بیشتر اروپایی ها فرار چین virus به عنوان زمین هواپیما در فرانسه

دوم فرانسه-هواپیمای چارتر حمل 300 evacuees از چین پرواز به فرانسه روز یکشنبه به خارجی ها بیشتر فرار چین به سرعت در حال گسترش ویروس.

ایرباس A380 فرود در پایگاه نظامی ایستر در جنوب منطقه, Bouches-du-Rhone. اولین بار, فرانسوی, فرود هواپیما جمعه.

مقامات گفتند که این آخرین پرواز ترک مرکزی چین در شهر ووهان هیچ یک از مسافران تا به حال علائم کروناویروس. آنها عبارتند از: فرانسه, بلژیک, هلندی, دانمارکی, چک اسلواک و برخی از شهروندان کشورهای آفریقایی.

مقامات گفتند این هواپیما را رها کردن بسیاری از مسافران آن در ایستر قبل از ترک برای بلژیک با چند ده نفر از شمال اروپا. مقامات نیست گفت: اگر این مسافران پس از رسیدن ایستر خواهد شد قرار داده و به قرنطینه.

از 180 مردم فرانسه بودند که پرواز بازگشت از ووهان در جمعه یکی نشان داد علائم آلوده شدن با این ویروس و فرستاده شده به مارسی, بیمارستان, برای, تست, فرانسوی, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت.

دیگر مسافران بودند که قرنطینه به مدت 14 روز در بزرگ جدا مدیترانه رفت و آمد مکرر نه چندان دور از مارسی در نزدیکی حمل-le-Rouet.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت که دو نفر بودند که پرواز بازگشت به آلمان در روز شنبه به ترتيب با این ویروس آلوده. که به ارمغان آورد و در مجموع از موارد در آلمان به 10. Spahn گفت: دو شده بود علامت رایگان زمانی که آنها در سمت چپ ووهان و زمانی که آنها وارد فرانکفورت و آنها که “به خوبی انجام می دهند در حال حاضر” در قرنطینه در بیمارستان فرانکفورت.

اروپا دارای 25 موارد گزارش شده از افرادی که با این ویروس آلوده پدید آمده است که از ووهان: آلمان دارای 10; فرانسه شش; و روسیه و ایتالیا و بریتانیا دو و فنلاند و سوئد و اسپانیا هر کدام یک.

ایتالیایی وزارت امور خارجه گفت: اجازه داده شده بود برای بار پرواز به پرواز بین ایتالیا و چین است.

به طور جداگانه ویژه کمیسر مسئول هماهنگی ایتالیا تلاش در طول شیوع ویروسی گفت: در نظر بود که با توجه به اجازه دادن به یک تعداد انگشت شماری از چینی تجاری خطوط هوایی پرواز به ایتالیا را انتخاب کنید تا گردشگران چینی و دیگر شهروندان چینی رشته در ایتالیا تعلیق پروازهای تجاری.

کمیسر Angelo Borrelli شد, به نقل از رسانه های ایتالیایی عنوان کرد و گفت که ایتالیا می خواهم کسانی که پرواز در صورت تصویب به پرواز نیست به ایتالیا خالی اما در عوض به ایتالیایی ها از چین است. وجود حدود 500 دیگر ایتالیایی ها در چین که ظاهرا ابراز علاقه به بازگشت به خانه در طول شیوع, اما هیچ چیز استوار شده بود تصمیم بر آن فرصت پرواز.

در ضمن حدود 3,000 گردشگران و دیگران از چین به رشته در ایتالیا و می خواهید به بازگشت به خانه با توجه به رسانه های ایتالیایی.

مرگ و میر در چین صعود یکشنبه به 304 و تعدادی از عفونت های رز به 14,380. علاوه بر فیلیپین روز یکشنبه گزارش داد این اولین مرگ ناشی از این ویروس در خارج از چین است.

شنبه شب یک نظامی ترکیه حمل و نقل هواپیما حامل 42 نفر وارد آنکارا از Wutan. 32, ترک, شش آذربایجان سه گرجستان و آلبانی اتباع باقی خواهد ماند و تحت نظر در بیمارستان برای 14 روز وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

بیست ترکی پرسنل شرکت کننده در تخلیه خواهد شد و همچنین نگهداری در قرنطینه.

دولت مصر گفت: 306 از اتباع خود خواهد بازگشت از ووهان در اجاره هواپیما بعد یکشنبه و خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه. آنلاین اخبار خروجی Masrawy گزارش داد که مقامات آماده هتل در شمال غربی شهر مارسا Matrouh که در آن عودت خواهد بود قرنطینه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت