MLB می دهد جزئی leaguers بهار هر diems; حقوق TBD

نیویورک (AP) — فیلادلفیا فیلیز جزئی اتحادیه لوگان O’Hoppe از خود را عامل و رله بلافاصله آن را به هم تیمی ویتو Friscia.

Friscia یک 40-دور پیش نویس انتخاب خواهد بود گرفتن در بهار آموزش پرداخت و پس از همه.

“او فکر می کردم شوخی” O’Hoppe گفت. “این عالی است من برای او خوشحال.”

لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد که جزئی بازیکنان لیگ تعطیل از بهار اردوگاه های آموزشی در میان رمان coronavirus شیوع دریافت کمک هزینه از تیم ها از طریق آوریل 8 و یک طرح در جریان است و برای جبران آن دسته از بازیکنان در طول به تعویق افتاد و بخشی از فصل به طور منظم.

جزئی leaguers دریافت کمک هزینه از $400 در این هفته از تیم ها در یکجا برای سه هفته بعد — قابل توجه دست انداز از خود بهار معمول هر diems از 100-200 دلار در هر هفته. تیم امید که اجازه خواهد داد که بازیکن را به پوشش و مسکن و غذا و سایر هزینه ها از طریق قبلا برنامه ریزی شده تا پایان بهار آموزش.

جزئی لیگ فصل تنظیم شده است برای باز کردن آوریل 9 اما حال به تعویق افتاد. MLB گفت: آن را در حال کار با تیم به منظور توسعه یک صنعت گسترده طرح به بازیکنان برای جبران از دست رفته ها.

“ما هیجان زده می شود قادر به کمک به این کودکان و نوجوانان” Reds مدیر نیک Krall گفت. “کمک به حفظ آنها را برای برخی از زمان و امیدوارم ما شروع فصل و آنها شروع به گرفتن حقوق بیشتر.”

بازیکنان فرستاده شدند تکاپوی اواخر هفته گذشته زمانی که MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش. جزئی ترین leaguers گفته شد برای رفتن به خانه از جمله بازیکنان از ونزوئلا, جمهوری دومینیکن و کشورهای دیگر با وجود نگرانی های آنها ممکن است مشکل از برگشت به آمریکا برخی از باشگاه های ساخته شده استثنا برای بازیکنان خارجی و به آنها اجازه اقامت در کمپ.

MLB آن را ترک کرده بودند تا به تیم مورد نحوه رسیدگی به آنها جزئی leaguers خروج بازیکنان نامشخص در مورد هفته های آینده و ماه.

حتی برای آمریکا بازیکن اخراج چالش های ارائه شده. اکثر بازیکنان بیس بال در حال پرداخت می شود تنها در فصل و بسیاری از جزئی leaguers — به خصوص کسانی که دریافت نمی سودآور امضای پاداش — بودند با تکیه بر بهار اردوگاه های آموزشی برای کمک هزینه مسکن و غذا و امکانات آموزشی.

یک جزئی اتحادیه گفت: آسوشیتد پرس در روز یکشنبه که او لگد از اردوگاه با 800 دلار در حساب بانکی خود را بدون شغل دوم به انتظارنشسته بودند و هیچ ایده چگونه او را می کند تا اردوگاه دوباره باز کرد. این بازیکن صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به نگرانی های تیم خود را ممکن است مجازات او را برای صحبت های عمومی.

Friscia از دره جریان نیویورک امضا فقط برای $2,500 در فصل گذشته بود و در تلاش برای پایان می رسد دیدار. او فکر کرد که او می تواند دریافت 20 دلار در هر هفته تا اردوگاه دوباره راه اندازی شود. در حال حاضر او را 20 برابر آن است.

او به تازگی فرستاده O’Hoppe عکس های موقت بدنسازی او ساخته شده است در پدر و مادر خود را’ زیرزمین به ماندن در شکل.

“من گفتم:” هی مرد شما معمولا با یک مربی مناسب است؟'” O’Hoppe به یاد می آورد. “او مانند” من می توانید آن را ندارند و او می رود ، حتی اساسی عضویت در بدنسازی بیش از حد گران است.’ آن دیوانه $20 برای او بیش از حد گران است. من احساس می کنم برای بچه ها او را دوست دارم.”

“در آن نیست اما به ما که خیلی خیلی بیشتر” Friscia گفت.

حداقل حقوق به صورت کامل-فصل جزئی از تیم های لیگ محدوده از $290 هر هفته در کلاس به $502 هر هفته در سه گانه-A در طول پنج ماه فصل است.

برخی از بازیکنان تبدیل به آنلاین جمع آوری اعانه برای حمایت پس از اردوگاه های بسته از جمله یک عمل به طور مشترک توسط بیش از بیس بال و @adoptmilbplayer حساب توییتر. بیش از بیس بال است که یک غیر انتفاعی گروه پشتیبانی به صورت جزئی leaguers و اتخاذ جزئی اتحادیه برنامه راه اندازی شد این offseason مینه سوتا دوقلوها فن نگران بازیکن خوب بودن.

“تجلیل به MLB برای گوش دادن به بازیکنان خود طرفداران و خبرنگاران. همه شما دلیل این اتفاق افتاده است” بیش از بیس بال است. “این تنها منابع توسعه یک طرح برای همه چیز فراتر از مارس 8th. این یک گام در مسیر درست نیست, یک راه حل کامل است.”

یکجا کمک هزینه برای بازیکنان امضا به جزئی لیگ, بازیکن, قرارداد, اما استثنا وجود دارد برای بازیکنان در حال حاضر دریافت و مسکن و غذا و یا خدمات دیگر از تیم ها; کسانی که در مراسم شرکت نمی کنند و یا انتظار برای شرکت در بهار آموزش و بازیکنان با minor league قرارداد بودند که در لیگ اردوگاه در مارس 13 و حداقل یک روز از سرویس لیگ در سال 2019. گروه دوم دریافت $1,100 هفتگی کمک هزینه از طریق آوریل 9 از بازیکنان در ارتباط است.

___

AP ورزشی نویسنده جو کی کمک به این گزارش.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>