مسکو واکسن ادعا مورد تردید محققان فشار رو به جلو در مسابقه Coronavirus

مستندات و اجتماعی فاصله و ماسک و شستن دست به طور منظم گسترش coronavirus, تست, تماس, ردیابی — همه بخشی از بهداشت عمومی استراتژی به سرعت گسترش COVID-19 تا زمانی که یکی یا بیشتر از واکسن را می توان ایجاد شده برای پایان دادن به بحران است.

ضرورت این بحران باعث شده است تا تحقیقات تنظیم کننده در سراسر جهان-از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به روسیه فدرال سلامت و زیست پزشکی سازمان-برای نرم کردن قوانین به طوری که لازم است آزمایش های انسانی را می توان سریع ردیابی.

بسیاری از دولت ها نیز در حال حاضر آماده سازی مقدمات به سرعت تولید و توزیع اورژانس واکسن است که ثابت می شود موثر است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: در حال حاضر بیش از 100 ممکن است واکسن در پژوهش خط لوله در سراسر جهان است.

اولیه آزمایشات بالینی بر روی گروه کوچکی از مردم را آغاز کرده اند برای نزدیک به یک دوجین از آنها را.

اما کارشناسان هشدار می دهند آن را هنوز ماه یا بیشتر قبل از آزمایش های انسانی می توان در آزمون بزرگتر گروه برای اطمینان از نامزد واکسن هر دو موثر و امن برای توزیع به صدها میلیون ها نفر از مردم است.

عجله به جلو در روسیه

بنابراین برخی از کارشناسان روس در حال بازجویی از یک واکسن جدول زمانی پیشنهادی در هفته گذشته توسط وزیر بهداشت میخائیل Murashko به عنوان بیش از حد خوش بینانه است.

Murashko گفت دومای دولتی که توسعه دهندگان روسی می تواند یک واکسن موجود در اطراف پایان ماه ژوئیه. او مشخص نکرد که توسعه دهندگان منجر شد و تحقیقات مسابقه در روسیه و یا دقیقا چه او “به معنای گسترده تر برنامه” یک نتیجه واکسن.

وقتی پرسید که توسط تلویزیون روسیه در مورد کار با Novosibirsky Vektor, دولت, مرکز تحقیقات ویروس شناسی و بیوتکنولوژی Murashko پاسخ داد که برخی از توسعه دهندگان روسی بودند “پیشرفته تر و نزدیک تر به خط پایان” بیش از دیگران است.

“ما خیلی می خواهم برای دیدن تعدادی از واکسن ورود به بازار ما” Murashko گفت. “یک واکسن بسیار ظریف محصول قدرتمندی است که کیفیت آن در طول برنامه های کاربردی در یک جامعه از جمله در مراحل بعد. مواد مخدر داده شده است نظارت بر این دوره از ماه و سال.

“بالینی در راه هستند و در حال حاضر” Murashko گفت. “همه چیز است اقدام با توجه به برنامه. تا کنون وجود داشته است بدون نقص. از این رو پیش بینی ما این است که برای اولین بار نتایج و دسترسی به آن برنامه گسترده تر در دسترس خواهد بود در اطراف پایان ماه ژوئیه.”

Russian Health Minister Mikhail Murashko


روسی, وزیر بهداشت میخائیل Murashko

اما با توجه به ویتالی Zverev رئیس مولکولی فن آوری های آزمایشگاهی در مسکو Mechnikov موسسه تحقیقات واکسن و سرم Murashko جدول زمانی غیر واقعی است.

“البته شما می توانید ایجاد یک نمونه اولیه واکسن در طول یک دوره کوتاه از زمان” Zverev گفت: در زمان کنونیروسیه-زبان شبکه رهبری RFE/RL در همکاری با VOA. “اما این غیر ممکن است به آن به درستی تست شده است. از این رو آن خواهد بود زودرس می گویند که یک واکسيناسيون راه اندازی خواهد شد در ماه ژوئیه است.”

