با نرخ بیکاری رو به افزایش در مریلند با توجه به اثرات coronavirus Montgomery County معرفی کرده است یک اندازه گیری به منظور کمک به مستاجرها.

این COVID-19 مستاجر تسکین عمل را ممنوع کرده صاحبخانه از افزایش اجاره بها برای مستاجران مسکونی در طول و در عرض 30 روز پس از COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.

همچنین به تسریع لایحه 18-20 موجر مستاجر روابط و اجاره تثبیت در شرایط اضطراری آن را نیز ممنوع استفاده نمي نماييد اجاره بها را افزایش می دهد در طول و در عرض یک دوره زمانی خاص بعد از اورژانس.

“از هر 10 آمریکایی است که از کار در حال حاضر. ما نیاز فدرال اقدام برای کمک به بسیاری از مردم قادر به پرداخت خود را در زمان اجاره, اجازه دهید به تنهایی افزایش اجاره” عضو شورای خواهد Jawando لایحه سرب حامی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

رئیس شورای سیدنی کاتز و اعضای شورای کریگ برنج و نانسی ناوارو در حال همکاری حامیان مالی.

Jawando گفت که او دریافت کرده است به گزارش اجاره بها را افزایش می دهد و هزینه های اضافه شده در برخی از خواص.

“دفاتر ما دریافت گزارش از وزارت مسکن و جامعه امور و همچنین به طور مستقیم از ترکیبات و (مونتگومری) مستاجرها داد همه با استناد به برخی از تاسف را افزایش می دهد و اعلامیه را افزایش می دهد که داده شد به ساکنان” او گفت:.

علاوه بر این او گفت: اجاره جمعیت تمایل به شامل بسیاری از شهرستان های پایین تر-جمعیت درآمد.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال داشتن یک وضعیت که در آن مردم از دست دادن سرپناه خود را از دست دادن خانه خود و یا اخراج رسیدگی آغاز شده پس از بحران” Jawando گفت.

افزایش و هزینه ها را در اثر و یا قبل از ژوئیه 1, زمانی که بسیاری از افراد و کسب و کار در حال رفتن به تلاش برای بازیابی از حقوق از دست رفته.

“اگر شما خود را یک خانه وجود دارد گزینه های خود را به پرداخت وام مسکن از وام و نوع کار کردن این نوع ترتیبات. ما مستاجرها ندارد و کسانی که گزینه” Jawando گفت.

حدود یک سوم از شهرستان ساکنان مستاجرها. با توجه به Jawando برخی مناطق مانند شهر بهار نقره و Bethesda باید مستاجر جمعیت از 40 ٪ تا 50٪.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر ساکنان بسیاری از آنها در حال حاضر برخورد با افزایش اضطراب و افزایش خطر عفونت را نیز نمی باید به نگرانی در مورد بزرگ و پیش بینی نشده اجاره را افزایش می دهد و در مورد اینکه آیا آنها می توانید استطاعت به ماندن در مکان های خانه در طول این بحران” Jawando گفت.

این لایحه نه اجاره یخ یا اجاره کنترل بلکه یک اقدام موقت برای کمک به افرادی که در حال مبارزه در حال حاضر در این بحران Jawando گفت: اعضای شورای روز سه شنبه در یک جلسه قانونی.

اورژانس لایحه در نظر گرفته خواهد شد در شورای مارس 21 نشست. در صورت تصویب آن را به اثر بلافاصله و منقضی خواهد شد 121 روز پس از اعلام وضعیت اضطراری به پایان می رسد.

بیش از 240,000 مریلند ساکنان زمینه برای مزایای بیکاری در ماه گذشته است.


بیشتر coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im