بیشتر Nord Stream 2 تحریم بر افق? سناتور ایالات متحده و اوکراین Naftogaz بحث در مورد راه هایی برای متوقف کردن بحث برانگیز خط لوله گاز

آمریکا و اوکراین تلاش برای متوقف کردن روسیه Nord Stream 2 پروژه در حال تکمیل اند و نه به پایان رسید با دسامبر عبور از تحریم های ایالات متحده است که به طور موثر مانع عروق از تخمگذار نهایی کشش طبیعی-خط لوله گاز.

آندری Kobolyev رئیس اجرایی دولت اوکراین متعلق به غول گاز Naftogaz سفر به ایالات متحده در اوایل ماه مارس به لابی برای اقدامات بیشتر به غرفه از 11 میلیارد دلار خط لوله است که با هدف تغییر مسیر اتحادیه اروپا محدود عرضه گاز روسیه, دور زدن تاسیس مسیرهای از طریق اوکراین است.

کرملین کنترل گازپروم به دنبال خود را با استفاده از کشتی برای تکمیل آخرین 160 کیلومتر از این خط لوله در پایین دریای بالتیک از روسیه به آلمان است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: در ماه ژانویه در یک کنفرانس مطبوعاتی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت امیدوار است که این پروژه به پایان می رسد در اوایل سال 2021 در آخرین. چند متحده تحلیلگران گفته اند که بازه زمانی معقول و منطقی بود.

اما اعضای کنگره آمریکا و اوکراین به نظر می رسد کار بر روی حرکت بعدی خود را.

“وجود دارد که بسیار زیبا و کارآمد راه های موجود برای دولت ایالات متحده برای اطمینان از این خط لوله را هرگز اتفاق می افتد و ما معتقدیم که این کار باید انجام شود” Kobolyev گفت: RFE/RL در واشنگتن در مارس 3 پس جلسات خود را با congressmembers از جمله سناتور تد کروز (جمهوری خواه تگزاس) است که دیده می شود به عنوان یک صدای پیشرو در تلاش است.

ایالات متحده در ماه دسامبر به تصویب یک ماده به عنوان بخشی از دفاع ملی مجوز عمل می کنند که تحمیل تحریم بر هر رگ کمک به گازپروم وضع Nord Stream 2 خط لوله در امتداد دریای بالتیک است.

ارائه مجبور سوئیس Allseas گروه بلافاصله پس از رها کردن آن کار بر روی این پروژه ترک یک شکاف در دانمارک بخشی از آب. دو موازی پاها از این خط لوله در مجموع بیش از 2400 کیلومتر است.

تحریم ‘بازدارنده’

آمریکا مخالف جریان نورد 2 دلیل آن می گوید: این خط لوله را افزایش می دهد اتحادیه اروپا وابستگی به انرژی روسیه و کرملین بیشتر اهرم بیش از شرق اروپا با کاهش آن از سودآور حمل و نقل درآمد.

این جریان نورد 2 خط لوله پس عامل در ظرفیت کامل خود را از 55 میلیارد متر مکعب (bcm) در سال می تواند محروم اوکراین از میلیاردها دلار سالانه هزینه های حمل و نقل. روسیه و اوکراین امضا پنج سال گاز-حمل و نقل توافقنامه تنها چند روز پس از تحریم رفت و به زور.

روسیه ادعا می کند واشنگتن به دنبال مسدود کردن خط لوله به منظور باز کردن بازار اروپا به آمریکا گاز طبیعی مایع (LNG). رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن توصیه می شود که آلمان خرید بیشتر از ایالات متحده LNG به جای روس لوله کشی گاز.

یک عضو کمیته روابط خارجی مجلس سنا کروز بود همکاری نویسنده این لایحه تحریم علیه Nord Stream 2 گذشت در ماه دسامبر. تگزاس بزرگترین تولید کننده گاز طبیعی در ایالات متحده است.

یک سخنگوی کروز گفت: RFE/RL که سناتور متمرکز شده است مطمئن شوید موجود تحریم “همچنان به عنوان یک عامل بازدارنده و اطمینان Nord Stream 2 می آید هرگز در خط.”

Ukrainian Naftogaz's CEO Andriy Kobolyev (file photo)


Naftogaz اوکراین ” مدیر عامل شرکت آندری Kobolyev (عکس)

چه در ایالات متحده انجام خواهد داد اگر روسیه می آید نزدیک به تکمیل این پروژه نامشخص است و Kobolyev کاهش یافته است به ارائه هر گونه جزئیات و گفت این یک “موضوع حساس است.”

