از دست رفته کودک, مادر, مادر بزرگ آمریکا در تنسی

BLOUNTVILLE, Tenn. (AP) — مادر و مادر بزرگ گم شده 15-ماه-پیر دختر در حال حاضر در همان زندان تنسی پس از دادن متضاد حساب در مورد کودک ناپدید شدن است.

نا امید شده توسط زنان نسخه های متعدد از آنچه اتفاق افتاد به ساناز مای Boswell, مقامات گفت که آنها متهم به دختر 18 ساله, مادر, مگان Boswell با پر کردن یک گزارش نادرست به دلیل نادرست و اظهارات متناقض را با تاخیر و مانع بررسی است.

مگان Boswell در شهرستان سالیوان ، مادر آنجلا Boswell, است که آنجا برگزار می شود به خوبی به اتهام سرقت و نقض آزادی مشروط در مورد قبل از آن.

Sullivan County Sheriff جف کسیدی همچنین تایید کرد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که مقامات در حال جستجوی منطقه در ویلکس کانتی کارولینای شمالی در ارتباط با این مورد.

“ما متعهد باقی می ماند و همچنان به انجام همه چیز ممکن است برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاد به ساناز” کسیدی گفت. “نگرانی اصلی ما در حال حاضر پیدا کردن ساناز.”

کهربا هشدار صادر شد برای این دختر پس از او گزارش شده بود از دست رفته Feb. 18. بود که حداقل هفت هفته پس از آنچه را اعتقاد بر این بود که آخرین بار او دیده می شد.

اسناد دادگاه از مگان Boswell تفهیم اتهام جمعه او را متهم ابتدا گفتن دولت محققان که ساناز مای با پدر کودک اتان پری. اما او خدمت با ارتش ایالات متحده در فورت پووک, لوئیزیانا و اصلا دختر WJHL-تلویزیون گزارش شده است.

مگان Boswell بعد از آن گفت: در زمان دختر خود را به یک اردوگاه در مندوتا ویرجینیا. مقامات سپس جستجو چندین اردو در آن منطقه است و هیچ نشانه ای از دختر بچه WJHL-تلویزیون گزارش شده است.

آنجلا Boswell و دوست پسر او ویلیام McCloud دستگیر شدند در هفته گذشته در ایالت کارولینای شمالی در فراری حکم ربطی به کودک نو پا ناپدید شدن است. قبل از او در بازگشت به تنسی Boswell گفت: قاضی او می خواست به خانه بروم و حل و فصل وضعیت با نوه اش, اخبار رسانه ها گزارش شده است.

Boswell بازگردانده شد به سالیوان زندان شهرستان در روز دوشنبه و arraigned شنبه در یک سرقت اتهام رسانه های خبری گزارش شده است. قاضی خود را تنظیم اوراق قرضه در $5,000, در مورد, اما سالیوان شهرستان کلانتر سروان. اندی Seabolt گفت او باقی خواهد ماند زندانی به دلیل یک ضامن باطل او پیوند در دیگر نامربوط مورد.

مگان Boswell شد آمریکا سه شنبه شب و باند راه اندازی شد در $25,000 به کلانتر, گفت:.

تنسی دفتر تحقیقات در ضمن وجود دارد گفت: بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده است که این تصمیم به ارسال تصویری پرداختن به آنچه آنها نمی دانند.

از TBI گفت McCloud و Boswell هستند “اعتقاد به اطلاعات” در مورد دختر محل. این آژانس همچنین گفت که در حالی که کهربا هشدار گفت: ساناز مع گذشته دیده می شد Dec. 26 آنها نمی توانید مطمئن شوید که از این تاریخ به دلیل از مادر و مادر بزرگ متضاد حساب.

بریستول Herald پیک گزارش داد که کهربا هشدار صادر شد پس از کلانتر, دریافت, تنسی, اداره خدمات کودکان ارجاع گفت: اعضای خانواده تا به حال دیده نشده از نوزاد در حدود دو ماه. کودک را بزرگ پدربزرگ دیوید جونز, به این روزنامه گفت که او تا به حال دیده می شود کودک پس از حدود یک هفته قبل از روز شکرگزاری است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>