مسکو — شهر مسکو دادگاه را تایید کرد دو ماه پیش از محاکمه بازداشت روزنامه نگار سابق ایوان Safronov در حال حاضر دستیار رئیس جمهوری روسیه Roskosmos فضایی آژانس است که به اتهام خیانت.

یکی از Safronov را وکلا, Danila Nikiforov دستور داده شد در جولای 16 جلسه به ترک دادگاه پس از او حاضر به ثبت نام در اسناد و مدارک او را ملزم به فاش کردن جزئیات مورد مواد.

Safronov دیگر وکیل ایوان پاولوف گفت MBKh رسانه های خبری که فدرال امنیت سرویس برای اولین بار او را با مواد مورد که شامل چه محققان به نام اطلاعات طبقه بندی شده.

Safronov کار کرده است که از ماه مه به عنوان یک مشاور به Roskosmos سر Dmitry Rogozin برجسته روزنامه نگاری که تحت پوشش مجتمع نظامی-صنعتی برای روزنامه کومرسانت و Vedomosti.

او دستگیر شد و در 7 ژوئیه در میان اتهامات که او گذشته بود اطلاعات محرمانه به جمهوری چک در سال 2017 مورد فروش اسلحه در خاورمیانه است.

Safronov دارای اتهامات را رد کرد و بسیاری از هواداران خود را به برگزاری اعتصاب در مسکو و شهرهای دیگر خواستار آزادی او.

سازمان های حقوق بشر را صادر کرد بیانیه خواستار Safronov انتشار و ابراز نگرانی بیش از یک تشدید سرکوب مخالفان در روسیه است.

رئیس اتحادیه روزنامه نگاران روسیه ولادیمیر Solovyov گفت: در تاریخ 13 ژوئیه که خود را سازمان خواهد شد “در ادامه به نظارت Safronov است.”

با گزارش MBKh رسانه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت