مادر شکایت بیمارستان بیش از تست مواد مخدر که منجر به سوء استفاده از پروب

یک مادر شکایت یک پیتسبورگ بیمارستان روز شنبه گفت: در آن جمع آوری شده و آزمایش ادرار خود را برای داروهای بدون رضایت او در حالی که او در کار بود و گزارش مثبت کاذب و در نتیجه به محافظ خدمات که منجر به کودک آزاری بررسی است.

این دومین جمله طرح دعوی در دادگاه علیه دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی پس از 2014 و یکی از چند اقدامات قانونی و یا اخلاقی شکایت در سراسر کشور بیش از مثبت کاذب در سریع غربالگری مواد مخدر ادرار است که باعث کودک آزاری تحقیقات و تبدیل شادی به هنگام تولد به یک کابوس از بازداشت و نگرانی است.

Cherell Harrington سرب شاکی در دادخواست ثبت شده در Allegheny County مشترک درخواست دادگاه به هنگام تولد به فرزند سوم او در UPMC را مگی-بیمارستان زنان در نوامبر 2017. او می گوید: کادر پزشکی جمع آوری ادرار خود را بدون رضایت او و آزمایش برای مواد مخدر.

یک تایید نشده نتیجه مثبت آمد برای قطعات از ماری جوانا. کارکنان بیمارستان و سپس آزمایش نوزاد پسر — نتایج منفی بودند — اما آنها هنوز گزارش تایید نشده نتایج آزمون به Allegheny County دفتر کودکان ، جوانان و خانواده ها است.

که مورد نیاز یک دیدار خانگی که شامل یک مسئول پرونده عکاسی هارینگتون کودکان و درخواست خود را پس از آن 11-year-old daughter درباره او و مادرش “استفاده از مواد اعتیاد آور.” حتی پس از یک توصیه بود نه نیاز به درمان مسئول پرونده نیز به دست آمده از سوابق پزشکی و به نام او, دندانپزشک متخصص اطفال و دختر او را از مدرسه.

Harrington گفت: او با تهدید طولانی مدت اجباری تست مواد مخدر اگر او ارائه نمی کند به این برنامه و تماس با ما. او استدلال می کند در طرح دعوی در دادگاه است که بیمارستان و شهرستان نقض خود قانون اساسی حقوق و پزشکی و حفظ حریم خصوصی.

Harrington روز چهارشنبه در گفتگویی گفت که او تمایلی به بازگشت به UPMC به دنبال مراقبت های پس از عمل سزارين. سیستم بیمارستان ساخته شده او را احساس می کنید, تجاوز و صدمه, او گفت:.

“من می خواهم آنها را به اذعان کرد که آنها صدمه دیده اند بسیاری از زنان و کودکان و خراب تجارب زمانی که آنها باید از این قدرت برای انجام این کار است. ما وجود دارد برای رساندن فرزندان ما” Harrington گفت. “و آنچه را که آنها انجام دادند این بود که پس از حادثه و پس از مضر. من نمی تونم که تولد من نمی توانم به کسانی که در روز بازگشت. من نمی توانم. من می خواهم آنها را برای تغییر آنچه که آنها انجام می دهند و فقط آن را متوقف کند.”

هارینگتون به دنبال کلاس عمل برای او طرح دعوی در دادگاه و خسارت برای همه شاکیان.

پیام های ترک به دنبال نظر از UPMC و از Allegheny County, که همچنین یک متهم در طرح دعوی در دادگاه.

قوانین در تست جدید مادران و نوزادان به مواد مخدر متفاوت است در سراسر کشور با چند متحده جرم نتایج مثبت و بیش از یک دوجین دیگر طبقه بندی نتایج مثبت به عنوان یک شکل از کودک آزاری است.

پرونده های حقوقی و یا اخلاقی شکایات واصل شده اند در New York, California, آلاباما, مریلند و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر بیش از دهه گذشته پس از مادران می گویند که آنها دریافت تایید نشده و یا نتایج مثبت کاذب از خوردن دانه خشخاش شیرینی یا سس سالاد گرفتن دکتر تایید والیوم و با استفاده از آسم تجویز ينهلرس.

پنل سریع مواد مخدر ادرار بسیار حساس و غلط و یا تایید نشده مثبت اتفاق می افتد گفت: Marta Concheiro-Guisan استاد سم شناسی در جان جی, کالج عدالت کیفری در نیویورک است.

“من می توانم درک با استفاده از این نوع از کلیدهای میانبر نمایش برای مقاصد پزشکی به می دانم که اگر نیاز به مداخله در یک کودک مبتلا به خروج” او گفت:. “اما با استفاده از این میانبر نمایش را به چالش حضانت یک کودک یک مسئله بزرگ است. اگر در این آزمون می آید و منفی آنها بسیار حساس به طور کلی طوری که پایان راه است. اما اگر آن را مثبت شما همیشه باید برای اجرای یک تاييدی با پیچیده تر فن آوری است.”

“شما هرگز شهادت در دادگاه بر اساس آن غربالگری,” او اضافه شده است.

تعداد مثبت کاذب بازگشت ادرار به اندازه کافی بالا است که چند کارشناسان توصیه می شود در برابر تست و به جای آن توصیه با استفاده از یک پرسشنامه غربالگری زنان باردار به استفاده از مواد مخدر. اما گاهی اوقات آن نیز می تواند مشکل ساز باشد اگر یک زن نیست, راستگو, و یا اگر او پاسخ تفسیر نادرست.

مادر دوم نام در طرح دعوی در دادگاه Deserae کوک گفت: او گفت: UPMC رحمت پردیس پرستار در طول یک مصرف پرسشنامه که او تا به حال دودی ماری جوانا در گذشته اما تا به حال انجام نشده است و بنابراین پس از باردار شدن است. طبخ ادرار جمع آوری شد و تست شده بدون رضایت او و نوزاد دختر بود دارو آزمایش شده است.

هر دو آزمون برگشتم منفی اما بیمارستان هنوز گزارش کوک پاسخ به این گروه از کودکان ، جوانان و خانواده ها راه اندازی یک کودک آزاری بررسی است.

“آن را مانند یک ضربه در معده است. چه استدلال? آن احساس شرم آور و تحقیر آمیز. این احساس مانند آنها مقید به پیدا کردن چیزی تلاش برای کودک ما دور” کوک گفت.

وکیل مگی کلمن ثبت Allegheny County طرح دعوی در دادگاه در رابطه با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از پنسیلوانیا گفت: به احتمال زیاد وجود دارد ده ها تن از زنانی که تا به حال تجربه مشابه با کودک خدمات به دلیل آنچه او گفته بودند بیمارستان را خلاف قانون اساسی شیوه است.

کلمن بود وکیل دیگر Allegheny County زن راشل Devore که حل و فصل یک دعوی در دادگاه در برابر UPMC در سال 2014. Devore مشابه ادعایی که در بیمارستان جمع آوری شده و آزمایش ادرار خود را بدون رضایت او و گزارش “تایید نشده مثبت” نتایج آزمون به کودکان ، جوانان و خانواده ها است.

UPMC استدلال کرده بود در این مورد آن است که اجباری خبرنگار و ایمنی از طرح دعوی در دادگاه به دلیل آن ساخته شده است این گزارش در ایمان خوب است.

در اسناد دادگاه کلمن استدلال کرد که این گزارش در ایمان خوب است چرا که در Devore مورد مانند طبخ و Harrington نوزاد خود نشان نداد علائم خروج و آزمایش منفی برای هر گونه مواد مخدر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im