Zverev گفت که او امیدوار است روسیه خودداری از هر گونه توده واکسیناسیون کمپین “تا زمانی که ایمنی و بهره وری” شده اند.

“به این دلیل که هر واکسن می تواند برای افراد کاملا سالم است و ما باید کاملا خاصی است که آن را بی خطر است” Zverev توضیح داد. “این را نمی توان آزمایش در چند هفته و یا حتی ماه. آن است که غیر ممکن است برای تکمیل این مقدار عظیم از کار در چهار ماه. برخی از چیزهایی که به سادگی نمی توان با سرعت بالا.”

ایرینا Yakutenko یک زیست شناس مولکولی و علوم, روزنامه نگار گفت: در زمان کنونی که عجله جلو و توزیع یک نامناسبی آزمایش واکسن برای میلیون ها روس ها خواهد بود یک غول “عقب مانده” جهش علم.

Yakutenko هشدار داد که چنین انتخاباتی می تواند بسیاری از زندگی در معرض خطر “نافی تمام [علمی] استاندارد است که ما را قادر می کند.”

مهاجم جدول زمانی

Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) گفت: یک مهاجم جدول زمانی امکان پذیر است که ضرب و شتم زودتر پیش بینی با داشتن یک COVID-19 واکسن آماده در اوایل ماه نوامبر است.

“ما یک فرصت خوب — اگر همه چیز سقوط در جای مناسب — که ما ممکن است یک واکسن است که می تواند خدمت تا پایان سال در ماه نوامبر-دسامبر” Fauci سی ان ان گفت در مه 27.

Fauci توضیح داد که واکسن محاکمه توسط NIAID پژوهشگران و بخش خصوصی همکاران شد و در حال حاضر اقدام “در معرض خطر” با چهار مرحله از آزمایشات انسانی.

Dr. Anthony Fauci


Dr. Anthony Fauci

این بدان معناست که محققان در حال تلاش برای کوتاه کردن واکسن روند توسعه با در نظر گرفتن “قبل از مراحل بعدی نتایج حاصل از مرحله قبل” در حال اتمام است.

چند دارویی و بیوتکنولوژی شرکت ها به عنوان بخش خصوصی رهبران شده اند که کار با دولت ها و موسسات تحقیقاتی در مسابقه برای ایجاد coronavirus واکسن.

دانشگاه آکسفورد-AstraZeneca

دانشگاه آکسفورد مشهور جهان vaccinology مرکز Jenner, موسسه انتخاب شده AstraZeneca به عنوان شریک زندگی خود را برای کمک به توسعه آن بودند واکسن — یکی از چندین به اصطلاح ویروسی-وکتور واکسن در حال توسعه برای COVID-19.

چنین واکسن با استفاده از یک ویروس است که به طور کلی بی ضرر اما می تواند به تحریک پاسخ ایمنی.

از دانشگاه آکسفورد-AstraZeneca محققان امیدوارم که آنها می تواند شامل پروتئین از coronavirus در تزریقی واکسن در برابر آدنو — اجازه دادن به مردم برای ایجاد ایمنی نسبت به COVID-19 بدون ابتلا به بیماری است.

گزارش اولیه بالینی پیشنهاد یک واکسن می تواند آماده سپتامبر. اما AstraZeneca در حال حاضر کمرنگ جلوه دادن که زمانی به عنوان بیش از حد خوش بینانه است. “امید بسیاری از مردم این است که ما با یک واکسن, امیدوارم چند, تا پایان این سال” AstraZeneca سر پاسکال Soriot گفت: در تاریخ 28.

AstraZeneca به تازگی اعلام کرد که آن را به حال امن سفارشات برای حداقل 400 میلیون دوز از آن هنوز اثبات نشده واکسن همراه با 1 میلیارد دلار در بودجه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

فایزر

ایالات متحده بر اساس چند ملیتی دارویی شرکت فایزر در حال کار بر روی چند ممکن است واکسن — انجام اولین آزمایشات انسانی در اوایل ماه مه و راه اندازی و آزمایش های بالینی با شرکت آلمانی BioNTech در اروپا و ایالات متحده است.

