روسیه بیشتر همجنسگرایان حامیان مجروح در حملات در سال 2019, دیده بان می گوید

برجسته مسکو بر اساس watchdog می گوید: تعداد تلفات در حملات اعضای, گی, دوجنسی, زن و فراجنسیتی (LGBT) جامعه در روسیه افزایش یافته است در سال 2019 در حالی که آن نیز گفت: تحقیقات نشان داد که قومی مبتنی بر نفرت جرایم کاهش یافته است.

این Sova مرکز محترم پژوهش سازمان که آهنگ نفرت از جنایات و افراطی جنبش در روسیه نیز گفت: در گزارش سالانه منتشر شده در فوریه 4 که تعداد حملات طرفدار دولت گروه در برابر مخالفان خود را کاهش یافته است در سال 2019.

Sleep گفت: یکی همجنسگرایان فعال شد, کشته و هفت مجروح در 2019. در سال گذشته یکی از اعضای جامعه همجنسگرایان کشته شد و پنج مجروح در آشکار نفرت حملات مبتنی بر.

در این گزارش گفت که قربانیان در سال 2019 به طور عمده شرکت کنندگان در تظاهرات و یا دیگر رویدادهای مرتبط با جامعه همجنسگرایان اما آن اضافه شده است که “وجود دارد همچنین حمله به رهگذران به چنین حوادث [و] بر کسانی که به اشتباه به همجنسگرایان در ظاهر.”

“علاوه بر فیزیکی حملات همجنسگرایان فعالان به طور منظم صورت تهدید از ضد همجنس شهروندان و جناح راست رادیکال از همه نوع” گزارش اضافه شده

Sleep تاکید کرد هیچ آمار رسمی در این حملات است و باقی مانده آن را غیر ممکن است برای ارزیابی سطح واقعی هوموفوبیا در کشور است.

اعضای روسیه جامعه همجنسگرایان و مدافعان حقوق خود شده اند و اهداف بدتر شدن تهدیدات در سال های اخیر است.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین تأکید کرد که روسیه نمی تبعیض علیه افراد همجنسگرا, اما فعالان حقوق قاطعانه اختلاف است که ادعا می کنند.

بسیاری از مشخصات بالا قتل در سال 2019 از همجنسگرایان فعال بود به قتل یلنا Grigoryeva در سنت پترزبورگ.

قبل از مرگ او Grigoryeva دریافت تهدیدات متعدد از افراد ناشناخته و نام او را شامل به اصطلاح “لیست سیاه” از یک ضد همجنس گروه — اره علیه همجنسگرایان. اما آیا برچسب قتل او به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

Sleep اشاره کرد Grigoryeva تماس گرفته بودند اجرای قانون مورد تهدید اما این “هیچ واکنش وجود دارد.”

این Sova گزارش همچنین گفت که چهار حملات طرفدار دولت گروه در برابر منتقدان دولت بودند ثبت شده در روسیه در سال 2019 از 19 در سال 2018 است.

همچنین تعداد با انگیزه قومی حملات در سال 2019 شد 45 از 55 در سال 2018 است. پنج نفر کشته شدند در این حملات در سال 2019.

اکثر این حملات در مسکو و سنت پترزبورگ با اهداف اصلی بودن افراد از آسیای مرکزی و قفقاز این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت