دادگاه مسکو رد فعال تقاضا برای جبران اعتراض به بازداشت

یک دادگاه مسکو را رد کرده است یک فعال تقاضا که دولت او را به پرداخت غرامت برای آنچه که او خواستار غیر قانونی دادستان پس از دستگیری برای شرکت در یک unsanctioned اعتراض در تابستان گذشته.

Tver دادگاه منطقه در مارس 3 رد سرگئی Abanichev پیشنهاد برای دریافت از 500 ، 000 روبل (7500 دلار) به عنوان غرامت برای 5 اوت بازداشت مربوط به یک تجمع در پایتخت در جولای 27.

Abanichev همراه با چند تن دیگر از فعالان بازداشت شده بود توسط مقامات پس از او در بخشی unsanctioned رالی. اعتراض بخشی از یک سری از تظاهرات توسط فعالان خواستار آن است که مستقل و مخالفان نامزدها اجازه داده می شود به اجرا در سپتامبر 8 شهرداری انتخابات است.

ده ها تن از معترضان جریمه شد و یا اینکه احکام زندان برای سازماندهی و شرکت در تظاهرات.

چندین بودند به اتهام شرکت در “جرم ناآرامی” و گفته حمله پلیس با برخی از برخی از آنها محکوم به زندان های طولانی از نظر.

در 3 سپتامبر به اتهام شرکت در جرم شورش و آزار مأموران اجرای قانون بودند کاهش یافته است در برابر Abanichev و چهار نفر دیگر از فعالان — Daniil Konon والری Kostenok ولادیسلاو Barabanov و دیمیتری Vasilyev.

در مارس 2, تور دادگاه منطقه تا حدی ملاقات Konon تقاضا برای جبران خسارت و دستور داد که دولت به او پرداخت 100.000 روبل (1500 دلار). Konon به دنبال 1.2 میلیون روبل ($18,000).

بر اساس گزارش Rapsi و TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>