هویت اشتباه: فنلاندی سرباز است آخرین تصویر عجیب و غریب به فضل روسیه روز پیروزی پوستر

در مه 4, مقامات شهر اوسینسک در روسیه شمالی کومی جمهوری آویزان روز پیروزی بنر شامل یک عکس از محکم مخروط سرباز برگزاری یک گوزن های شمالی در سرب با کتیبه: “در طول جنگ بزرگ مردم و گوزن جنگیدند شمال دایره قطب شمال. ما به آنها افتخار ایستاده و در سکوت. ممکن است آنها افتخار ابدی!”

در آن زمان مردم تنها چند ساعت به اشاره است که این سرباز در عکس یک فین که به شرکت در مبارزه با ارتش سرخ.

این حادثه شد آخرین موجی مشابه اتفاقات ناگوار در سال های اخیر — که برخی از برجسته سربازان آلمانی adorning متعلقات نمایش داده شده برای روز پیروزی روسیه مراسم سالگرد نازی شکست در جنگ جهانی دوم است.

این اوسینسک دولت متعهد به “به شدت مجازات” کسانی که مسئول و دفتر دادستان محلی هشدار داد مقامات شهرداری در مورد “امری غیرقابل قبول از نقض قوانین در برابر افراط گرایی است.”

“چه نوع از مجازات ممکن است وجود داشته باشد,” سر از اوسینسک شهرداری وزارت فرهنگ اوکسانا Gavrilova گفت: RFE/RL. “ما یک قانون کار و من تصور چیزی انجام خواهد شد که در آن چارچوب است.”

‘آیا او را مجازات’

سرباز در پوستر بود که به سرعت شناسایی شده به عنوان Klemet Jouni Jeremias Halonen که متولد شد و در سال 1910 در یک روستا در نزدیکی فنلاند مرز نروژ و درگذشت در سال 1974. او تدوین شد و در سال 1941 و در خدمت تامین نیروهای با استفاده از گوزن های شمالی به حمل و نقل مهمات و تجهیزات به خط مقدم و به سربازان مجروح به عقب است.

Halonen پسر, یوهانس Halonen گفت: خانواده اش و هر کس او می داند که بلافاصله به رسمیت شناخته شده و سلاح های نشان داده شده در پوستر به عنوان فنلاندی.

“احتمالا برخی از جوان بوروکرات شد و به دنبال مناسب عکس در اینترنت-یک سرباز با یک گوزن شمالی” Halonen گفت. “و او تا به حال هیچ ایده آنچه در شوروی و یا فنلاندی سربازان عینک در زمان. و این روزها هر کسی نمی تواند تشخیص Suomi تفنگ اتوماتیک هر چند که واقعا بسیار آسان است. من امیدوارم که او نمی خواهد بیش از حد به شدت مجازات شوند. من مطمئن هستم که پدر من نمی خواهم که. من کل خانواده نگران است که فرد. آیا مجازات او.”

The picture of Finnish soldier Klemet Jouni Jeremias Halonen, a "soldier with a reindeer" that "some young bureaucrat" may have found on the Internet.


تصویر فنلاندی سرباز Klemet Jouni Jeremias Halonen یک “سرباز با یک گوزن های شمالی” است که “برخی از جوان بوروکرات” ممکن است در اینترنت یافت می شود.

Halonen اضافه شده است که پدر او به احتمال زیاد نمی خواهد خوشحال شده است برای پیدا کردن چهره او در پوستر به دلیل پیچیده زمان جنگ تاریخ روسیه و اتحاد جماهیر شوروی. در سال 1939 دیکتاتور شوروی جوزف استالین راه اندازی یک حمله در مقابل فنلاند در آنچه شناخته شده به عنوان جنگ زمستانی.

اگر چه اتحاد جماهیر شوروی مجبور فنلاند به تسلیم و ضمیمه یک نوار فنلاندی خاک در سال 1940 ارتش سرخ تا به حال یک زمان بسیار دشوار در برابر آن بسیار کوچکتر رقیب. درگیری اعتقاد بر این است که تقویت آدولف هیتلر اعتقاد است که اتحاد جماهیر شوروی می تواند به راحتی فتح.

پس از تهاجم آلمان به اتحاد شوروی در ژوئن 1941, فنلاندی نیروهای reoccupied قلمرو آن را از دست داده بود پس از زمستان جنگ و قطعات شوروی کارلیا در چه فنلاندی تماس ادامه جنگ. اکثر infamously فنلاندی نیروهای کمک به نازی ها انجام محاصره لنینگراد با مسدود کردن این شهرستان از شمال.

پس از ادامه جنگ بود به این نتیجه رسیدند جداگانه توافقنامه صلح با اتحاد جماهیر شوروی در تابستان 1944 Jouni Halonen خدمت در سپتامبر و نوامبر 1944 لاپلند جنگ علیه آلمان.

“پس از جنگ بسیاری از فنلاندی ها می ترسید نوعی از مجازات” Halonen گفت: RFE/RL. “همین دلیل است که آنها نمی خواهند به بحث در مورد جنگ حتی به بستگان خود را. پدر من هرگز واقعا به من گفت هر چیزی به طور خاص در مورد جنگ.”

عکس های مورد استفاده در پوستر کشف شد فنلاندی بایگانی در اوایل 2000s Halonen گفت. پدر او هرگز آن را دیدم.

دیگر Snafus

این اوسینسک مورد شرح زیر است چندین موارد مشابه تاریخی snafus که به نظر می رسید به تضعیف آنچه که ناظران می گویند در حال تلاش های ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دولت به منظور توسعه یک ناسیونالیستی فرقه تجلیل از اتحاد جماهیر شوروی تلاش های جنگی و نظامی روسیه تاریخ به طور گسترده تر.

همچنین در این سال از استان مسکو شهرستان نگینسک آویزان یک پوستر که برجسته قرون وسطی جنگنده روسی در سمت چپ و یک جنگ جهانی دوم سرباز ارتش سرخ در سمت راست در حالی که در مرکز یک استرن رو افسر ارتش از امپراطور فرانسه ناپلئون.

در سال 2015 در برزنیکی در منطقه پرم برخی از 1600 کیلومتری شمال شرقی مسکو شوکه شده بودند که فرزندان خود را به خانه آورد یک پیروزی روز کارت پستال شامل یک سیاه-و-سفید 1943 عکس گروهی از سربازان آلمانی در حال حرکت یک قطعه از تجهیزات نظامی.

همان سال یک وب سایت پست شده یک بیلبورد در مسکو با شعار “آنها مبارزه برای سرزمین مادری!” و یک عکس از Luftwaffe خدمه بمب افکن آلمانی.

در سال 2006 مقامات در مسکو ارسال شده بیلبوردهای تبریک به جانبازان به مناسبت مدافع از پدری بعد که برجسته, برجسته, عکس آمریکا, ناو U. S. S. Missouri. همان سال یک روزنامه در کالینینگراد چاپ پیام تبریک خود که ویژه یک تصویر از یک زن آلمانی در جنگ جهانی دوم دوران ببر مخزن.

‘نظامی سانسور’

در واقع یک وبلاگ نویس روسی در سال 2015 منتشر شده یک پست وبلاگ با ده ها تن از نمونه های تاریخی (و گرامر) نادرست در روز پیروزی متعلقات از جمله برخی از تصاویر از تفنگداران دریایی ایالات متحده بالا بردن پرچم بیش از ایوو جیما, تصاویری از بمب افکن های شیرجه و برخی با آمریکا شرمن مخازن.

در رسانه های اجتماعی برخی از مفسران ارائه شده دلایل مختلفی برای چنین شگفت انگیز ساقط. ملی سیاستمدار و اتحاد جماهیر شوروی نیروی هوایی جانباز ویکتور Alksnis سرزنش سیستم آموزش و پرورش نوشتن در Facebook که سازندگان چنین پوستر “قربانیان از دولت متحد بررسی” یک مرجع به آزمون که تمام دانش آموزان باید برای تکمیل دبیرستان.

سن پترزبورگ فعال و روزنامه نگار Daniil Kotsyubinsky نوشت که مقامات روسی با استفاده از عدم اتحاد جماهیر شوروی تصاویر برای پیش پا افتاده دلیل است که آنها بهتر است. شوروی جنگ خبرنگاران “مسدود شد در نظامی سانسور در هر نوبت” او posted on Facebook.

و محبوب طنز در حساب توییتر تحت نام پروفسور Preobrazhensky ارائه یک توضیح دیگرنشان می دهد که پوتین وسواس با ستایش تاریخ روسیه تولید کرده است یک جمعیت که در واقع می داند که هیچ چیز واقعی در مورد آن.

“همه این آلمانی آمریکایی و فنلاندی سربازان ما روز پیروزی, پوستر, ساده, توضیح,” او نوشت. “تعداد زیادی از مردم در این کشور می دانم که هیچ چیزی در مورد جنگ. سال های بسیاری از تسبیح ساخته شده اند واقعی دانش و حافظه واقعی از جنگ بی ارزش است.”

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson بر اساس گزارش آنا Yarovaya یک مکاتبه برای شمال میز RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de