ریو رانچو, N. M. (AP) — توانا, Rio Grande است که به دنبال کمتر توانا به عنوان ایالات متحده پیش بینی پیش بینی بهار جریان خواهد شد کمتر از نیمی از متوسط — و یا حتی بدتر — که سیگنال مشکل بالقوه برای در حال حاضر تاکید خواهیم داشت.

یکی از طولانی ترین رودخانه در آمریکای شمالی ریو گراند ارائه آب آشامیدنی و آبیاری و منابع به میلیون ها نفر از مردم از جنوب کلرادو به تگزاس و مکزیک تحت قدیمی دهه آب های توافق. با خشک تر سال از مرطوب آنهایی که بیش از دو دهه گذشته چقدر آب به پایان می رسد تا در جریان پایین دست شده است یک نقطه از مشاجره میان متحده است.

به عنوان نیومکزیکو و تگزاس نبرد بیش از سهام خود را قبل از دادگاه عالی ایالات متحده پیش بینی با دولت فدرال حفاظت از منابع طبيعی خدمات گویند رودخانه و جریان جریان در سراسر مکزیک جدید کاهش یافته است قابل ملاحظه ای زیر تا حدودی خشک مارس.

این مدل نشان می دهد خشکسالی است که انتظار می رود برای حفظ جایگاه خود را بیش از کوه ها در امتداد نیومکزیکو-کلرادو مرز که خوراک ریو گراند در حالی که کالیفرنیا و نوادا و دیگر غربی متحده به احتمال زیاد برای دیدن کردند از شرایط خشک از طریق ژوئن.

___

زنگ زنگ

در جنوب مکزیک جدید آبیاری مقامات انتظار دارند جریان را به دولت بزرگترین مخزن به بالا تنها 34 درصد از 30 سال به طور متوسط. وجود دارد برخی از آب در ذخیره سازی از 2019 اما مقامات می گویند که به احتمال زیاد استفاده می شود تابستان و جدید مکزیک ممنوع خواهد شد از ذخیره هر گونه آب اضافی برای نگه داشتن از تجاوز به آب های فشردگی.

شاه فیل های مهندسی مشاور با فیل Butte منطقه آبیاری توضیح 2020 رواناب هوا برای شمال نیومکزیکو و جنوب کلرادو به طور فزاینده ای تلخ.

“که در واقع به معنی تامین آب برای ریو گراند پروژه از جمله EBID است در شکل بسیار بد” او گفت:.

آبیاری منطقه است خانه را به برخی از کشور های بالا تولید گردو و باغ ها و بسیاری از کشاورزان در این منطقه رشد شیلی, مکزیک جدید را امضا محصول است.

بالادست محیط زیست نگران هستند در مورد رودخانه سلامت کلی و مفاهیم دیگری خشک سال برای minnows و دیگر افتتاح گونه است.

جالینوس Hecht با WildEarth نگهبان بازدید ریو گرانده جنوبی از Otowi پل سنج در روز شنبه. آب در برخی از نقاط نیست بالا به اندازه کافی برای پوشش تخته سنگ را تشکیل می دهند که سنگهایی.

در یک دهه از پیش بینی ها تنها دو بار هم از منابع طبیعی, حفاظت, خدمات برآورد بالاتر از حد متوسط جریان در Otowi. Hecht گفت: زنگ زنگ زنگ دوباره به عنوان آخرین چشم انداز خواستار جریان هستند که حدود نیمی از متوسط است.

“تاریخ نشان می دهد که کمتر از دمای آب سال موجود و مطالبات نتیجه در پایین جریان تثبیت آلاینده ها و رودخانه خشک که به ضرر محیط زیست و اثرات سلامت جوامع ما,” او گفت:.

زیادی برای رسیدن به ریو گراند آیا خشک کردن زیر آلبوکرک در سال 2018 با خشک شدن شروع در اوایل ماه آوریل است. فقط یک سال زودتر زیست شناسان مشخص شده بی سابقه تعداد بالغ ریو گراند نقره ای minnows در رودخانه با توجه به شرایط مرطوب, اما پس از آن کم جریان به پایان رسید تا decimating جمعیت است.

___

هر قطره

مقامات فدرال گفت: در جلسه روز شنبه وجود دارد خواهد بود هر گونه بزرگ منتشر شده در این سال به تقویت جریان برای minnows پس هیچ آب اضافی برای رفتن به اطراف.

همه آنها می توانید انجام دهید این است که “لا” در این جریان به امید تشویق تخم تا تخم مرغ می تواند جمع آوری شده برای پرورش وتولید تلاش است. این بدان معناست که وسط ریو گراند محافظت از منطقه که در خدمت کشاورزان در مرکزی جدید مکزیک برگزار خواهد شد به برخی از آب برای یک روز و پس از انتشار بیشتر از یک زن و شوهر روز بعد برای تقلید یک پالس از بهار رواناب.

زیست شناسان با خدمات شیلات و حیات وحش می گویند اگر رودخانه خشک در طول یا پس از minnows تخم ریزی است که می تواند دشوار در لارو. اگر جریان بهبود آن می تواند به طور متوسط فصل ماهی — اما به احتمال زیاد هیچ بهتر است.

در حالی که همسایگان در نوادا و آریزونا در کوتاه و تی شرت در دوشنبه, جدید, مکزیک اواخر دوز از زمستان است. چند اینچ از برف گزارش شده و در ارتفاعات بالاتر به عنوان باران کاهش یافت و در جاهای دیگر.

مقامات می گویند آنها آن را به عنوان اطلاعات فدرال نشان می دهد که برف رطوبت به حدود دو سوم از میانگین است که خشکسالی طولانی در ریو گراند حوضه از headwaters در جنوب کلرادو جنوبی به حدود آلبوکرک. یک جیب خشکسالی نیز بوده است در محور بیش از چهار گوشه منطقه از سال گذشته است.

کلرادو آغاز انحراف و سهم خود را از ریو گراند در اوایل ماه آوریل به معنی آب است که در سراسر خط دولت گفت: David Gensler آب مدیر عملیات برای محافظت از منطقه.

آبیاری تقاضا اغلب افزایش می یابد در مارس سریعتر از رودخانه می کند بسته برف و درجه حرارت. او گفت: سال 2020 اثبات است که با اشاره به پایین جریان در Otowi سنج.

به عنوان نیکل-اندازه دانه های برف سقوط کرد, روز شنبه, Gensler و دیگران بودند خدا را شکر.

“من می دانم که ما در حال رفتن به نیاز به فقط در مورد هر قطره ما می توانیم” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de