتونی Ferris Bueller, کنایه و در عین حال دوست داشتنی است. خود را طراحی بصری بسیار بهبود یافته از بین بردن دندان های نیش تیز و mangy مو به نفع یک دور دهان باز و دوستدار خانواده خز.

او همچنین با توجه به یابم انگیزه به دنبال دوستی در جهان نیست که درک خود را مافوق صوت ابرقدرت. این است که آنها درک نمی, آن است که او می ترسم حتی خود را در خارج وجود دارد یک موضوع که بسیاری از بینندگان را با همدلی.

وارد جیمز مارسدن (“مسحور”) به عنوان بی کلانتر که شخصیت arc او را می یابد که مایل به ترک شهر کوچک خود و “آن را” در یک شهر بزرگ مانند سان فرانسیسکو. خود دامپزشک است که توسط Tika Sumpter (“Southside با شما”) که را تشویق می کند تا رویاهای خود را, اما او را به یاد خانه است که در آن قلب است, حتی اگر آن را ساده زندگی است.

اما این کمدی کیهانی درمان از جیم کری که دزد نشان می دهد به عنوان سبیل-twirling Dr. Robotnik خود نقش اول را در چهار سال. آن را بزرگ دیدن او به عقب با لاستیک مواجه عبارات الاستیک حرکات بدن و امضا dialogue تحویل او به عنوان دستورات ارتش از هواپیماهای بدون سرنشین و ژنده پوش در لی Majdoub را مرید.

کارگردان Jeff فاولر هوشمندانه اجازه می دهد تا Carrey به انجام کاری خود را در حالی که حفظ خود آگاه تن مانند “Deadpool” مدیر تیم میلر با آنها فاولر co-کارگردانی نامزد جایزه اسکار انیمیشن کوتاه “Gopher Broke” (2004). فاولر طول می کشد یک نشانه از میلر به عنوان صوتی باز می شود با صحبت کردن به مخاطب اواسط اقدام و سپس عقب برای شروع داستان.

از ویژوال نظر فاولر ارائه براق آبی قلم پر به عنوان خنک سرنخ به صوتی, محل و نوبت غول حلقه های طلا به پیچ و تاب سوراخ لا “دروازه ستارگان” (1994). بهترین خلاق بیس بال دنباله ای که در آن صوتی طول می کشد این زمینه به تنهایی زیر چراغ به بازی یک زمین باز یافته علیه خود را با سرعت به عقب و جلو بین تمام نه موقعیت.

در سمت تلنگر, دیگر توالی رنج می برند از قرار گرفتن در معرض در تریلر یعنی صوتی رعد و برق سریع مسیر انحرافی را طی به یک توپ غول پیکر نخ تنها گزارش را با یک بغل از سوغاتی به بازی دست و پا زدن توپ در صندلی مسافر. به عنوان او می پرسد: “آیا ما هنوز وجود دارد?” شما تعجب که چرا او فقط گرفتن مارسدن توسط دست و نژاد جلوتر است.

که نه تنها تناقض منطقی در اسکریپت. در یک نقطه صوتی می اندازد یک پیچ و تاب حلقه برای نجات انسان از سقوط به مرگ خود را, اما به عنوان صوتی شکسته در برابر بتن و او به سادگی برس کردن درد و حرکت می کند.

می توانید او واقعا زنده ماندن سقوط ؟

در حالی که صوتی معمولی تحمل درد خاصی وجود دارد که یکی بیش از حد بسیاری از لحظات دیگر که در آن او نهفته است بر روی زمین زخمی از انفجار. ما درک می کنیم که فیلمنامه نویسان پاتریک کیسی و جاش میلر در حال بازی احساسات ما اما نزدیک به مرگ جعلی را واقعا می تواند تنها یک بار در یک فیلمنامه قبل از احساس overplayed.

به طور مشابه وجود دارد بیش از تکیه بر حرکت آهسته “زمان گلوله” ترفند دیدیم با جیوه در “X-Men” جایی که انسان یخ مانند مقوا cutouts در حالی که رعد و برق سریع قهرمان فشرده در اطراف و تغییر محیط اطراف خود. مطمئنا صوتی سفارشی برای چنین حیله اما آن را احساس نمی کند به عنوان تازه به عنوان زمانی که ما شاهد آن در “X-مردان است.”

به عنوان اعتبارات رول شما ممکن است ترک با لبخند خوشحال, اما نه احساسی خروش برای تشویق و صرف زمان. پست-اعتبار توالی deflates تجربه حتی بیشتر به عنوان Carrey باعث می شود باهوش جناس و سپس تکرار آن در بیش از حد بالا فریاد به آسمان.

آیا نفس خود را نگه دارید به صورت صوتی sidekick دم به نظر می رسد. شما به احتمال زیاد باید منتظر عاقبت در “صوتی 2” و به دنبال آن پنجه در “Sonic 3.” و این نگران کننده ترین فکر کردم. مانند تعجب سگا, لوگو نشان می دهد یک کولاژ از سگا بازی برای آینده ،

تا آنجا که همه ما عاشق بازی کردن بازی های ویدئویی آن را غیر قابل تحمل بود به تماشای Bob Hoskins’ “برادران سوپر ماریو” (1993) و ژان کلود ون دم را “خیابان جنگنده” (1994). “سونیک خارپشت” اجرا می شود دایره در اطراف آن تا حدودی اما ایده های تازه همیشه بهتر از trotting به از کردن, پیر, خواص خیلی به هالیوود فرمولی وغصه.

بازی بیش از ؟ به سختی.

آن را تنها آغاز راه است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de