“اگر آمریکا واقعا می خواهد این خط لوله به اتفاق می افتد وجود دارد یک راه برای رسیدن به این نتیجه است. است که چرا ما اینجا هستیم” در واشنگتن گفت.

روسیه دو کشتی آن را به طور بالقوه می تواند استفاده برای تکمیل پروژه: Akademik Chersky و فرتونا. اما روسیه برای اولین بار نیاز به دریافت مجوز از دانمارک برای اعزام این کشتی ها در آب آن و است که می تواند پیچیده تحلیلگران گفت.

بمب در بستر

دانمارک نیاز به کشتی های ساخت خط لوله دریایی دارای دینامیک سیستم های تعیین موقعیت اجازه می دهد که یک کشتی برای حفظ موقعیت خود و عنوان بدون استفاده از یک لنگر.

دانمارک را محدود می کند استفاده از مجریان به دلیل آن بالتیک بستر دریا پراکنده است با بمب از جنگ جهانی دوم است که می تواند باعث آسیب های زیست محیطی اگر آنها منفجر شد و گفت: مارگاریتا Assenova یک عضو ارشد در بنیاد جیمز تاون متخصص در مسائل مربوط به انرژی.

این Akademik Chersky که به تازگی به مجموعه بادبان از روسیه را در شرق دور به سمت بندر سوئز در مصر می کند دارای پویا موقعیت. این فرتونا واقع در دریای بالتیک می کند.

Chersky هر چند نیاز به ارتقاء فن آوری قادر به ذخیره کردن لوله. که می تواند دو تا سه ماه Assenova گفت: RFE/RL. سپس آن را به زمان بیشتری برای Akademik Chersky برای رسیدن به دریای بالتیک, او گفت:.

گازپروم همچنین با توجه به یک راه حل است که شامل اتصال tugboat با پویا موقعیت به فرتونا رسانه های روسی گزارش شده است.

Assenova گفت: روسیه ممکن است به دنبال متقاعد کردن دانمارک به سهولت مورد نیاز خود را پس از آن می تواند به تکمیل این پروژه است. دانمارکی آژانس انرژی گفت: RFE/RL در مارس 5 که روسیه هنوز درخواست مجوز برای آن کشتی خود را.

‘خطرناک جایگزین’

سناتور جین شاهین (دموکرات, New Hampshire) یک شرکت-نویسنده اصلی Nord Stream 2 لایحه گفت: روسیه با توجه به “خطرناک جایگزین” برای پایان این پروژه است که می تواند آسیب اروپا محیط زیست و امنیت است.

“من امیدوارم که اروپایی ها باقی می ماند و با چشم باز در مورد این خطرات و را انتخاب کنید برای قرار دادن خود مردم در خطر است. مطمئن باشید که ایالات متحده نمی خواهد بیکار ایستادگی اگر غلط تلاش برای تکمیل این پروژه به دنبال — همه گزینه ها روی میز است,” او گفت: RFE/RL, در بیانیه ای.

Former U.S. Ambassador to Ukraine John Herbst (file photo)


سفیر سابق آمریکا در اوکراین جان Herbst (عکس)

سفیر سابق آمریکا در اوکراین جان Herbst است که یک حامی قوی از جریان نورد 2 تحریم ها گفت که او انتظار دارد که ایالات متحده به سادگی یکی دیگر از دقت متمرکز تحریم لایحه به تاخیر بیشتر این پروژه است.

“به روس ها اقدام به تلاش برای ساخت این ظرفیت [کنگره] خواهد پرداخت نزدیک به توجه. من شک دارم که برخی از فرد هوشمند در حال رفتن به آمده تا با یکی دیگر از تحریم هوشمند است که مقابله با تکرار بعدی از این [خط لوله ساخت و ساز] در صورتی که لازم است,” او گفت: مارس 3 در شورای آتلانتیک کنفرانس که Kobolyev نیز حضور داشتند.

به طور جداگانه Kobolyev گفت که او مطرح شده ایده ذخیره سازی آمریکا گاز طبیعی در اوکراین است که مورد استفاده قرارگرفته ظرفیت ذخیره سازی در میان آن بن بست با روسیه است.

Kobolyev گفت: قیمت گاز در اروپا در این تابستان می تواند سقوط به زیر 100 دلار برای 1000 متر مکعب در میان oversupply. ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان انرژی می تواند فروشگاه خود را در E. U. محدود LNG در اوکراین در طول تابستان به عنوان آنها منتظر قیمت های بالاتر به پا زدن در با ورود آب و هوای سرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>