یکی از مهمترین نامزدهای به اصطلاح مسنجر-RNA (mRNA) واکسن.

آلبرت Bourla فایزر را رئیس و مدیر اجرایی گفت: شرکت در حال حاضر معتقد است که می تواند یک واکسن در دسترس تا پایان سال 2020 است. “اگر همه چیز به خوبی و ستاره ها در تراز وسط قرار دارد, ما باید شواهد کافی از ایمنی و اثر بخشی به طوری که ما می توانیم یک واکسن در اطراف پایان ماه اکتبر” Bourla گفت: در تاریخ 28.

Novavax

ایالات متحده بر اساس واکسن-شرکت توسعه Novavax آغاز آزمایش های انسانی آن NVX-CoV2373 واکسن در اوایل این هفته در استرالیا.

Novavax در تلاش است به منظور توسعه یک پروتئین زیر واحد واکسن جدید کروناویروس. شرکت صادر کرده است مثبت بیانیه های عمومی در هفته های اخیر تقویت قیمت سهم آن در بازار سهام.

رویترز گزارش داد در 28 مه که Novavax شد خرید تسهیلات ساخت از سرم موسسه هند در تلاش قادر به تولید 1 میلیارد دوز از آینده واکسن در طول 2021.

تحقیقات چینی

چین CanSino, آدنو واکسن پدید آمده است به عنوان نامزد پیشرو در میان چندین بالقوه “، واکسن” در حال توسعه در چین است.

اما سابق آمریکا FDA کمیسر اسکات Gottlieb هفته گذشته گفت که این واکسن در حال توسعه در ایالات متحده به نظر می رسد امیدوار کننده تر از کسانی که در حال توسعه در چین است.

گوتلیب گفت: CBS-تلویزیون چهره ملت برنامه در 24 مه که داده های بالقوه واکسن هستند که در توسعه بالینی در چین “به نظر نمی آید به شدت قوی است.”

“کسانی که [چینی] واکسن اگر آنها کار احتمالا در حال رفتن به ارائه سطوح پایین تر از ایمنی از سیستم عامل است که آمریکا و اروپایی ها در حال کار با” گوتلیب گفت.

“بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن بهتر است و من فکر می کنم احتمالا ما در حال رفتن به آن را هر چه زودتر بر اساس جایی که ما در توسعه بالینی برخی از زود پیشرفت است که ما نشان داده ایم.”

در علاوه بر این به آکسفورد-AstraZeneca تحقیقات و شرکت گزارش Gottlieb گفت: آمریکا شرکت مدرن و سوئیس در داروسازی Lonza شد و همچنین کار بر روی “امیدوار کننده” بالقوه coronavirus واکسن.

مدرن

مدرن شروع به آزمایش های انسانی آن mRNA واکسن در اوایل ممکن است, سوخت رسانی امید در میان مدیران اجرایی آن است که آن می تواند یک واکسن آماده پایان سال.

در اواسط ماه مه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرد که آمار اولیه از مدرن است آزمایش های بالینی مطرح امیدوار است که چند صد میلیون دوز از واکسن می تواند تحویل تا پایان سال 2020 است.

با این حال نیویورک تایمز به این نتیجه رسیدند که بررسی آن از داده های در دسترس ساخته شده توسط مدرن را پشتیبانی نمی کند این شرکت خوشبین بیانیه های عمومی است.

سوال را نیز مطرح شده درباره حرکت های مدرن مدیران ارشد به تخلیه نزدیک به 30 میلیون دلار ارزش سهام شرکت پس از امیدوار کننده نتایج اولیه اعلام شد.

هفته گذشته مدرن است قیمت سهم به طور چشمگیری کاهش یافته پس از ایالات متحده آمریکا گزارش های رسانه ای برجسته عوارض تجربه شده توسط یک داوطلب که در زمان شرکت در یک کارآزمایی بالینی از جمله تهوع و لرز و درد عضلات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de